Pirmo gadu ar mums

Irita Rozentale

+371 26395972

rokraksti.lv/

LV, ENG, RU

Sūtīt ziņu Irita Rozentale


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

Zināšanas apgūtas pie vienīgās Latvijā esošās grafoloģes Anitas Milleres. Irita apguvusi biznesa un sporta psiholoģiju, personālvadību, apgūtās zināšanas un dzīves pieredze noder pakalpojumu sniegšanā, kas saistīta ar rokrakstu analīzi.


Pakalpojumi privātpersonām:

Rokraksta analīze un grafoloģija

 • pilna rokraksta analīze – tā ietver personības raksturojumu pēc rokraksta, stiprās un vājās puses, profesionālo komunikācijas stilu, privāto dzīvi, emocionālo stāvokli, partnerattiecības, ģimeni, attieksmi pret sevi un citiem, veselību un citus aspektus. Rokraksta analīze pieejama balss ierakstā vai rakstiski PDF.
 • pilna rokraksta analīze + konsultācija attīstībai + praktiskie uzdevumi - papildus pilnai rokraksta analīzei un ieteikumiem, pie kurām sfērām jāpiedomā, ko labāk attīstīt un ko nē, kā mainīt rokrakstu, lai sasniegtu vēlamo, trīs nedēļas Iritas uzraudzībā būs nepieciešams pildīt praktiskos uzdevumus rokraksta mainīšanā + pieeja iknedēļas online konsultācijai. Konsultācijas ilgums 30-45 minūtes.
 • Rokraksta analīzi iespējams saņemt trīs veidos - rakstiski pdf, balss ierakstā vai online video pirmās konsultācijas laikā.

Konsultācijas personības attīstībai

Papildus pilnai rokraksta analīzei klients saņem ieteikumus, pie kurām sfērām jāpiedomā, ko labāk attīstīt un ko nē, kā mainīt rokrakstu, lai sasniegtu vēlamo. Cilvēkam ir iespēja iemācīties rakstīt burtus tā, lai sev palīdzētu, nevis kaitētu. Konsultācijas ilgums 30-45 minūtes.


Trīs nedēļu kurss darbam ar savu rokrakstu

Šim pakalpojumam var pieteikties jebkurš - gan pēc sava rokraksta analīzes, gan bez rokraksta analīzes. Darbs notiek ar konkrētiem (1-3) burtiem, katru nedēļu trīs jauni papildus uzdevumi ātrākai mērķu sasniegšanai, kā arī iknedēļas video konsultācija un ikdienas komunikācija un atbalsts.


Partnerattiecības, saderība un pilnveidošana

Rokrakstu analīze pārim + savstarpējo attiecību analīze - papildus pilnai rokraksta analīzei katram no pāra, cilvēki saņems arī savstarpējo attiecību analīzi, balstoties uz redzamo rokrakstā, ieteikumus attiecību uzlabošanai, galvenos klupšanas akmeņus, kur rodas nesaskaņas un kā labāk saprast vienam otru. Analīze pieejama balss ierakstā vai rakstiski PDF.


Savstarpējo attiecību analīze

Savstarpējo attiecību analīze, balstoties uz redzamo rokrakstā, ieteikumus attiecību uzlabošanai, galvenos klupšanas akmeņus, kur rodas nesaskaņas. Analizēt var jebkuras savstarpējās attiecības - gan pāriem, gan vecākiem un bērniem, gan brāļiem un māsām, gan kolēģiem u.c. Analīze pieejama balss ierakstā vai rakstiski pdf.


Paraksta analīze

Paraksts ir vizītkarte, kā mēs sevi parādām sabiedrībā. Paraksta analīze iekļauj gan šīs vizītkartes atšifrējumu, gan arī ieskatu cilvēka iekšējā pasaulē. Bet tā nav pilna sava rokraksta analīze. Papildus cilvēks saņems ieteikumus sava paraksta uzlabošanai, ja tādi būs nepieciešami. Analīze pieejama balss ierakstā vai rakstiski PDF.


Unikāla dāvana, ko iespējams pasniegt kā dāvanu karti.

Dāvanu karte pieejama elektroniski.


Pakalpojumi uzņēmumiem:

 • Personāla atlase - kandidāta psiholoģiskais portrets, stiprās un vājās puses darba vidē, talanti un potenciāls, vadības stils, spēja vadīt, spēja pārdot, spēja izpildīt uzdevumus. Komunikācijas prasmes, lojalitāte un diplomāta spējas. Klausīšanās prasmes un spēja argumentēt.
 • Komandas novērtēšana.
 • Organizācijas psiholoģisko risku un faktoru darba vidē novērtēšana.
 • Talantu medības.
 • Izglītojošas meistarklases.
 • Darbinieka psiholoģiskais portrets.
 • Izklaides aktivitāte kooperatīvajos pasākumos.
 • Darbinieku savstarpējā mijiedarbība.

Meistarklases un dalība dažādos pasākumos:

Iritu ir iespēja uzaicināt gan novadīt meistarklasi – par attiecības, miljonāra burtiem, pašapziņu u.tml., gan arī izklaidēt pasākuma dalībniekus kādā darba vai citā pasākumā. Par atsevišķu samaksu pieejami arī meistarklašu ieraksti. Šobrīd pieejami ieraksti par pašvērtējumu; attiecībām un seksualitāti; miljonāra burtiem; profesionālo aicinājumu.


Apmācības un kursi:

Facebook ik pa laikam tiek veidotas slēgtās grupas, kurās iespējams apgūt dažādas tēmas, šobrīd notiek grupa par pašapziņu. Būs apmācības par attiecībām u.c. Vairāk informācijas www.rokraksti.lv. Tāpat Iritas instragram kontā pieejamas sarunas par un ap rokrakstu.
Citi pakalpojumu sniedzēji