Sūtīt ziņu Evita Maurmane


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

 

Autorprogrammu autore:

  • “Dzīves alķīmija” lekciju cikls un integrēta tēma Holistic treatment retrītos.
  • Dziedinošā prakse “Elpa. Kustība. Plūsma.”
  • “Manas ģimenes pirtiņa” lekciju cikls un prakse sievietēm.

Evitas izziņas jomas ir cilvēka ceļš no dzimšanas brīža līdz brieduma gadiem, kā arī reinkarnācijas psiholoģija, cilvēka patiesā būtībā un personības izaugsme, palīdzot integrēt visus unikālos talantus dzīvē.

Vairāku gadu pieredze individuālajās un grupu regresijas sesijās, meditācijās un konsultācijās par cilvēka dzīves ceļa izvēlēm, talantiem un attiecībām ar apkārtējo pasauli. Šobrīd par šīm tēmām viņa vada lekcijas, meditācijas, nodarbības un svētceļojumus, kuros Dvēsele saņem dziedināšanu caur dažādām laika līnijām, lai cilvēka sirds, prāts un jūtas spētu vienoties par apzinātu izvēli tagadnē, saskaņā ar Visuma radošās enerģijas plūsumu.


Es radu telpu/vidi , kurā cilvēks apzinās savu unikalitāti, radošo potenciālu un visaptverošo saikni ar Dievu, ikvienu dzīvību uz Zemes un Visumu. Miers sirdī ienes harmoniju cilvēka dzīvē un tā norisēs. Prāta, sirds un jūtu saskaņa ir būtiski pamatakmeņi cilvēka attīstībā un realizācijā. Man ir svarīgas Augstākās vērtības un zināšanas, kuras kalpo kopējam labumam -apziņas celšanai, personības izaugsmei, labklājībai, fiziskajai un mentālajā veselībai.

/ Evita Maurmane /

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji