Pirmo gadu ar mums

Gunta. Reinkarnaciologs | Tarologs

+371 26199069

izpakosevi.mozellosite.com

LV

Sūtīt ziņu Gunta. Reinkarnaciologs | Tarologs


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

Kā darbojas reinkarnacioloģijas metode?

Es esmu Gunta, sertificēts reinkarnaciologs un tarologs. Ar reinkarnacioloģijas jeb Dvēseles ceļomu metodi palīdzu cilvēkiem uzlabot dzīves kvalitāti, atrisinot principā jebkāda veida problēmas (vienagla, vai tās ir fiziska vai emocionāla rakstura). Tie ir ceļojumi ne tikai uz savām iepriekšējām dzīvēm, bet arī šīs dzīves atmiņās. Vēlreiz atskatoties uz to, ko cilvēks darījis, kā juties konkrētā dzīves brīdi (vai pirms simtiem gadu, vai šīs dzīves bērnībā), rodas sapratne, kāpēc notika tā, kā notika. Un šī sapratne izgaismo to, kas ir bijis darīts nepareizi, un kas ir jāmaina, lai uzlabotu esošo situāciju. Viena un tā pati problēma var atkārtoties no dzīves uz dzīvi, ja netiek iegūta mācība jeb netiek izdarīts savādāk.

Tu esi tas, kurš šajā manis vadītajā meditācijā uz savām iepriekšējām inkarnācijām ierauga pagātnē piedzīvoto. Es esmu tikai Tavs ceļabiedrs, kā navigācija, lai Tu nonāktu tur, kur Tev ir jānonāk. Dvēseles ceļojumi ir neparedzami - tajos var atklāties visnegaidītākais, taču Dvēselei šobrīd visvajadzīgākais. 

Kāds labums no tā, ka ieraudzīšu savu iepriekšējo dzīvi?

Kā jau augstāk minēju, šīs dzīves problēmu cēloņi bieži vien slēpjas iepriekšējās dzīvēs. Dvēseles atmiņā glabājas visu dzīvju pieredzes. Ar katru iemiesošanos šī bagāža nāk līdzi. Atceroties, kas esi bijis, ko darījis palīdz atšķetināt šīs dzīves pat viseatrisināmākās problēmas. Tavu tagadni veido pagātne, Tava tagadne veido nākotni. Un šis ir veids, kā mainīt tagadni, lai nākotne būtu harmoniska šajā un nākamajās dzīvēs.

Kuram vērtīgi ir ceļot uz iepriekšejo dzīvi?

Jebkuram! Dvēseles ceļojumi ir dziedinoši, uzlādējoši - kā degviela šai dzīvei. Caur ceļojumiem nāk dažādas atklāsmes, idejas, iespēja iegūt apstiprinājumu, ka esi uz pareizā ceļa. Rūpes par savu ķermeni un Dvēseli ir nepieciešamas pastāvīgi, negaidot krīzes brīžus.

Ja ir bailes ceļot uz savu iepriekšejo dzīvi.

Tā ir pilnīgi saprotama sajūta, jo tas ir kas jauns, nepieredzēts. Tas ir cilvēkam ekoloģisks process - ceļojums notiek metitatīvā stāvokli, bet pie pilnas apziņas. Klients vajadzības gadījumā var pātraukt ceļojumu. Iepriekšejo dzīvju atmiņas nekādā veidā nevar kaitēt - nevar tajās iesprūst vai paņemt līdzi kaut ko negatīvu. Ceļojuma process tiek vadīts balstoties uz katra klienta individualitāti.

Pirms ceļojuma es ar Tevi aprunāšos, kliedēšu bažas par tā norisi. Kā arī sekos saruna pēc ceļojuma.

Problēmas, kuras var veiksmigi risināt ar reinkarnacioloģijas metodi:

 • Atjaunot savu resursa stāvokli - gūt enerģiju, iedvesmu, uzlādēties;
 • Viena un tā pati situācija atkārtojas (piem., visi vīrieši manā dzīvē ir alkoholiķi, mani visu laiku krāpj);
 • Izjūti spēcīgas negatīvas emocijas konkrētās situācijās, pret cilvēkiem (piem., naids, dusmas, aizvainojums);
 • Fizisks ķermeņa diskomforts (piem., sāpes kādā ķermeņa daļā, stīvums, nespēks, pastiprināta svīšana);
 • Pašrealizācija - kas ir mans aicinājums, talanti, spējas;
 • Slimības (arī horniskas), traumas, nelaimes gadījumi;
 • Alerģijas;
 • Atkarības (no alkohola, vielām, emocionālā);
 • Ķermeņa svara problēmas (liekais svars, samazināts svars);
 • Reproduktivitāte (kāpēc nepalieku stāvoklī, spontānie aborti, missed abortion);
 • Dzimtas problēmas (piem., viena un tā pati problēma atkārtojas no paaudzes paaudzē);
 • Attiecību problēmas - nesaskaņas ar savu partneri, ģimenes loceļiem, kolēģiem utt.;
 • Naudas problēmas (piem., kāpēc vienmēr pietrūkst naudas; strādāju daudz, bet pelnu maz);
 • Kad viss jau ir izmēģināts un liekas, ka "nekas man vairs nevar palīdzēt".

Kā notiek Dvēseles ceļojums?

Ceļojums notiek online Tev ērtā vietā un laikā. Kopējais sesijas ilgums 2-3h, pats ceļojums ilgst vidēji 1,5h. Nepieciešams dators/planšete/telefons, vēlams austiņas ar mikrafonu. Ērta vieta - krēsls, dīvāns vai gulta. Enerģētiskā apmaiņa 80 eur.

Pieteikties pa tālr.: +371 26199069 (arī WhatsApp) vai ja ir neskaidri/interesējoši jautājumi saistībā ar Dvēseles ceļojuma norisi. 

Ieteikums pirms ceļojuma: negaidīt neko - kā tas būs, ko redzēšu ceļojumā un ko nē. Svarīgi ir nedomāt, neanalizēt, bet ļauties procesam.


Taro kāršu salikums.

Ar taro palīdzību iegūst atbildes no jau esoša informatīvā lauka. Tas ir kā palīgs, orientieris dažādās dzīves situācijās - kādu izvēli veikt, kas ir tas labākais virziens šobrīd. Taro spēj raksturot konkrēto situāciju, attiecības, personas. Kā arī parāda, kādi ir šķēršļi, un kas var palīdzēt atrisināt kādu situāciju. Taro nav paraģojums, kas pasaka, ka notiks tikai tā un ne savādāk. Rezultāts ir atkarīgs, kādas darbības Tu veiksi - ja ieklausīsies padomos, kuri var palīdzēt nonākt Tavā galamērķī, tad tas arī piepildīsies. Visas atbildes ir Tavā zemapziņā, Taro tās tikai izceļ redzamā, saprotamā formā.

Sazinies ar mani pa tālr.: +371 26199069 (arī WhatsApp), izklāsti savu situāciju. Atbildes sniedzu rakstiski, pdf formātā (var vienoties arī par audio), viena jautājuma/problēmas izklāsts 30 eur. Gaidīšanas laiks vidēji viena kalendārā nedēļa.


 

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji