1 gadus ar mums

Anna Tarande / Vēdiskā astroloģe

+371 28672820

LV, RU, ENG

Sūtīt ziņu Anna Tarande / Vēdiskā astroloģe


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Jauns gads - jauni prieki un uzdevumi, mērķi, izaicinājumi un iespējas. Kā lietderīgi izmantot mūsu visdārgāko resursu- laiku? Kā būt vienmēr īstajā vietā un īstaja laikā? 

2023. GADA PROGNOZES ASCENDENTA ZĪMEI 

Tas ir unikāls ceļvedis gada griezumā, kur var atrast informāciju par svarīgākajiem planetārajiem notikumiem, kas ietekmē svarīgākos dzīves aspektus - ceļojumus, studijas, attiecības, bērnus, jebko…. Šis ir instruments, ko mums ir atstājusi senā, viedā, attīstītā vēdiskā pasaule un kam ir vērts sekot, jo - gluži vienkārši - lai atvieglotu sev dzīvi kā arī plānotu nozīmīgus notikumus kā biznesa uzsākšana, bērnu ieņemšana, laulības, nekustamā īpašuma iegāde, operācijas, ceļojumi. Izmanto šo iespēju! Šogad vēl detalizētāk - apraksts ar svarīgākajiem datumiem un tranzītiem divu aizraujošu lapaspušu garumā. 

Maksa 50EUR.

Ascendenta noteikšana iekļauta tiem, kuri to vēl nav paspējuši atklāt un iepazīt.  Pastāv iespēja prognozes dāvināt. Varbūt zini kādu, kas vēlētos tās saņemt svētku vakarā zem eglītes? 

Lai pieteiktos, sūti savu dzimšanas datumu, precīzu laiku un vietu. Instagram @anna.vedicastrology vai anna.vedicastrology@gmail.com


 

Vēdiskā astroloģija jeb Jyotish ir 5 tūkstoš gadu senu sakrālo, vēdisko zināšanu nesēja mūsdienās. Tā ir sistēma, ar kuras palīdzibu var ieskatīties cilvēka psihes, apziņas un zemapziņas slāņos, ieraudzīt saites no iepriekšējām dzīvēm - karmiskos uzdevumus, kā arī precīzāk saprast šajā dzīvē darāmo.

Jyotish tiešā tulkojumā nozīmē “gaisma” un tieši tā varētu raksturot astroloģijas seansu - mēs kopā dodamies krēslainā telpā - klienta apziņā, kura iespējams ir apjukumā, jautājumos, bailēs, un ar šo zināšanu palīdzību tiek izgaismotas gan visas cilvēka rakstura šķautnes, gan arī nākotnes ceļš, kā arī attiecību, notikumu likumsakarības - kādēļ tieši šis cilvēks, kādēļ šis notikums ir ienācis dzīvē. Tāpat notiek arī zināma notikumu prognozēšana - var redzēt labvēlīgu vai nelabvēlīgu periodu kādiem procesiem, piemēram, bērnu ieņemšanai vai biznesa uzsākšanai.

Noderīga metode ir Prashna 

Viena jautājuma uzdošana par jebkuru tēmu, vienalga vai tā būtu nekustamā īpašuma iegāde, bērna ieņemšana vai attiecību uzsākšana, šiem jautājumiem nav robežu.

Mūsu dzīve ir mūsu apziņas atspoguļojums.

Horoskops ir instruments, ar kā palīdzību mēs varam ieraudzīt un saprast sevi un savu iekšējo būtību. Jo mazāk zinām par to, kas mūs veido, jo lielāka iespēja nonākt šķietami liktenīgās situācijās. Mūsu neapzinātā daļa daudz spēcīgāk ietekmē mūsu mūsu izvēles kā mūsu apzinātās domas un vēlmes. Dzimšanas karti var salīdzināt ar sēklu paciņu un astrologs var ieraudzīt šo ziedus pilnā plaukumā, kamēr pats cilvēks vēl ir tikai nojausmā, par to kādas sēklas tas sevī glabā. Tas ļoti noderīgi arī vecākiem, lai saredzētu savos bērnos esošo potenciālu un laicīgi novirzītu viņus uz īstā ceļa. Karte parāda, kā vislabāk pilnveidoties un kā pārvarēt šķēršļus, kas mūs kavē.

Pazīstot sevi līdz pašam kodolam, mēs varam iegūt tās superspējas, kas mīt katrā no mums un dzīvot spilgti, piepildīti, būt laimīgi paši un iepriecināt apkārtējos. Arī attiecības ar tuvajiem - ir tik būtiski pazīt savu otru pusīti un saprast, kā jūsu enerģijas mijiedarbojas. Partnerattiecībās vienmēr notiek kādu uzdevumu atstrāde, bet kādi tieši tie ir, kāda ir jūsu savstarpējā “ķīmija” - to visu var labi redzēt sinastrijā jeb abu partneru horoskopu savienībā. Līdzīgā veidā skatāma mijiedarbība ar jebkuru ģimenes locekli.

Tiekamies ONLINE - WhatsApp vai Instagram videozvanā

  • Konsultācija online ~1h: 70 EUR
  • Konsultācija viens jautājums ~ 30 min: 40EUR
  • Prashna: 40EUR
  • Datuma izvēle: 30EUR
  • Bērnu/pusaudžu horoskops: 60EUR

(Tiekos arī ar pusaudžiem konsultācijā, ja vecāki tam dod savu svētību).


Lasi:

LATVIEŠA TALANTI. VĒDISKĀS ASTROLOĢES PROGNOZE LATVIJAI
Citi pakalpojumu sniedzēji