1 gadus ar mums

Liene Spāre

+371 29401708

LV

Sūtīt ziņu Liene Spāre


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Liene Spāre gatavo Personīgās Numeroloģijas aprakstus, ko gatavo balstoties uz katra indivīda dzimšanas datos kodēto informāciju. 

Pastāv uzskats, ka mēs katrs pirms piedzimšanas esam izvēlējušies savus šīs dzīves uzdevumus, mērķus un kopā ar iedzimtajiem instrumentiem, tos iekodējuši dzimšanas datos. Veicot aprēķinus varam atklāt, perosnas enerģijas avotu, liktens līnijas, dzīves ceļu, peronības iezīmes, stiprās un ne tik stiprās puses, to kā tas mijiedarbojas ar pasuli un ko pasaule ir gatavo dot šim cilvēkam. Visa šī informācija palīdz izprast sevi, veikt apzinātus lēmumus, augt un pilnveidoties. 

Dzīves laikā mēs piedzīvojam dažadu enerģiju kāpumus un kritumus, numeroģijā tos dēvē par dzīves cikliem un katram no tiem ir noteikta vibrācija, mērķis un enerģija, ko tas piesaista. Veicot aprēķinus varam noskaidot, kas šajā dzīves posmā indivīdam ir jāapgūst, jāpaveic un kādām lietām lieki neterēt enerģiju, jo tās var šobrīd nerealizēties. Tāpat pētot skaitļus varam izpētīt attiecības starp indivīdiem, to kā konkrētais gads, mēnesis un pat diena ietekmē indivīdu, kādas enerģijas ir un kādas nav konkrētā laika posmā ar personu.

Personīgās Numeroloģijas aprēķini:

  • Personas Numeroloģijas karte ietver sevī pamata informāciju par indivīdu, tā personības dažādajiem aspektiem, dzīves vadošo vibrāciju aprakstu (dzīves ceļš, liktens, spēks), dzīves ciklu un matricu analīzi.
  • Peronālā Gada apraksts - indivīda gada vadošās enerģijas, to veiksmīga izmantošana, katra kalendārā mēneša enerģijas apraksts, pusgada un ceturkšņu vibrācijas.
  • Attiecību analīze - veidojas no divu indivīdu dzimšanas datiem, atklāj harmonisku attiecību (romantisku, profesionālu, ģimenisku) veidošanas pamatus, kā vienam ar otru mijiedarboties vienota mērķa vārdā.
  • Karjeras analīze - apraksts, kas atklāj jomu kura indivīdam visveiksmīgāk darboties, metodes kā strādā, ieguldīt un atjaunot enerģiju, šajā aprakstā iespējams uzzināt arī detaļas par sava uzņēmuma dibināšanu, veiksmīgāko nosaukumu, laiku kad to darīt un ko sagaidīt no tā.
  • Skaitļu maģija - datumu, adrešu, telefona numuru, skaitļu kombināciju un citu nozīmīgu skaitļu apraksts.

Enerģijas apmaiņa par aprakstiem sākot no 28 eur.
Citi pakalpojumu sniedzēji