1 gadus ar mums

Dzīvnieku terapija pie Medusmaizes mīļdzīvniekiem

Medusmaize

Tumes pagasts

LV, RU, EN

Sūtīt ziņu Dzīvnieku terapija pie Medusmaizes mīļdzīvniekiem


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Mani sauc  Silva, draugi mani sauc par Meža Meitu, jo kopš agras bērnības alku izrauties no pilsētas un dzīvot laukos kopā ar dzīvniekiem, acīmredzot, Dž.Darela grāmatu iespaidā. Tā kopš kļuvu pieaugusi, manā ģimenē dzīvo arī citi zvēri, un, vairāk vai mazāk, bet manas dienas paiet dažāda izmēra pūkaiņu un ķepaiņu ieskautas, un es vēlos šo savu realizēto bērnības sapni dalīt ar citiem.

Dzīvnieku terapija ir jauna joma un tā plaši attīstās tieši pēdējā laikā, jo cilvēks, ienirstot lietišķajā intelekta un  tehnoloģiju pasaulē, līdzsvaram intuitīvi sāk meklēt pretējo  – dabisku, siltu attieksmi, cilvēcību (lai cik dīvaini nebūtu, tieši to var sniegt dzīvnieks), atslābumu, mieru, veselīgu pakustēšanos, pieņemšanu.

Pie šis pieejas esmu nokļuvusi intuitīvi, meklējot saskarsmes punktus savam dzīves veidam (dzīve laukos dzīvnieku ielenkumā) un izglītībai (psihologa un pedagoga izglītība). Papildinot zināšanas dažādos kursos, iepazīstoties ar jaunākajiem pētījumiem un salīdzinot tos ar pieredzi, esmu izveidojusi šādu piedāvājumu – uzņemu ciemos cilvēkus, kam patīk daba, dzīvnieki, un kas vēlas baudīt dzīvās dabas dziedināšanu.

Dzīvniekam ir vienalga, ar kādu  auto atbrauci, kāda zīmola drēbēs esi saģērbies, un cik naudas Tev makā vai kādas atzīmes dienasgrāmatā. Dzīvnieks vai nu komunicē ar tevi atvērti, draudzīgi, vai arī – dodas savās gaitās, neizpatīkot tavām iegribām. Dzīvnieks ir patiess savā uzvedībā un autentisks – tās ir īpašības, kas cilvēku sabiedrībā nereti pietrūkst, jo pūlamies iepatikties, izpatikt, iekļauties, izcelties... ilgākā laikā tas noved pie tā, ka aizmirsti, kas un kāds patiesībā esi. Būšana kopā ar dzīvniekiem palīdz to sajust un atcerēties savu patieso Būtību.

Ko pie mums var satikt?

Mūsu mājās pie “Medusmaizes mīļdzīvniekiem” var satikt 2 lielos zirgus Salsu un Kadiju, poniju Eniju, 5 dažādus kaķus un īpašu suni. Suns Falkors  īpašs ar savu emocionālo intelektu. Par to, ka tas ir īstākais terapijas suns, sāka runāt paši ciemiņi, kas ievēroja mūsu Falkora īpatnību  - prasmi iedrošināt pat tos, kas cietuši iepriekš no dusmīgiem suņiem. Ar dzīvniekiem var iepazīties FB profilā @Medusmaizes mīļdzīvnieki.

Dzīvnieku terapija notiek dažādos veidos, atkarībā no uzstādītā nolūka.

Varam vienkārši pabūt ar tiem kopā, samīļot, ja tie vēlas, pačubināt, paspēlēties, kopīgi doties pastaigā, dažreiz – uzkāpt zirga mugurā. Dažreiz pildām uzdevumus – veidojot dažādas konstrukcijas no dabiskiem materiāliem dzīvnieku tuvumā.

Varam novērot dzīvnieku attiecības, tā ir īpaša pieeja, kas palīdz gadījumos, kad cilvēks sajūt problēmu, taču nevēlas par to atklāti runāt, vai nezina, ar ko sākt un ko  teikt. Dzīvnieku terapija labi noder arī pāru attiecību uzlabošanas sesijās.

Būšanu kopā ar dzīvniekiem novērtē bērni, kam ir trauksme, autisms, problēmas mācībās un uzvedībā.

Esot kopā ar dzīvniekiem dabiskā vidē, cilvēks sajūtas dzīvs un īsts.

Cik tas izmaksā?

50 EUR par 1-3 h vizīti pie Medusmaizes mīļdzīvniekiem


Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji