Sūtīt ziņu Sāls istabiņa Jelgavā


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

Sāls istabas apmeklējuma seansi

Sāls terapija jeb haloterapija (no grieķu valodas - sāls) ir alternatīva dabas dziedniecības metode, kas veiksmīgi tiek pielietota elpvadu un plaušu slimību profilaksē, kā arī rehabilitācijas periodā. Tā ir iedarbīga imunitātes nostiprināšanai, ādas slimību ārstēšanai, psihiskā un emocionālā stāvokļa uzlabošanai un ieteicama gan mazajiem, gan lielajiem (bez vecuma ierobežojuma)!

Sāls istabas sienas, griesti un grīda ir noklāti ar sāli, kas absorbē atmosfēras mitrumu un vienlaikus ir antiseptisks līdzeklis, radot estētisku un komfortablu vidi apmeklētājiem. Šāds interjers īpaši patīk bērniem, kas izbauda rotaļas ar sāli tam speciāli ierīkotā stūrītī, gluži tāpat kā rotaļājoties jūrmalas smiltīs. 

Sīkās sāls daļiņas, ko izdala sienā iebūvētais ģenerators, efektīvi attīra elpošanas ceļus, tādēļ atrodoties sāls istabā ir ieteicams ieelpot caur degunu un izelpot caur muti.


Sāls istabas apmeklējums ir ieteicams vairāku slimību simptomu mazināšanai, piemēram,  elpceļu, vidusauss iekaisuma, bronhīta, siena drudža, atopiskā dermatīta, psoriāzes u.c. ādas slimību, kā arī nervu sistēmas nomierināšanas, stresa mazināšanas, bezmiega, smēķēšanas izraisīta klepus vai krākšanas novēršanas u.c. gadījumos, kā arī vienkārši profilaksei un imunitātes nostiprināšanai. Tāpat šis apmeklējums atvieglo stāvokli astmas slimniekiem – īpaši ļoti mitrā vai arī ziedēšanas laikā, kā arī pacientiem atveseļošanās periodā pēc bronhīta, plaušu karsoņa vai Covid-19 izslimošanas.

Seansa laikā ir iespēja relaksēties – gulēt, klausīties fona mūziku, izmantot bezmaksas internetu, lasīt grāmatu, meditēt vai kopā ar bērnu cept sāls kūkas un celt sāls pilis. Sāls istabas apmeklējums ļaus relaksēties mierīgā, komfortablā, drošā vidē, tas sniegs atelpu no dienas darbiem un ikdienas skriešanām. Bērniem tā būs cita vide kā ikdienā un citas rotaļas, pašiem to nemaz nejūtot – elpojot sāls joniem bagāto gaisu, tomēr nejūtoties kā vai ārsta kabinetā.


Viens sāls istabas apmeklējuma seanss ilgst 40 minūtes, ieteicams iziet 5 vai 10 apmeklējumu kursu divas reizes gadā, to darot katru vai katru otro dienu.

Viena seansa laikā Sāls istabiņā iespējams uzņemt līdz 6 klientiem, jo telpā atrodas 6 atpūtas krēsli.

Tiek uzskatīts, ka sāls izdala negatīvos jonus, kas savukārt rosina serotonīna jeb tā saucamā laimes hormona izdalīšanos organismā. Serotonīns ir zināms kā viela, kas pozitīvi ietekmē cilvēka labsajūtu un garastāvokli, miegu un regulē apetīti.

Pēc seansa vēl brīdi ieteicams atrasties iekštelpās, tādēļ, piedāvājam nobaudīt skābekļa kokteili, sulu vai siltu zāļu tēju.

Sāls istabiņa strādā pēc iepriekšēja pieraksta darba dienās un sestdienās dienas pirmajā pusē (t. 26310831).

Cenas sīkāk aplūkojamas cenrādī: https://salsistabina.mozello.lv/cenas/sals-istabas-apmeklejuma-seansi


Skābekļa kokteiļi

Skābekļa kokteiļi ieteicami, lai kompensētu skābekļa trūkumu organismā. Kokteiļu sastāvā ir sula un olas baltuma pulveris. Īpašā ierīcē kokteiļi tiek piesātināti ar skābekli līdz maigu un gaisīgu putu stāvoklim. Putās ir par 50 procentiem vairāk skābekļa nekā gaisā, ko elpojam ikdienā. Dzerot šādu kokteili, skābeklis, putu veidā virzoties cauri barības vadam, iesūcas asinīs un limfā, iedarbojas uz organismu, to attīrot un nogalinot infekcijas izraisītājus, veicinot vielmaiņu un aktivizējot asinsriti.

Nodarbības Sāls istabiņā

Skaņu terapeitiskie seansi Sāls istabiņā notiek sadarbībā ar @mierafrekvence

Skaņas terapija ir meditatīvs un vienlaikus terapeitisks process, kura laikā iespējams: 

  • atjaunot enerģiju, attīstīt intuīciju
  • “aizskalot” prom visu lieko – bailes, trauksmi, nogurumu, šaubas
  • atbrīvoties no emocionāliem blokiem
  • nonākt ārpus prāta novilktajām robežām
  • sasniegt un piedzīvot iekšēju mieru un tagadnes sajūtu
  • kā arī palīdz pie veselības problēmām

Nodarbības ilgums ir 40 minūtes.

Privāti un ekskluzīvi piedāvājumi Sāls istabiņā:

Dāvanu kartes 

Dāvanu karti iespējams noformēt uz konkrētu sāls istabas apmeklējumu un skābekļa kokteiļu skaitu, vai arī par jūsu brīvi izvēlētu summu. To iespējams iegādāties klātienē Sāls istabiņā - Jelgavā, Raiņa ielā 40, norēķinoties skaidrā naudā vai ar karti, vai attālināti – iepriekš sazinoties, veicot rēķina apmaksu caur internetbanku un dāvanu karti saņemot pa pastu vai elektroniski.

Pieejami arī abonementi 5 vai 10 sāls istabas apmeklējumiem, ko arī ir iespējams noformēt kā dāvanu karti.


Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji