Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Kas īsti ir meditācija?

No neskaitāmiem avotiem varam sasmelties informāciju par meditācijas nozīmīgumu un par bezdomu stāvokļa nepieciešamību. Un tad, kad tu beidzot būsi to sasniedzis, tad notiks… kas? Magic!* Notiks saslēgums, nāks enerģijas, būs iespēja redzēt vairāk, sajust kaut ko nebijušu - daudz dažādu apgalvojumu, kas sola brīnumainās prakses visnotaļ pozitīvu ietekmi uz tavu garīgumu un esību.

Pastāv uzskats, ja tu meditē, tad esi apzināts un visādi citādi pilntiesīgi iekļaujies apgaismotajā sabiedrībā. Tu esi pamodies! Sanāk, ka meditācija ir populāra trenda lieta, kas reizē rada arī lielu ilūziju, - ja es daru, esmu piederīgs un ar mani viss ir kārtībā.

Ja vien viss tik vienkārši…

Iesaku mazāk klausīt citus un pašam mēģināt saprast un izjust šīs prakses ietekmi. Meditācijas galvenais uzdevums NAV sasniegt bezdomu stāvokli, bet gan parādīt to, ka tu NEesi domas, kas riņķo tavā galvā. Domas nāk un iet, un tu tās nespēj un nespēsi kontrolēt!

Tu esi kaut kas vairāk, tu spēj būt vērotājs, tu drīksti neidentificēties ar domām - tu drīksti vienkārši vērot tās! Un lielākā cilvēku problēma - tie sāk dzīvot domās, pieķeroties kādai konkrētai idejai, identificējas ar to, kas nozīmē, ka šī doma, kļūst par tavu un sāk veidot tavu realitāti.

Tādā veidā tu pievelc attiecīgos scenārijus un notikumus dzīvē. Paņemot kādu domu, pieņemot to kā savu, atgriežoties pie tās arvien biežāk un biežāk, tu sāc atdzīvināt to ar savu uzmanību. Tu dod tai enerģiju, lai tā spētu materializēties. Domas ir enerģija un tu esi enerģija. Pati doma nav tik spēcīga, lai varētu materializēties, tai vajadzīgs papildu resurss -TU!

Neviens nevar pateikt, no kurienes tās rodas un kur pazūd. Pētījumi rāda, ka domas var pielīdzināt elektromagnētiskajiem viļņiem, kas kursē telpā un pievelkas pie attiecīgā raidītāja. Jo apzinātāks vērotājs esi, jo skaidrāk vari veidot savu dzīvi, piesaistot vēlamos notikumus.

Nevajag cīnīties ar domām, tās tāpat būs.

Tu taču nesāc protestēt pret mākoņiem, kaut gan dievini sauli! Tu vienkārši pieņem, ka tie mēdz būt, un nepievērs tiem lieku uzmanību, tajā pat laikā baudot sauli. Apzinoties šo faktu, tu vari izvēlēties, kādas domas domāt un kādas ne. Patīk?

Tu pats esi savas realitātes veidotājs. Tikai tu, tavas domas, emocijas, sajūtas. Tieši šī kombinācija ir atslēdziņa uz tavu brīvību! Tiklīdz iemācīsies rīkoties ar domām, spēsi apzināti izdzīvot emocijas un gūt sev vēlamās sajūtas!

Tu NEESI tavas domas!


*Magic – maģija, brīnums (no angļu val.)

Raksta autore: IRĪNA BĒRZIŅA / PIESAKIES ŠEIT

Citi Raksti