1 gadus ar mums

Reinis / Laika līniju dziedināšana

LV, RU

Sūtīt ziņu Reinis / Laika līniju dziedināšana


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Laika līnijas dziedināšana(turpmāk – LLDz) – tā ir metode, ar kuras palīdzību veiksmīgi tiek dziedinātas dažāda rakstura psihoemocionālas traumas, izmantojot zināšanas par laika daudzdimensionalitāti. Šo metodi civilizācija pazīst jau tūkstošiem gadus, to senāk izmantoja šamaņi, priesteri un dziednieki. Mūsdienās LLDz kā metodi izmanto psihologu un psihoterapiju praksēs. Pats padziļināti esmu pētījis pasaulē pazīstamu psihoterapeitu Staņislava Grofa un Gabora Matte pieredzes.

LLDz pielietojuma spektrs ir ļoti plašs – sākot ar traumām, kuras gūtas:

  • pirms piedzimšanas (piemēram - negribēts bērns, ieņemts vardarbīgi, medicīniski smagas dzemdības, traumējošas attiecības mātei esot gaidībās);
  • bērnībā piedzīvoto (piemēram – emocionālā un fiziskā vardarbība ģimenē, skolā, sabiedrībā, seksuālā vardarbība, vecāku šķiršanās, tuvinieka nāve vai drauga nāve, atkarības);
  • pieaugušā vecumā iegūtās (piemēram - attiecību krīzes, tuvinieku zaudējums, emocionālā un fiziskā vardarbība, atkarības).

Rezultāts ir atkarīgs no paša Cilvēka vēlmes problēmu/traumu/uzdevumu risināt. Aktīva pašiesaiste ir obligāts nosacījums. Pirms tiek izmantota LLDz, notiek sgatavošanās process, kas var ilgt no vienas līdz divām nedēļām. Šajā procesā ar klientu izrunājam visus svarīgos aspektus, tiek izskaidrots pats process, Cilvēks tiek tam sagatavots, tiek iedots arī mājasdarbs, kas pirms tam ir jāpaveic.

LLDz strādāju arī ar pāriem, ja traumatiskais notikums ir skāris abus un ietekmē abu attiecības.


Strādāju ar Cilvēkiem Tukuma novadā, savā īpašumā.

Pieteikšanās vismaz 2 nedēļas iepriekš.

Pieteikties uz LLDz var pilngadību sasnieguši Cilvēki.

LLDz ilgums atkarīgs no traumas rakstura un Cilvēka paša uzstādījumiem, taču tas var būt no 2 – 6 stundām.

Vienas stundas izmaksas – EUR 50.

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji