1 gadus ar mums

IVO PURIŅŠ/ Taro noslēpumi/ Taro arkāni Kalendārā

LV, RU

Sūtīt ziņu IVO PURIŅŠ/ Taro noslēpumi/ Taro arkāni Kalendārā


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Ivo Puriņš – tolteku magu 5.līnijas (Celeste) kapteinis.

Tikai absolūti nedomājošs cilvēks var noticēt, ka Taro kārtis ir tikai interesanta spēļmantiņa (kartona gabaliņi ar bildītēm). Patiesībā šis maģiskais zīlnieču instruments ir – gan Sakrāla grāmata kas stāsta mums par Pasaules uzbūvi un hierarhiju, gan praktizējoša ezotēriķa likumu kodekss, gan iespēja ielūkoties nākotnē.  Katrai kāršu kavai piemīt sava neatkārtojama individualitāte (vienas ir vairāk, citas mazāk maģiskas). Katra kava ir vairāk piemērota kādu atsevišķu maģisku manipulāciju veikšanai. Un jo „krutāks” zīlnieks, jo vairāk Taro kavas viņš pārvalda. Man pašam šobrīd darba  instrumentu kastē ir 20 kāršu komplekti, bet 22 darba gados esmu apguvis kādus 60. Savas ezotēriskā darba gaitas uzsāku Rīgas zīlēšanas salonā „Kaliostro” kā astrologs. Taču ar laiku pārkvalificējos par zīlnieku, jo pakāpeniski pārliecinājos par Tarota maģijas efektivitāti. No savas pieredzes zinu, un varu pastāstīt lietas, ko Jūs neizlasīsiet nevienā ezotēriskajā grāmatnīcā, jo patiesi Okulta informācija iegūstama tikai caur iniciāciju un nododas mutvārdu tradīcijā. 

Celeste līnijas magi veic savu darbību caur vārdu (runāto un rakstīto). Viņi darbojas Višudhas sfērā jeb Kuazālajā plānā. Tā ir sfēra, kur veidojas, krustojas un izmainās cilvēku liktens līnijas. Sfēra, kurā no cilvēku dzīvības pavedieniem veidojas vēsture. Celeste līnijas magiem ir piekļuve Akāšas bibliotēkām un tur uzglabātajai informācijai. Celeste, tā ir debeszilā krāsa. Tā simbolizē Dienu Nesēju savienojumu ar planētas laiktelpu - ar līnijām, kuras ierakstās debesīs.

Kā iniciētam Dienu Nesējam un vienam no šīs līnijas kapteiņiem, mana misija aiznest šos „nedegošos rokrakstus” līdz saviem laikabiedriem. Šī informācija savstarpēji apvieno daudzas mums pazīstamas ezotēriskās disciplīnas, nekļūstot par kādu no tām. Tās ir zināšanas, kas ļauj ieskatīties līdzcilvēku liktens līnijās, un vajadzības gadījumā tās korektēt. Tās ir zināšanas, kuru loma Jaunā laikmeta tapšanas procesā, nav atsverama. Uz gadu tūkstošiem noslepenotā informācija par Dzīves Matrices uzbūvi. Varētu teikt, ka šīs zināšanas ir līme, kas sasaista kabalistisko Šemhamphoraš mācību par 72-iem ģēnijiem ar maiju kalendāru, Taroloģiju, vēdisko un klasisko astroloģiju. Zināšanas, kas ļauj ieraudzīt, ka starp Ticības atklāsmēm ar kvantu fiziku nav nekādu pretrunu.Online kurss 2 semestros: „Taro noslēpumi”,

kurā varēsiet uzzināt PAR:

  1. Maģisko Sakrālās ģeometrijas struktūru, pēc kuras ir izveidotas Taro kārtis.
  2. Taro kāršu slēpto (nošifrēto) nozīmi. To, ko inicēti okultisti dēvē par „Muļķa Ceļu”. To, kā šīs kārtis ataino mūsu dzīvē ietvertos kodus, un kāpēc – tie darbojas realitātē.
  3. Paskaidrošu, kā izvēlēties sev kārtis. Kā neapjukt lielajā simbolu klāstā, ko piedāvā ezotēriskie katalogi. Kā atšķirt suvenīrtipa kāršu versijas, no komplektiem – kuri ļauj lasīt iespējamos nākotnes scenārijus un pārprogrammēt likteni.
  4. Pastāstīšu arī, kā sākt strādāt ar šo unikālo instrumentu. Kā panākt vajadzīgo apziņas stāvokli (saslēgumu ar smalko plānu), lai kārtis sāktu ar Jums RUNĀT. 

1-ajam semestrim jau ir atvērta pieteikšanās. Kursa datums tiks noteikts, kompektējot kursu, tajā skaitā ņemot vērā studentu izvirzītos norises laikus. 

Nodarbības plānojas SKYPE platformā. 

Interesentus lūdzu rakstīt uz e-pastu magijas.akademija@gmail.com

Taro kursu 2-ajā semestrī Jūs jau iegūsiet patiešām Okultu informāciju, kas atrodas 5.tolteku līnijas (Seleste) Dienu Nesēju rīcībā. 


Dzimšanas “Liktens zīmogi” jeb Taro arkāni Kalendārā

Šoreiz vēl interesantāka tēma par iepriekšējo.

9 nedēļu (63 dienu) materializācijas cikls, kurš sastāv no 3 „Liktens zīmogu” rindām. Informācija par šo laika līniju mūsdienās atrodama vairs tikai Hondurasā – Kopanas maiju senpilsētā. Tomēr varētu teikt, ka tieši šajā līnijā tika noglabātas tolteku magu atslēgas.

Liktens zīmogi ataino 21 tolteku tradīcijas tikumu, kas cilvēkam ir jāapgūst materiālajā realitātē. 21 cikla noslēpums nošifrēts arī Taro kārtīs (precīzāk, Taro lielajos arkānos). Tieši „Liktens zīmogi” ir faktors, kas padara „navales” enerģijas saprotamas reālās dzīves situācijās. Zīmogs atšķirībā no enerģijas aspekta, ir kaut kas taustāms un nenoliedzams. Mēs uzzināsims kādā veidā šīe zīmogi ir sasaistīti ar 20 mistisko navālu enerģijām un kā tie formē mūsu likteņus. Iziesim cauri visu “Liktens zīmogu” raksturojumam. Mēs šeit neizskatīsim visas Lielo Taro Arkānu nianses un pareģošanas mākslu. Vienkārši īsi un konkrēti iziesim cauri visai 21 “Liktens zīmoga” rindai. Uzzināsim galvenos Lielo arkānu parametrus, kuri jāņem vērā strādājot ar Kalendāru. Iegūsim izpratni par 13 dienu laika vilni jeb „Cilvēka diapozonu”. Uzzināsim arī kādā veidā mēs iespaidojamies no citu cilvēku liktens līnijām. Ne velti saka, ka mūsu liktenī piedalās visi mums nozīmīģie cilvēki. Tikai liekot diapozonu pret diapozonu, mēs varam uz reāliem piemēriem redzēt to, kā mēs iespaidojamies no enerģijām, kā tieši mēs apstrādājam vides un apkārtējo cilvēku iniciētos impulsus.  Mūsu “Liktens zīmogi” saslēdzoties pāros veido jaunus dzīves musturus un versijas. Mūsu likteņi – tas ir daudzu inkarnēto dvēseļu ietekmes rezultāts.


Drīzumā izziņošu par kārtējiem on-line kursiem šādās disciplīnās:

Kabalas pamati (ievads slepenajā Šemhamphoraš mācībā).

Tā ir tā Kabalas sadaļa par ko plašai publikai nestāsta rabīni. Zināšanas, kas mūsdienās tiek slēptas aiz 7 zīmogiem – ZOAR grāmatas pragmatiskā daļa.

Univerālā astroloģija (zināšanas, kas ļauj lasīt astroloģisko karti bez tranzītu analīzes).

Šīs tehnikas izmantoja Nostradams un citi izcili viduslaiku pareģi. Tai laikmetā par vienīgo atskaites punktu kalpoja Cilvēka natālā karte, kuras izveidošana prasīja nopietnu darbu, Tehnikas, kas ļauj izsekot planētu tranzītiem vēl nebija pieejamas. Taču neskatoties uz to iztrūkumu, viduslaiku astrologu paredzējumi bija precīzi un kodolīgi. Tāpēc piedāvāju laikabiedriem apgūt šīs unikālās, bet vienkāršās tehnikas.

Zīlēšanas māksla (Taroloģija).

Uzzināsiet par Taro kāršu struktūras principiem, kas ļaus jums ne tikai pareizi izvēlēties savu kāršu kavu. BET arī efektīvi zīlēt neapgrūtinot sevi ar lūkošanos skaidrojumu grāmatiņās. Uzzināsiet cik īstenībā vienkārši un loģiski ir Taro zināšanu algoritmi. Uzzināsiet arī Lielo Arkānu jeb Liktens zīmogu rindu, kas integrēta parastajā kalendārā (un KO protams var efektīvi izmantot, plānojot savus darbus).


Protams pie īpašiem liktens konfliktiem neatsaku arī Personīgās konsultācijas. Tādu situāciju risināšana, kuru priekšā bezspēcīgi izrādās mani amata brāļi, sagādā man naudu (100 eiro) un baudu (dzīvei tik nepieiešamo adrenalīna devu).


Lasi

Citi pakalpojumu sniedzēji