Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Uzņemties atbildību jeb apzināties to, ka NEVIENS nevarēs tev palīdzēt, izņemot tevi pašu. Atbildība ir spēja sajust savu iekšējo spēku, savienoties ar to, piecelties kājās un doties pretī. Pretī visam, kas tevi gaida, un nav nozīmes vai tas būs melns vai balts.

Ja tevī ir šī atbildības sajūta pret sevi, savu dzīvi, tad tevī ir arī visas iespējas atrisināt JEBKO! Tikt galā ar visu, ko sastopi savā ceļā. Tu vairs neuzvel pienākumus un nevaino citus, tu vairs nelolo cerības un nesapņo par feju ar burvju nūjiņu, jo tu pats kļūsti par šo feju!

Neviens tevi neglābs, nepalīdzēs, neizvilks un nepasargās… NEVIENS! Viss, kas notiek ar tevi, ir tava izvēle un tu esi tam iemesls. Tā ir vienīgi tava atbildība! Ja šobrīd tavā dzīvē ir haoss un destrukcija, - tava atbildība, ja esi mierīgs un priecīgs, - tava atbildība. Tu esi burvis, kas piesaista un veido šo pasaku, ko saucam par dzīvi. Ja tavā dzīvē nav partnera, - tava atbildība, ja tavā dzīvē nav sapņu darba, naudas - tava atbildība. To visu esi radījis pats!

Tiklīdz saproti šo, pieņem bez vainas apziņas pret sevi un citiem, tu pieaudz. Un tieši šādi pieaugušie šobrīd ir nepieciešami, lai veidotu nākotni un jauno pasauli.

Foto: ELĪNA UPMANE / Stils: Ērika meldere / Muah: KRISTĪNE DOMBROVSKA / Mūza: LĪVA OLIŅA

Nē, tev nav jāglābj visi, tev ir jāizglābj pašam sevi!

Pietiks ar to, ka paskatīsies savā dzīvē, ap sevi, un atzīsi sev notiekošo.

Un ja ir lietas, kas neapmierina, piedod sev to! Piedod sev. Nevis atlaid, bet pieņem savas kļūdas un nevaino par to sevi, nevaino citus. Piedod un izdari secinājumus. Atceries kļūdu labojumus pēc domrakstiem? Redz, pieredze jau ir! Palaid visas pretenzijas un pārmetumus, vienkārši piedodot sev! Kļūdījies? Malacis! Liec aiz auss un dodies tālāk! Bez pārmetumiem un nosodījumiem. Kļūdīties ir normāli, tas ir dabiski ikvienam!

Dzīve ir mācību process, trase. Tā ir pilna līkumiem un bedrēm. Šī trase piemērojas taviem stāvokļiem un regulāri tiek uzlabota, tāpēc tu nekad nezini, kas tevi gaida aiz kārtējā līkuma. Taču, uzņemoties atbildību par savu klātesamību trasē, nevainojot citus, pieņemot citu izvēles un apzinoties sevi kā pilntiesīgu dalībnieku, tu dod sev iespēju padarīt šo braucienu par izcilu piedzīvojumu tavai Dvēselei!

Foto: ELĪNA UPMANE / Stils: Ērika meldere / Muah: KRISTĪNE DOMBROVSKA / Mūza: LĪVA OLIŅA

Raksta autore: Irīna Bērziņa / Piesakies konsultācijai

Foto: ELĪNA UPMANE / Stils: Ērika meldere / Muah: KRISTĪNE DOMBROVSKA / Mūza: LĪVA OLIŅA

Citi Raksti