Pirmo gadu ar mums

Ilze Baltā-Krasta / Bowen terapija

Vienības gatve 51, Rīga

+371 24119804

LV, RU, EN

Sūtīt ziņu Ilze Baltā-Krasta / Bowen terapija


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

Bowen terapija ir unikāla metode, kas maigi iedarbojas uz ķermeņa saistaudu un nervu sistēmu. Tā aktivizē parasimpātisko nervu sistēmu (miera, drošības un atjaunošanās režīmu), samazina muguras, galvas un locītavu sāpes, noņem stresa un spriedzes simptomus, uzlabo miegu un paātrina atveseļošanos no traumām.

Procedūras laikā tiek veikti viegli, nesāpīgi pieskārieni noteiktos punktos ar specifisku tikai šai metodei raksturīgu kustību. Tas aktivizē ķermeņa parasimpātisko nervu sistēmu (miers, drošība, atjaunošanās) un dod impulsus organismam atgriezties homeostāzes stāvoklī. 

Precīzi iedarbojoties uz ķermeņa fascijām, cīpslām, saitēm tiek mazināti ķermeņa disbalansi, mazinās stresa un spriedzes uzkrātie simptomi, mazinās sāpes, uzlabojas nervu impulsu un šķidrumu plūsma. Šī metode ir maiga un piemērota visu vecumu cilvēkiem.

Bowen terapija var palīdzēt samazināt muguras sāpes (tai skaitā sāpes, kas rodas diska trūces vai protrūzijas dēļ), atlaist ķermenī uzkrāto stresu un spriedzi, uzlabot miegu, samazināt smaguma sajūtu kājās vēnu varikozes dēļ, paātrināt atveseļošanos pēc traumām, samazināt migrēnu biežumu un intensitāti, uzlabot limfas atteci, mazināt skoliozes izraisītās sāpes, mazināt plecu, elkoņa un ceļu sāpes, mazināt pēdas fasciju iekaisumu, mazināt sāpes pēc astes kaula traumām un daudzas citas.


Tā kā Bowen tehnika ir ļoti maiga terapija, tā ir piemērota visiem vecumiem un dzīves gājumiem, tajā skaitā arī zīdaiņiem, grūtniecēm un ​

veciem cilvēkiem. Bērniem līdz aptuveni 16 gadiem lūgums vecākiem būt klātesošiem visu procedūras laiku.


Pieteikšanās nedēļu iepriekš.

Vizītes laiks ir līdz 60 minūtēm, cena - 40 Eur. 


Adrese: Rīga, Vienības gatvē 51.

Procedūra notiek klientam guļot uz masāžas galda, tā var tikt veikta arī caur vieglu apģērbu.


Svarīgi ievērot:

  1. Procedūras dienā nedrīkst apmeklēt pirti vai citu procedūru (piem., masāžu u.c.)
  2. 24-48 h pēc procedūras nedrīkst apmeklēt sporta treniņus, veikt smagus darbus vai citādi sevi fiziski pārslogot. Šo noteikumu ir ļoti svarīgi ievērot, jo tas būtiski ietekmē procedūras laikā iedarbinātos pašsakārtošanās procesus.
  3. Pēc procedūras, jo īpaši pēc pirmās apmeklējuma reizes, ir ļoti svarīgi daudz un bieži dzert tīru ūdeni. Procedūras laikā tiek aktivizēta limfas attece un ierosināti detokss procesi, tādēļ papildus uzņemtais ūdens veicinās toksīnu skalošanos ārā un palīdzēs izvairīties no detoksa galvassāpēm.

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji