Pirmo gadu ar mums

Liene Spāre

+371 29401708

LV

Sūtīt ziņu Liene Spāre


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Liene Spāre gatavo taro kāršu lasījumus par jebkuru tev aktuālu jautājumu. Lasījumus iespējams saņemt konsultācijas laikā, vai kā audio failu iepriekš iesūtot jautājumus.

Taro konsultācija (online)

No 1h- minimalā enerģijas apmaiņa 50,- eur (20,- eur priekšapmaksa laika rezervācijai).

Attālinātie kāršu lasījumi (audio fails):

  • līdz 30min minimālā enerģijas apmaiņa 25,- eur (priekšampaksa)
  • lasījums līdz 1h minimālā enerģijas apmaiņa 35,- eur (priekšampaksa)
  • 1h un vairāk minimālā enerģijas apmaiņa 45,- eur (priekšampaksa)

Gan pēc konsultācijas, gan saņenot attālināto lasījumu, saņem attēlu ar izliktajām kārtīm, papildus materialiem un informācijas avotiem par kuriem lasījuma laikā runāts.

Liene Spāre strāda balstoties pē psihologu ētikas kodeksa un visa apspriestā informācija paliek konfidencionāla. Liene Spāre neuzņemas atbildību par lēmumiem kurus pieņem pēc lasījuma saņemšanas. Spāre ir pavadonis, informācijas devējs, tu pats esi savas dzīves veidotājs un jebkuru lēmumu ko savā dzīvē veic, tu izdari sava labā.


Dvēseles ceļojumi

Liene Spāre ir pavadonis Dvēseles ceļojumos.  Viņa izvedīs tevi cauri apziņai un zemapziņai, cauri laikam un telpai uz vietu, kas palīdzēs rast atbildes uz citkārt neatbildamiem jautājumiem. Tie ir meditatīvi ceļojumi, kur ar tava Augstākā Es un Pavadoņu gādību ir iespēja ieraudzīt un mainīt enerģijas, kas ietekmē tavu šodienu. Dvēseļu ceļojumos dodamies uz zemapziņu, kur vietu mājo iekšējais bērns, iekšējās sievietes, vīrieša un citi arhetipi, dažādi uzskati un šabloni kas veido ikdienu. Tālāk varam iepazīties ar senčiem, kuru enerģija, ir klātesoša uzzināt un mainīt to. Kā arī varam doties uz kādu no iepriekšējām inkarnācijām, uzzināt mācības, ko šobrīd apgūsti, karmu ko atstrādā vai citas aktuālas lietas. 

  • Enerģijas apmaiņa par Dvēseles ceļojumu sākot no 70,- eur (20,- eur priekšapmaksa laika rezervācijai)

Augu Maģija

Savā praksē Liene Spāre izmanto augus, tējas, uzlējumos, novārījumos, lietojot augus uzturā, kvēpinot tos un dažādos citos veidos izmantojot tos savā labā. Liene pēta augu iedarbību gan uz fizisko, gan enerģētisko ķermeni, tāpēc izmanto tos rituālos, pirms kāršu lasījumiem, ceļojumu laikā un arī ikdienā. Spāre atklāj arī tev kādi augi, kādas enerģijas šobrīd tev ir atbastošas situācijas risināšanā vai vienkārši labsajūtas uzlabošanai. 

  • Dažādi augu maisījumi- tējas, skrubji, augi yoni tvaikošanai un citiem rituāliem sākot no 11,- eur
  • Augu meistarklases (izbraukumā)- skrubju darbnīca, nodoma burciņu veidošana, spēka tēju radīšana - no 50,- eur*
  • Tējas, kakao vai cigoriņu kafijas rituāls- no 50,- eur/h*

*Meistarklases un rituālus iespējams apvienot, tajos vienmēr pieejami arī individuālie kāršu lasījumu.

Citi pakalpojumu sniedzēji