Pirmo gadu ar mums

Krista Klincāne / Joga

Jūrmala iela 14, Piņķi

Antonijas iela 20B, Rīga

+371 29862310

Liongym.lv

Vinyasa.lv

LV

Sūtīt ziņu Krista Klincāne / Joga


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

Joga - tas ir process. Nebeidzams sevis izzināšanas process.

Jogas prakse veicina prāta un ķermeņa saskaņu.

Pirmkārt, jogas pozas palīdz jums vairāk apzināties sava ķermeņa sūtītos signālus un daudz pareizāk tos izprast. Cilvēks spēj tik ļoti iegrimt savā prātā un darbos, ka aizmirst un nejūt paša ķermeni. Ķermenis sūta signālus, taču prāts ir tik aizņemts, ka neuztver šīs zīmes.

Otrkārt, regulāri jogas pozu treniņi uzlabos jūsu vispārējo fizisko stāvokli un garīgo komfortu. Tavs ķermenis kļūs spēcīgāks un elastīgāks. Uzlabosies gremošanas un hormonālās sistēmas darbība. Uzlabosies elpošanas kvalitāte, kā arī prāts kļūs mierīgāks un līdzsvarotāks.

Ar jogas praksi vēlos iemācīt cilvēkiem apzinātību, sajust savu ķermeni, savas vēlmes un vajadzības, atbrīvoties no emociju un stresa izraisīta saspringuma.

Gribu parādīt, kā ar šķietami vieglu, bet regulāru jogas praksi, iespējams vairot labsajūtu un uzlabot dzīves kvalitāti. Kad ķermenis ir sakārtots, tad visas enerģijas plūst brīvi, cilvēks jūtas labāk un kļūst emocionāli stabilāks.

Joga piemērota ikvienam, kurš vēlas uzlabot fizisko stāvokli un stāju, atbrīvoties no muguras sāpēm, uzlabot emocionālo labsajūtu, nomierināt prātu vai arī vienkārši vēlas pamēģināt savā dzīvē kaut ko jaunu.

Joga ir lielisks veids kā uzturēt savu ķermeni veselu un labā formā. Joga ir labākais, ko vari izvēlēties sev! Mans ceļš pie jogas. Man vienmēr ir paticis būt kustībā. Jogu pirmo reizi pamēģināju brīdī, kad man bija nepieciešams nevis "izlādēties", bet "uzlādēties" un atrast mieru sevī. Pamēģināju un uzreiz iemīlējos. Pēc kāda laika regulāras jogas prakses, redzēju lieliskus rezultātus un sapratu, ka vēlos to darīt vienmēr! Ir pagājuši vairāki gadi un šī sajūta tikai pieaug.

Šobrīd man joga ir kas vairāk kā tikai fiziska prakse. Caur jogu iemācījos iemīlēt un pieņemt sevi un savu ķermeni. Šobrīd jūtos savā ādā labāk kā jebkad savā dzīvē.


Kvalifikācija:

- "Jogas speciālists"  jogas apmācības Spa School

- ITEC Level 3 Diploma in Yoga Teacher Training


Nodarbības:

Rīta Jogas nodarbībās kopā ar mani vari apmeklēt Piņķos, Jūrmalas ielā 14, Sporta klubā LionGym

Pirmdien 9:00

Trešdien 9:00

Piektdien 9:00

Nodarbības ilgums 1 h 15 min

Cenas:

1 nodarbība 10 EUR 

8 nodarbību abonaments 1 mēnesim - 60 EUR 

Pieteikšanās rakstot ziņu man: 29862310

Vakarā Flow Jogu kopā ar mani vari apmeklēt Jogas studijā Vinyasa, Rīgā, Antonijas ielā 20b

Pirmdienās 18:00

Nodarbības ilgums 1 h 15 min

Pieteikšanās caur mājas lapu: vinyasa.lv


Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji