Sūtīt ziņu Inga Nemše, Gaismas mandalu terapija


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

GAISMAS MANDALU TERAPIJA ir sena dziednieciska metode, kas tikusi pielietota jau Lemūrijas laikos. Līdz mūsdienām tā ir nonākusi ar skolotājas Ursulas Irrgang starpniecību.

Gaismas mandalas tiek veidotas, izmantojot sakrālās ģeometrijas pamatprincipus, veicot aprēķinus pēc Fibonači metodes un pēc tam tās izkrāsojot atbilstošās krāsās. Uz mandalas veidotāju un vērotāju iedarbojas gan sakrālās ģeometrijas spēks, gan ciparu un krāsu enerģija.

Šo metodi pašdziedināšanas nolūkā var apgūt ikviens, kurš ir gatavs ienirt savas zemapziņas dzīlēs un dziedināt savas psihoemocionālās traumas, kā arī harmonizēt dažādas savas dzīves jomas.

Pamatkursu gaismas mandalu izveidē iespējams apgūt 5 nodarbību laikā. Katra nodarbība ilgst 2 stundas, tiek uzdoti arī mājas darbi. Pēc pamatkursa pabeigšanas cilvēks spēj ar šo metodi darboties patstāvīgi. Pēc tam tiek piedāvāta iespēja apgūt arī papildu metodes.

Lai apgūtu šo pašterapiju, nav vajadzīgs mākslinieka talants. Nodarbībās būs vajadzīgas A4 balta papīra lapas, A4 un A5 rūtiņu lapas un pierakstu bloknots (ieteicams rūtiņu A4 formātā), cirkulis, parastais zīmulis un krāsu zīmuļi vai flomasteri.

Pieteikšanās

Uz kursu jāpiesakās vismaz 3 dienas iepriekš, sūtot e-pastu uz inga.nemse@gmail.com  vai zvanot +371 2928 7654.

Klātienes kursa minimālais apmeklētāju skaits – 3, maksimālais skaits – 10.

Tiešsaistes kursa minimālais apmeklētāju skaits – 2, maksimālais skaits nav ierobežots.

Vecuma ierobežojumu nav, bet ir jāprot galvā veikt aprēķinus līdz 20.

Nodarbības notiek Rīgas centrā un arī tiešsaistē (Zoom platformā)


Cena

Gaismas mandalu pamatkursa (5 nodarbības) cena ir 140 EUR. Maksājumu sadalot 2 daļās – 150 EUR. Maksāt iespējams gan ar pārskaitījumu, gan skaidrā naudā.


Terapijas / kursi

Jauns gaismas mandalu terapijas pamatkurss GAISMAS MANDALAS VEIKSMEI UN HARMONIJAI sāksies 12.septembrī. Piecas nodarbības notiks klātienē katru pirmdienas vakaru Rīgas centrā. Norises vietas adrese tiks nosūtīta pēc pieteikšanās.

Šo nodarbību laikā apgūsiet gaismas mandalu izveides pamatprincipus, kas ļaus pēc tam patstāvīgi izmantot šo metodi dažādu savas dzīves jomu uzlabošanai. Šo nodarbību laikā:

  1. iepazīsiet sakrālās ģeometrijas elementus, uz kuriem balstās gaismas mandalas un viss pārējais šajā Visumā, un iemācīsieties tos pielietot savā labā,
  2. noteiksiet tās savas dzīves jomas, kurās vēlaties redzēt uzlabojumus ar gaismas mandalu palīdzību,
  3. iemācīsieties pareizi izvirzīt mērķus šo uzlabojumu sasniegšanai un definēt tēmas iezīmēšanai gaismas mandalās,
  4. uzzināsiet par ciparu un krāsu nozīmi gaismas mandalās un kā ar tiem mijiedarboties,
  5. iemācīsieties veikt aprēķinus, kas ir gaismas mandalu izveides pamatā,
  6. iemācīsieties izskaitļot savu kvadrātveida dzimšanas mandalu,
  7. iemācīsieties izveidot savu komplimentāro dzimšanas mandalu, kas palīdzēs zemapziņā apslēptos traucējošos "blokus" pacelt apziņas līmenī, lai no tiem atbrīvotos uz visiem laikiem.

Gaismas mandalu terapijas pamatkurss tiešsaistē

Gaismas mandalu terapijas pamatkurss tiešsaistē (Zoom platformā) sāksies 5.oktobrī. Kopā piecas nodarbības trešdienu vakaros.


Pēc pamatprincipu apguves būs iespēja mācīties arī papildu metodes gaismas mandalu veidošanai.

Gaismas mandalu nodarbības vada sertificēta gaismas mandalu speciāliste Inga Nemše.

Plašāka informācija par gaismas mandalu terapijas praktisko pielietojumu atrodama žurnālā “Spīgana” Nr. 1 (9) februāris/marts 2021 un Facebook profilā. 
Citi pakalpojumu sniedzēji