Pirmo gadu ar mums

Laura Freimane/ Sajūti sevi

Cēsis

Rīga

+371 26465537

www.sajutisevi.lv

LV, ENG

Sūtīt ziņu Laura Freimane/ Sajūti sevi


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

Sajūtu kustība un Apzinātā elpošana

Sajūtu kustība ( Deju un kustību terapija ) un Apzinātā elpošana ir jaudīgas prakses, kuras ne tikai ļauj apzināt kādu problēmu cēloni, bet arī to transformēt. Mūsu fiziskais ķermenis nosaka, ko domājam par sevi un otrādāk, domas atspoguļojas mūsu fiziskajā ķermenī - attiecīgi strādājot ar vienu aspektu, iekustās arī otrs. Šīs ir papildus prakses tavas labsajūtas uzlabošanai. Kāpēc papildus? Jo, lai pilnībā transformētu kustībā radušās sajūtas un apzinātajā elpošanā apzināto tieši ikdienas ieradumu maiņa būs tava vislielākā prakse un atbildība.

Pakalpojuma veids

Piedāvāju Sajūtu kustību, kā instrumentu sava ķermeņa apzinātībai, psiholoģisku / emocionālu pārdzīvojumu harmonizēšanai, līdzsvarošanai, kā arī savai pašizaugsmei.

Elpošana kā instruments ir efektīvs, ja ir daudz domu, stress, uzkrājušies neatbildēti jautājumi, trauksme, slikts miegs, neskaidrība savā profesionālajā izaugsmē, nevēlamas attiecības, neskaidri veselības traucējumu cēloņi.

Abas šīs metodes ir efektīvas, jo caur kustību un radošumu, ir iespēja pārslēgties no analītiskā prāta uz tēliem, metaforām, kas var iedot citu skatījumu uz radušos jautājumu, vai problēmu. Savukārt, elpošana ir visefektīvākais rīks, jo atbildes nāk no tevis paša, neviens beidzot tev nesaka kā vajag, tu to piedzīvo un atklāj pats! Kā arī apgūstot elpu, mēs pārstājam būt atkarīgi no kāda cita, jo spējam ar elpas palīdzību gan sevi nomierināt, gan uzlādēt, gan palaist emocijas, gan piedzīvot klusumu galvā un mieru sirdī.

Rezervācija

Vēlams pieteikties vismaz 1 nedēļu iepriekš


Apmeklētāju skaits / vecuma ierobežojumi

Sajūtu kustība vecums ir sākot no 1,5 gadiem līdz neierobežotam vecumam. Elpošanas prakse, no brīža, kad vismaz 30 min. bērns var nogulēt - līdz neierobežotam vecumam. Strādāju gan individuāli, gan grupā. Būtiski, ka Rīgā esmu 1x nedēļā - otrdienā, bet Cēsīs visā pārējā laikā.


Papildus piedāvājumi

Īpaši piedāvājumi rodas brīdī, kad zvana klients un viņam ir ideja! Mēs esam tik autentiski un unikāli un tās kombinācijas, kā varam strādāt ir tik dažādas, ka vienkārši esmu atvērta kombinācijām / idejām, lai rastu īpašāko piedāvājumu, īpašām situācijām!


Pakalpojuma cena

No 10 eur līdz maksimālajai iespējamai cenai.


Norises vieta, nosacījumi, iepriekšēja sagatavošanās

Rīga vai Cēsis, anketa pirms vizītes.


Par deju un kustību terapiju:


Par elpošanu:
Saruna ar kolēģi Ilzi Ulmani Rudakovu par resursiem:

Dejas iedvesmas video, kā vizītkarte jeb apliecinājums tam, kā esmu nonākusi no dejotājas līdz kustību terapeitei
Citi pakalpojumu sniedzēji