Pirmo gadu ar mums

Meditatīva tikšanās ar Zirgu

"Gulbji", Burtnieku pagasts, Valmieras novads

LV

Sūtīt ziņu Meditatīva tikšanās ar Zirgu


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Darbojoties ar zirgu mums ir iespēja nokļūt kaut kur, kur ikdienā bieži neizdodas - šeit un tagad. Īsta, dziļa tikšanās ar šo dzīvnieku aizņems apmēram 4 - 5 h, kuras laikā pietuvosimies viņam gan fiziski, gan dvēseliski.

Tā kā zirgs ir liels dzīvnieks, ar kuru sadarbojoties jāvelta viņam pilna uzmanība, neizbēgami nākas nolikt malā visas problēmas un būt esošajā momentā. Esot visā prakses procesā, un ar katru brīdi arvien vairāk iemācoties, kā ar zirgu sadraudzēties, Tu jutīsies arvien brīvāk un prāts nomierināsies. Kā darbojoties ar zirgu, tā arī vēlāk esot kopā ejot dabā iegūsi mieru un varbūt iespējau paskatīties uz lietām no citas perspektīvas.

Kā tas notiek praktiski? Vispirms kopā dosimies uz aploku un sarunāsim, ka zirgs nāk mums kompānijā, un tālāk jau sagaida kārtīga darbošanās. Pirms jebkādām kopīgām darbībām zirgs ir kārtīgi jānotīra - viss ķermenis, no nagiem līdz astes galiņiem - ne tikai, lai viņš būtu glīts, bet arī tapēc, ka tā mēs ar viņu tuvāk iepazīstamies. Kamēr Tu darbosies ar birstēm, es stāstīšu ne tikai par birstēšanu un drošību, bet arī par zirga psiholoģiju, viņa ķermeņa valodu. Kad zirgs notīrīts un pirmais "ledus" starp jums salūzis, es vedīšu dziļumā - caur dažādām masāžas tehnikām parādīšu kā zirgu atslābināt, iegūt uzticību jeb citiem vārdiem - pietuvoties pavisam tuvu.

Pēc kārtīgas iepazīšanās kopā dosimies nelielā piedzīvojumā - garākā (vai īsākā) pastaigā Burtnieku apkārtnē. Tradicionāli dodamies līdz gleznainajam Burtnieku ezeram un atpakaļ, bet varam arī apciemot spēka ozolu vai citas vietas. Pastaigā varam gan kāpt zirgam mugurā, gan vienkārši soļot blakus jauniegūtajam draugam. Kāpjot mugurā būs iespēja mazliet sevi izaicināt ar līdzsvara vingrinājumiem, padziļināt mieru ar elpošanas vingrinājumiem vai pat apgūt kādu ātrāku gaitu.

Atgriežoties no pastaigas cienāju ar tēju un sātīgām uzkodām (pieredze rāda, ka enerģija parasti ir krietni patērēta), kā arī aicinu dalīties sajūtās ar piedzīvoto.




Citi pakalpojumu sniedzēji