Pirmo gadu ar mums

Ilze Ulmane-Rudakova/ sistēmiskie izvietojumi

Sigulda, Latvija

+37126622603

Dvēseles Elpa

LV, RU, EN

Sūtīt ziņu Ilze Ulmane-Rudakova/ sistēmiskie izvietojumi


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

Mēs katrs esam daļa no kā Lielāka un Lielākais ir daļa no mums. Mēs esam vienoti kopējā kustībā un vienlaikus - katrs ejam savā individuālā, unikālā ceļā.

Jau kopš agras jaunības esmu saistījusi savu profesionālo un iekšējo ceļu ar dvēseles dziedināšanu, izziņu un pārveidi. Mani dara laimīgu katrs dvēseles stāsts, tās "elpa" un iespēja tai iegūt jaunu spēku un plašumu.

Centrālā metode, ar ko strādāju, ir sistēmiskie sakārtojumi (izvietojumi/ Helingera metode/constellations/ расстановки).

To aizsācis vācu psihoterapeits Berts Helingers (1925-2019). Pieeja balstās izpratnē, ka mēs visi esam saistīti caur Lauku - fenomenu, kas caur mums tiecas uz Veselumu. Risinājums iespējams, dodot vietu tam, kas ticis izslēgts un atbrīvojot kustību tur, kur tā sastingusi. Lai gan tradicionāli sistēmisko metodi saista tieši ar jautājumiem, kas skar dzimtu un ģimeni, tā strādā ar plašu jautājumu spektru - profesionāliem jautājumiem, iekšējiem personības aspektiem, dvēseles ceļa apzināšanos, u.c.

Darbojos gan grupās, gan individuāli, gan sadarbībā ar citiem praktiķiem. Regulāri vadu sistēmisko sakārtojumu klātienes grupas Rīgā, kā arī Siguldā.

Pārsvarā strādāju ar pieaugušajiem, tomēr risināmie jautājumi var būt saistīti ar bērniem (risinājums, dziedinājums "caur" vecākiem).

Apgūtās metodes:

Holodinamika  - (1.-3.līmenis, Svetlana Privaļskaja, Dāvids Persics; 2008.-2010.)

Transformatīvās spēles - "Lila-čakra" (Jevgēņijs Kitaņins); "Ģimenes scenāriji" (Natālija Hlopoņina).

Sistēmiskie sakārtojumi  - Svetlana Privaļskaja, Dāvids Persics (2008.-2014); Центр Современных системных расстановок  (E. Veselago) - (bāzes kurss;  kurss "Lauka lasīšana", metodika darbam ar dzimtas resursiem  "Putns" , u.c. 2018.-2022.)

Laika līniju dziedināšana - 1.līmenis (2023.)

Esmu ieguvusi arī akadēmisku izglītību - maģistra grādu psiholoģijā Latvijas Universitātē.


Individuālā darbā piemeklēju klientam un konkrētajam jautājumam piemērotāko pieeju, integrējot dažādas metodes - sistēmisko metodi (sistēmfenomenloģiju), metaforiski-asociatīvās kārtis, holodinamiku, Laika līniju dziedināšanu, darbu ar ķermeni, mūziku un skanēšanu.Vadu transformatīvās spēles (Lila-čakra, Ģimenes scenāriji), individuāli un grupās. Ir iespēja vadīt spēli jūsu draugu, ģimenes kompānijai vai pārim.

Vadu tematiskas nodarbības, kā arī apmācības par MAK (metaforiski-asociatīvajām kārtīm). Vadu pašizziņas grupas sievietēm, klātienē un  virtuāli.

Regulāri, vidēji reizi mēnesī, organizēju sistēmisko intervīziju grupas kolēģiem - palīdzošajiem praktiķiem, kas ir pazīstami ar sistēmisko metodi.

Maksa par individuālu sesiju vai sistēmisko sakārtojumu grupā - 60 eur.

Dalība tematiskās sistēmiskajās/ metaforisko kāršu grupās variē.

Sesijas vadu klātienē Siguldā, Rīgā, kā arī attālināti (Zoom platformā).


Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji