Pirmo gadu ar mums

Ilva Freimane / Atmosties sevī caur skaņas vibrāciju un plūstošajām enerģijām

Nordfjordeid, Stårheim, 6777, Norway

LV

Sūtīt ziņu Ilva Freimane / Atmosties sevī caur skaņas vibrāciju un plūstošajām enerģijām


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

Esmu Ilva. Mani ļoti vilina daba - meži, ūdeņi. Zaļas, saulē sakarsušas un lietū salijušas nomales, kurās apgulties un sajust Zemes klēpi, Zemes elpu caur manējo plūstam. Caur visu, kas ir, caur Visuma iztītiem pavedieniem, veidoju savu dzives rakstu, tā atgriežot sevi patiesumā, soli pa solim.

Ūdens apziņas dziļa klātesamība. 

Nāc! Caur mani plūstošajiem ūdeņiem, ļauj notraukt tavu sāpi, aizskalot prom traucējošo, lieko, kas gadsimtiem krājies un apaudzis, neļaujot sajust savu kodoliņu.

Atmosties sevī caur skaņas vibrāciju un  plūstošajām enerģijām. 

Ļauj piepildīt Tevi ar maigumu un mieru. Caur manu balss skaņu, caur klusumu un caur mani plūstošajām enerģijām, aicinu Tevi Atmosties Sevī!

Sievišķās enerģijas atdzimšanas Gaismas kodi. 

Un te vīzija, kurā vari ieplūst un pakavēties:

Ir silts, agrs vasaras rīts. Nupat nolijis lietus. Tu stāvi pakalniņā un tev mugurā ir tik vien kā balts, garš, brīvi krītošs lina pārklājs. Sajūti siltās, mitrās zāles pieskārienus zem savām basajām kājām. Tur tālumā ieraugi mežmalu. Dodies uz turieni - lēnām, sperot soli pēc soļa. Tu vēro šo mežmalu, vietu, ko ieraudzīji, un sajūti, ar ko no tā, ko redzi, vēlies savienoties, saplūst - vai ar zāles stiebru, sūnainu akmeni, koku vai puķi? Tu sāc skriet arvien ātrāk un ātrāk līdz esi Tur un saplūsti ar To, savienojies, ieplūsti tajā un tur esi. IR KLUSUMS. Dzirdamas vien lietus lāses pilam gar koku sulīgi zaļajām lapām. Un Esi!! Ļaujies!!

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji