Pirmo gadu ar mums

Kristīne Mackare Terapeitiskās mākslas studija

Innstrandveien 82, Bodø, Norvēģija

+4746250298 +37120079313

linktr.ee/thewomcave

LV, RUS, ENG, NO

Sūtīt ziņu Kristīne Mackare Terapeitiskās mākslas studija


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Sveika!

Te Kristīne Mackare. Es esmu tāda pati superīga sieviete, kāda esi Tu! Un arī es esmu piedzīvojusi dažādas situācijas dzīvē, kas mani ir gan testējušas, gan lauzušas, gan ievedušas dziļos bezdibeņos, tāpat kā ikvienu cilvēku uz pasaules un arī Tevi.

Es esmu Tava pavadone, kas būs blakus, atbalstīs un palīdzēs Tev iet savu metamorfozes ceļu uz uzplaukumu un uzmirdzēšanu, kas notiek sevis izzināšanas un dziedināšanās procesā caur terapeitiskās mākslas metodēm un tev pielāgotu unikālu pieeju un citu atbalsta rīku palīdzību, Tavai superīgai dzīvei.

Es esmu sertificēts terapeitiskās mākslas dzīves un transformāciju koučs, jaunas un unikālas zelta terapeitiskās mākslas metodes NeiroKintsugi sertificēta instruktore (pirmā un šobrīd vienīgā Baltijas un Skandināvijas valstīs), speciāliste daudzās mākslas terapijas metodēs un tehnikās ar tiesībām tās pielietot savā praksē, tāpat arī NLP praktiķe, enerģētisko prakšu, dziedināšanas speciāliste. 

Es esmu kā tilts starp zinātnisko un ezotērisko pasauli, kas man ļauj sajust Tevi un piemeklēt tieši Tev visderīgāko individuālo un unikālo pieeju un kombināciju no visiem man pieejamiem rīkiem (māksla, koučings, radošums, meditācijas, MAK, ēteriskās eļļas, elpošanas prakses, enerģiju vadīšana, u.c.), jo klāt pievienoju savas unikālas īpašības, visas savas zināšanas un gan profesionālo, gan personīgo pieredzi, lai sasniegtu vislabākos un ātrākos rezultātus klientei.

Terapeitiskā māksla ir ikvienai no mums!

Mans fokuss ir arī uz zināšanu un praktisku rīku iedošanu Tev, ko var pielietot ikdienā un pēc vajadzības arī tad, kad nesadarbojamies.

Es sapņoju par ideālo pasauli, kurā visi ir saskarē ar savu patieso būtību un radošumu, kurā ikviens ir laimīgs, jo dzīvē virzās pa savu sirds ceļu, dzīvo viegli un ar baudu.

Manas vērtības ir autentiskums, patiesums un īstums pašai sevī un citos, kā arī nepārtraukta pašizaugsme un attīstība visās dzīves jomās. Lielu vērtību piešķiru kvalitātei it visā, ko daru, un novērtēju patīkamu savstarpējo sadarbību gan ar saviem klientiem, gan sadarbības partneriem.

Mana misija ir dalīties savās zināšanās un pieredzē, lai uzlabotu citu sieviešu dzīves tāpat, kā es pati ar terapeitiskās mākslas palīdzību pārvērtu savu.

Es esmu Kristīnes Mackares Terapeitiskās mākslas studijas dibinātāja un veidotāja digitālā vidē un klātienē (Bodø, Norvēģijā) un IG lapas TheWomCave radītāja.

Par terapeitisko mākslu

Terapeitiskā mākslā Tu izpaudies brīvi un te nav noteikumu un ierobežojumu. 

Tu darbojies savā labā, lai izpaustos un justos labi, viena vai profesionāla pavadoņa vadībā. 

Def.: Terapeitiskā māksla ir spontāns vai vadīts pašizpausmes process, kas iekļauj kaut kādu vizuālās mākslas (zīmēšana, gleznošana, kolāža, grafika, veidošana utml) radīšanu, lai uzturētu un uzlabotu savu emocionālo un mentālo pašsajūtu, kā arī atbalstītu sevi un savu dzīves ceļojumu ar dziedniecisku, rehabilatorisku vai terapeitisku mērķi

Atceries, kā runājot pa telefonu vai sēžot sapulcē, lekcijā Tu esi kaut ko sakricelējusi, zīmējusi, švīkājusi uz papīra lapiņas vai pierakstu maliņas? - tā jau ir terapeitiskā māksla!

 • Ja to darām ar pievienotu nodomu, piemēram, atbrīvoties no stresa, tad tas ir solis labsajūtas uzturēšanas un uzlabošanas pasākumam. 
 • Ja izmantojam pareizas tehnikas, elementus un krāsa, tad varam strādāt, lai atbalstītu sevi dažādās ikdienas situācijās un tiktu galā.
 • Ja šeit pavērojam rūpīgāk sevi procesa laikā vai ja paanalizējam izveidojušos gala darbu caur jautājumu uzdošanu sev, tad tas jau ir lielāks solis virzienā, lai palīdzētu sev dažādās dzīves situācijās.
 • Un strādājot ar profesionālu atbalstu, apgūstot pareizi pielietot dažādas tehnikas un pieejot ar sistēmisku darbu, tad ne tikai iegūstam atbalsta rīku ikdienā, bet arī mērķtiecīgi tiek strādāts pie dažādu dzīves situāciju, kas rada pārdzīvojumu, stresu, traumatisku pieredzi, atrisināšanu, kā rezultātā jūtamies labāk un uzlabojam savu dzīvi ilgtermiņam.

Šis var būt arī tavs rīks!


Terapeitiskā māksla palīdz vairākos līmeņos:

 • Ikdienas situāciju un notikumu radīto pārdzīvojumu un stresu - ķīviņi, strīdi, nogurums, stress, pārstrādāšanās, kas ved pie izdegšanas, uztraukumi, u.c.
 • Mentālās un emocionālās veselības problēmas - nemiers, izdegšana, trauksme, panikas lēkmes, depresija, u.c.
 • Dzīves lielo pārbaudījumu radītās situācijās, kas rada pārdzīvojumu, stresu, traumatisku pieredzi - kad dzīve ir pagriezusies pa 180 grādiem vai viss jāsāk no nulles, lielie veselības izaicinājumi vai fiziskas traumas, lielu sapņu sašķīšana 1000 lauskās, lielas sirdssāpes, kāda zaudējums, dzīvošana gadiem ar neauglības diagnozi, tie brīži un notikumi, kad jūties iesprēgājusi, zaudējusi kādu sevis gabaliņu vai pilnīgi salūzusi.

Vai atpazīsti sevi kādā no piemēriem? 

Tu neesi viena!

Es esmu to visu piedzīvojusi. Daudzas sievietes tev apkārt ir bijušas šādās situācijās.

Man un citām sievietēm ir palīdzējusi un palīdz terapeitiskā māksla. 

Tādēļ zinu, ka tā var palīdzēt arī Tev!


Es primāri darbojos pielietojot zelta terapeitisko mākslu jeb Neirokintsugi metodi. 

Neirokintsugi metode ir maiga sevis un dvēseles restaurēšanas māksla ar zeltu.

Tā apvieno:

 • Neiro, kas ietver sevī visu, kas ir saistīts ar prātu, tā darbības spējām, tā mainību un metodēm, kas to atbalsta un stimulē, un 
 • Kintsugi filozofiju, kas nāk no japāņu kintsugi meistariem - tā ir skaista māksla atjaunot sasistus keramikas traukus ar zeltu, lai atgrieztu tiem veselumu un atzīmētu to skaistumu neperfektumā.

Ikvienam ir vismaz kāda viena plaisiņa, jo visums, pasaule, dzīve mūs testē, lauž un izaicina katru dienu, lai mēs augtu, mācītos un veidotu labāku dzīvi. Jautājums: 

ar ko Tu piepildīsi šīs plaisiņas?

Vai tas būs kaut kas skaists vai kaut kas neglīts?

Izvēle ir Tava!

Tādēļ Neirokintsugi procesā mēs pieņemam savas plaisiņas, trūkstošos puzles gabaliņus un savus plīsumus, tad savācam sevi kopā, kļūstot par vienu veselumu, un izceļam šīs savas pieredzes kā vērtību ar zeltu un kļūstam stiprākas, skaistākas un vērtīgākas savā unikalitātē.

Lai arī Kintsugi prakse un filozofija ir sena un tiek aktīvi pielietota terapijās ASV, pati Neirokintsugi metode ir ļoti jauna un unikāla.

Es esmu arī pirmā un vienīgā šīs metodes sertificēta instruktore Latvijā (Baltijā) un Skandināvijā, kas ir apmācījusies no pašas metodes autores - ukrainietes Irinas Martinovas.

Kintsugi tulkojas, kā “zelta saistītājs”. Es, līdzīgi kā šī metode, esmu kā tilts starp zinātnisko un ezotērisko pasauli, un es palīdzu sievietēm atkal apvienoties vienā veselumā, piedzīvot katrai savu metamorfozi un atkal uzmirdzēt visā savā krāšņumā vairs neslēpjot savas rētas, kas radās pārdzīvotā rezultātā, bet redzēt to kā lielāku skaistumu un vērtību.

Šis ir Tavs laiks spīdēt!

un es varu Tevi pavadīt šajā ceļojumā.


Pakalpojumi

Bezmaksas resursi

Ja tevi uzrunāju es un mana pieeja kopā ar manām metodēm, tad pievienojies un saņem vērtīgu informāciju:

Bezmaksas iepazīšanās sesija individuāli vai grupā jeb Mikro-sesija

Ja jūti, ka ir pienācis laiks uzlabot savu dzīvi, bet šobrīd neesi pārliecināta, kura problēma Tev ir visaktuālākā vai ar kuru jautājumu sākt risināt to, vai kā Tu vēlies darboties turpmāk, tomēr vēlies jau tagad spert nākamo soli, piesakies bezmaksas iepazīšanās sesijai ar mani!

Šajā piedāvājumā ir iespēja tikties iepazīšanās sesijā individuāli ar mani vai nelielā sieviešu grupā, kur apskatīsim Tavu aktuālo situāciju vai jautājumu, izmēģināsim kādu ekspress tehniku terapeitiskā mākslā un izstāstīšu par atbalsta instrumentu iespējām, ko varu piedāvāt Tev atbilstoši tieši Tavai situācijai.

Sesija notiek Zoom (individuāli pēc vienošanās sarunai bez zīmēšanas varam izmantot IG, FB, WhatsApp vai citu rīku). Mikro-sesijas ilgums individuāli ir 15-25 min, grupā: 30-45min.

Terapeitiskās mākslas 1:1 sesijas un konsultācijas

Standarta terapeitiskās mākslas sesijā ietilpst saruna pirms un pēc sesijas, un pilnvērtīga praktiska izzīmēšana ar koučinga principiem pēc atbilstošas un piemērotas tehnikas. Ietver arī fokusu uz tehnikas apmācību, lai spētu to atkārtot patstāvīgi starp sesijām par attiecīgo tēmu. Atkarībā no jautājuma un klientes individuālās nepieciešamības vai sajūtām sadarbībā, sesijai var tikt pievienoti citi elementi kā meditācijas, enerģijas vadīšana, darbs ar MAK, un citas prakses, par ko atrunājam un vienojamies ar klienti pirms sesijas vai procesa laikā. Vienā reizē varam fokusēties uz vienu galveno tēmu.

1 sesija digitālā vidē - Zoom (kliente pati nodrošina sev visus materiālus):
 • Mini-sesija līdz 30 min 45,-€ (ar ekspress mākslas tehniku; vislabāk der tiem, kas jau ir pazīstami ar tehnikām un kam jāatrisina akūts ikdienas jautājums un/vai tiem, kam nepieciešama atkārtota starp-konsultācija starp sesijām vai zināšanu padziļināšana tehnikā);
 • Bāzes sesija 115,-€/1-1.5h (bez fokusa uz pilnvērtīgu tehnikas apmācību un bez papildus metožu izmantošanas; vislabāk der tiem, kas jau zina tehnikas principus un var pabeigt darbu savā nodabā pēc sesijas beigām un/vai tiem, kas izvēlas papildus sesijas ilgtermiņa sadarbības plānam);
 • Standarta sesija 145,-€/2-2.5h (kā aprakstīts aprakstā);
 • Sesija Pluss 195,-€/3-3.5h (īpašas un komplicētākas tehnikas, kas prasa ilgāku izpildes laiku vai komplicētās situācijās, un šīs sesijas vienmēr ir ar papildus metodēm un praksēm pirms, pēc izzīmēšanas vai procesa laikā).
Individuāla konsultācija digitālā vidē - Zoom

(individuāli pēc vienošanās sarunai bez zīmēšanas varam izmantot IG, FB, WhatsApp vai citu rīku)

 • konsultācija līdz 30 min 45,-€
 • konsultācija līdz 60 min 85,-€
 • konsultācija līdz 90 min 125,-€
 • konsultācija līdz 120 min 145,-€

konsultācijas pārsvarā notiek bez zīmēšanas; paredzētas sarunām vai tehniskām konsultācijām starp sesijām un/vai atsevišķām papildus meditācijām, enerģētiskām praksēm, MAK konsultācijām, enerģiju vadīšanām, un citām atbalsta konsultācijām un sarunām

Ir pieejami arī digitālie resursi un dažādu tehniku, meditāciju, elpošanas prakšu un citu prakšu ieraksti audio un video formātā. Var ieskatīties https://linktr.ee/TheWomCave vai sazināties ar mani. Tāpat ir iespēja pasūtīt individuālu prakses, meditācijas vai apmācību audio vai video materiālu pēc individuālās vienošanās.

1 sesija klātienē Bodø, Norvēģijā

(tiek nodrošināti visi materiāli, droša, komfortabla un patīkama vide ar sesijai atbilstošu atmosfēru, dzērieni):

 • Mini-sesija līdz 30 min 55,-€
 • Bāzes sesija 145,-€/1-1.5h
 • Standarta sesija 175,-€/2-2.5h
 • Sesija Pluss 225,-€/3-3.5h

klātienes sesijas pēc šī izcenojuma notiek Terapetiskās mākslas studijā Bodø, Norvēģijā;

citā klienta izvelētā vietā Norvēģijā, Latvijā vai citviet ir iespējams tikai par to vienojoties vismaz divus mēnešus pirms vēlamās konsultācijas (pēc individuāla izcenojuma, kur iekļauti ceļa izdevumi) vai pēc speciāla piedāvājuma.

Individuāla konsultācija klātienē

(tiek nodrošināti visi atbalsta materiāli, droša, komfortabla un patīkama vide ar sesijai atbilstošu atmosfēru, dzērieni)

 • konsultācija līdz 30 min 65,-€
 • konsultācija līdz 60 min 105,-€
 • konsultācija līdz 90 min 145,-€
 • konsultācija līdz 120 min 165,-€

konsultācijas pārsvarā notiek bez zīmēšanas; paredzētas sarunām vai tehniskām konsultācijām starp sesijām un/vai atsevišķām papildus meditācijām, enerģētiskām praksēm, MAK konsultācijām, enerģiju vadīšanām, un citām atbalsta konsultācijām un sarunām

 • sastādot sadarbības plānu no 5 sesijām un vairāk ir individuāla programmas cena

* Pēc ikvienas sesijas, konsultācijas un prakses pārliecinos, ka kliente ir atgriezusies un sasniegusi vismaz neitrālu sajūtu līmeni (īpaši būtiski strādājot ar dziļiem līmeņiem un traumām, kad varam pacelt negatīvas sajūtas pat strādājot ļoti maigi), un nepārtraucu mūsu sesiju pirms neesam to sasnieguši. Tāpat arī sazinos ar klienti kādu laiku pēc sesijas, lai noskaidrotu progresu. Tava labsajūta man ir svarīga!

Grupas sesijas

Grupas sesijas notiek līdzīgi kā individuālās sesijās, tikai strādājam grupas laukā un fokusējamies uz vienu kopīgu tēmu vai dažādiem jautājumiem, ko var risināt ar vienu tehniku. Strādāju pārsvarā nelielās grupās līdz 10 cilv., lai joprojām varētu pievērsties katrai klientei individuāli un veltīt uzmanību katrai individuāli. Tomēr grupu darbā ir jārēķinās, ka tā nav pilnīgi individuāla sesija, saskaņojamies kopīgā laukā un tajā ir gan savi plusi, gan savi mīnusi. Pilnvērtīgai praksei ir svarīga komunikācija un atgriezeniskā saite, tāpēc grupu sesijā ir jārēķinās, ka ir jādalās un jākomunicē plašākā lokā nekā tas notiek 1:1 sesijās. Vienmēr mēģinu nodrošināt maksimāli drošu un atbalstošu vidi arī grupu sesijās digitālā vidē un klātienē.

 • digitālā vidē no 25,-€ līdz 100,-€ (atkarīgs no grupas lieluma no 2 cilv., sesijas laika 1-3h, saskaņotā sesijas formāta);
 • klātienē ar materiāliem no 50,-€ līdz 175,-€ (atkarīgs no grupas lieluma no 2 cilv., sesijas laika 1-4h, saskaņotā sesijas formāta);
 • sastādot sadarbības plānu no 5 sesijām un vairāk vai piesakoties piedāvātā programmā ir individuāla programmas cena

* Pēc ikvienas sesijas, konsultācijas un prakses pārliecinos, ka kliente ir atgriezusies un sasniegusi vismaz neitrālu sajūtu līmeni (īpaši būtiski strādājot ar dziļiem līmeņiem un traumām, kad varam pacelt negatīvas sajūtas pat strādājot ļoti maigi), un nepārtraucu mūsu sesiju pirms neesam to sasnieguši. Tāpat arī sazinos ar klienti kādu laiku pēc sesijas, lai noskaidrotu progresu. Tava labsajūta man ir svarīga!

Kursi, meistarklases un citas apmācības un pasākumi

Piedāvājumā kursi, meistarklases, apmācības, projekti kā lekcijas, vebināri, izaicinājumi un dažādi pasākumi (piesakoties pēc piedāvātā pasākuma programmas cenas). Par aktuālajiem piedāvājumiem seko IG un mājaslapā, kā arī, ja Tu esi Zelta klubiņā, tad tu saņem piedāvājumus pirmā savā e-pastā.

Ir pieejami arī digitālie resursi un dažādu meistarklašu, tehniku ieraksti no iepriekš notikušiem pasākumiem un apmācībām. Var ieskatīties https://linktr.ee/TheWomCave vai sazināties ar mani. Tāpat ir iespēja pasūtīt individuālu prakses, meditācijas vai apmācību audio vai video materiālu pēc individuālās vienošanās.

Retrīti

Individuālie un grupu retrīti notiek Terapeitiskās mākslas studijā Bodø, Norvēģijā vai (pēc piedāvātās programmas cenas vai individualizēti izstrādātā piedāvājuma)

Par aktuālajiem piedāvājumiem seko IG un mājaslapā, kā arī, ja Tu esi Zelta klubiņā, tad tu saņem piedāvājumus pirmā savā e-pastā. Vai raksti uz norādīto e-pastu, lai izstrādātu Tev individuālu vai grupas programmu un piedāvājumu,

Sadarbības projekti

Par aktuālajiem piedāvājumiem iesaku sekot IG un mājaslapā, kā arī, ja Tu esi Zelta klubiņā, tad tu saņem piedāvājumus pirmā savā e-pastā. Ja vēlies sadarboties, raksti uz norādīto e-pastu un sarunāsim biznesa tikšanos.

Dāvanu karte

Tev ir iespēja iegādāties dāvanu karti, sniedzot iespēju dāvanas saņēmējam veltīt vērtīgu laiku sev, savai pašizziņai un pašizaugsmei. Iespējams iegādāties personalizētu dāvanu karti (PDF formātā) jebkuram no pakalpojumiem sākot no 45,-€. Pakalpojuma izmantošana 12 mēnešu laikā no iegādes brīža.

Rezervācija

Intereses gadījumā, individuālajām un grupu sesijām un konsultācijām jāpiesakās vismaz 2 nedēļas pirms vēlamā sesijas laika caur mājaslapu, vai arī rakstot man uz norādīto e-pasta adresi. Uz norādīto e-pastu tiks nosūtītas visas detaļas. 

Dažādiem piedāvājumiem konkrētos datumos un laikos var pieteikties informācijai pievienotajās pieteikuma formās vai citā norādītā veidā.

Kādai auditorijai paredzētas sesijas?

 • Terapeitiskā māksla ir ikvienam!
 • Terapeitiskās sesijas vadu sesijas pārsvarā sievietēm. Retāk piedāvāju dalību arī vīriešiem un jauniešiem.
 • Latviešu, krievu, angļu un norvēģu valodā
 • No 18 gadu vecuma. (Personām no 14-18 gadu vecumam pieteikšanās iespējama ar vecāku atļauju.)

* Atgādinu to, ka ir būtiski atcerēties, ka es neesmu terapeits, tāpēc, lai arī es un šīs metodes atbalsta un palīdz atrisināt arī smagas mentālas problēmas, kā, piemēram, depresija, es varu būt tavs atbalsta speciālists un tavā atbalsta komandā, bet tādos gadījumos ir svarīgi sazināties un konsultēties arī ar savu terapeitu, psihologu vai ģimenes ārstu.

Kāds ir sesiju grafiks?

Piedāvāju individuālas sadarbības iespējas gan kā vienreizējas sesijas vai konsultācijas, gan īstermiņa vai ilgtermiņa programmas formātā. Individuālās programmas veidoju pēc savstarpējās vienošanās un tajā prakses izkārtoju secīgi, lai ietu cauri tēmai un veidotu izmaiņas maksimāli harmoniski, maigi un plūstoši.

Grupu nodarbības un sesijas veidoju gan pasākumu veidā, gan pēc individuāla pieprasījuma.

Noteikti iesaku pieteikties bezmaksas iepazīšanās sesijai.

Norises vieta
 • Sesijas (1:1 un grupu) un konsultācijas notiek Zoom (digitālā vidē) vai klātienē Terapeitiskās mākslas studijā Bodø, Norvēģijā, vai citā klienta izvelētā vietā par to vienojoties vismaz divus mēnešus pirms sesijas (pēc individuāla izcenojuma).
 • Kursi notiek digitālā vidē, kas nodrošināti caur Thinkific platformu.
 • Klātienes pasākumi, retrīti, kas notiek citā vietā, visbiežāk Latvijā vai Norvēģijā, par to tiek paziņots pasākuma izsludināšanas dienā

Kas klientam nepieciešams?

Lai piedalītos sesijās nav nepieciešama speciāla sagatavošanās vai iepriekšēja pieredze mākslā, terapeitiskā mākslā vai kāda iepriekšējā kursu apguve, ja vien tas pasākuma aprakstā nav atzīmēts.

Pats svarīgākais ir atvērts prāts, vēlme risināt radušās dzīves grūtības un atrast rīkus, kas palīdz tieši Tev, un gatavība strādāt ar sevi caur iegūtiem rīkiem.

Online sesijām būs nepieciešami materiāli, kas būs atrunāti pieteikšanās formā vai saziņas e-pastā (nepieciešamie materiāli variē atkarībā no tehnikas, kas ir piemērotākā individuālam gadījumam) – pārsvarā tā ir balta papīra lapa A4 (reizēm A5 vai A3) izmērā, pierakstu papīrs vai klade un rakstāmrīki pierakstam, parastais zīmulis, melns marķieris (reizēm ir norādīts 2 izmēru biezumu ap 1mm un 2-3mm), zelta krāsas marķieris (ir vēlams 2 izmēros), krāsainie zīmuļi vai iezīmētāj-flomāsteri; reizēm ir pieteikti papildus rīki konkrētām tehnikām – lineāls, dzēšgumija, citas krāsas marķieri vai flomāsteri, līme vai līmlente, šķēres, cirkulis, krāsainie papīri, krāsas, otas, ūdens trauks, u.c., bet tas parasti jau ir atkārtotās sesijās, sesiju blokos vai konkrētās apmācībās, meistarklasēs vai kursos.

Klātienes sesijām viss būs pieejams uz vietas.

Tiekamies! Ar mīlestību

Kristīne
Citi pakalpojumu sniedzēji