Pirmo gadu ar mums

Kristine Simsone - sertificēta emotoloģe

+371 25878779

www.kristinesimsonecoach.com

LV, RU, GE

Sūtīt ziņu Kristine Simsone - sertificēta emotoloģe


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

Es tev neteikšu - kā jādzīvo.

Es tev jautāšu - kā tu vēlies dzīvot savu dzīvi?

Rādīšu gaismu un būšu pavadonis jaunai dzīves kvalitātei.

Maini savu dzīvi tā, kā vēlies!

Tu jau zini - dzīves zelta atslēdziņa ir - būt iekšējā mierā, laimībā un harmonijā ar sevi un savu dzīvi. Bet ne vienmēr pašam izdodas šo zelta atslēdziņu atrast.


Emotologa sesijas notiek online, jogas nodarbības klātienē un online. Iespējamas gan individuālas, gan grupu nodarbības.


Ko darīt?

Ļauj man būt tavam pavadonim, spīdināt gaismu, lai tu to atrodi.

Mana spraigā un interesantā dzīve dažādās valstīs, dažādās profesijās, kultūrās un attiecībās ir spilgti pierādījusi - šī atslēga ir katrā pašā. Ir jābūt vēlmei, drosmei, zināšanām ieskatīties sevī dziļi iekšā un to atrast. Bet notici – kad atslēga atrasta, ar to var atslēgt visskaistākās dzīves durvis!

Es zinu, kā ir dzīvot nelaimīgā neapmierinātībā, skumjās un iekšējās sāpēs. Es zinu, kā ir dzīvot žēlojot sevi, vainojot pasauli par savu neizdevušos dzīvi. Es zinu, kā ir eksistēt bezcerībā, neredzot dzīvei jēgu. Es zinu, kā ir zaudēt, pieķerties, dzīvot bailēs, trauksmē, ar panikas lēkmēm un veģetatīvo distoniju. Es zinu, kas ir depresīvi stāvokļi.

Es zinu, kā ir melot sev un citiem, uzlikt maskas, rādīt, cik laimīga pati un dzīve. Es zinu, kā ir izkāpt no ārēji ērtas, veiksmīgas dzīves un spert soļus nezināmajā, mainot valstis, dzīvesvietas, darba vietas, uzsākt no nulles. Es zinu, kā ir iepazīt sevu ego, sevi. Tas viss ir mežonīgi sāpīgi.


Bet!

Es zinu, kā ir piecelties no tumsas un iziet gaismā. Es zinu, kā sajust laimību, dzīvot iekšējā mierā, vieglumā un apmierinātībā. Es zinu, kas palīdz būt iekšējā līdzsvarā un harmoniskā balansā. Es zinu, kā atbrīvoties no negatīvām emocijām, bērnības ievainojumiem. Es zinu, cik ļoti emocionālā higiēna ir svarīga Es zinu, kā starot mīlestībā no iekšas. Es mīlu šo skaisto dzīvi!

It kā visi zinam, ka šī pasaule sastāv no prāta pasaules un emociju pasaules. Prāta pasaule mums visiem skaidra - saredzama, sataustāma, sagaršojama.

Bet kas ir emociju pasaule? Emocijas- tā ir neredzama, bet intensīva matērija, kas ļauj mums sazināties ar citiem un būt daļai no realitātes. Emocijas ir mūsu vēstnieki, kuri nes mums informāciju, tikai ne vienmēr esam tik drosmīgi, zinoši, lai negatīvās emocijas ieraudzītu, izdzīvotu, jo tās sāp tās, rada nepatīkamas sajūtas. Bieži vien mēs tās neizdzīvojam, iekapsulējam, kas vēlāk ziņo ar spiedošām, žņaudzošām un citām nepatīkamām sajūtām ķermenī, tādējādi traucē kvalitatīvi dzīvot.

Emotoloģija ir jauna, strauji attīstoša joma psiholoģijā. Emotologs nav psihologs, bet viņš ir specializējies tieši darbā ar emocijām. Emotologs palīdz šeit un tagad efektīvi identificēt, izdzīvot un atbrīvoties no negatīvām emocijām. Esmu pirmā sertificētā, praktizējošā emotoloģe Latvijā un Eiropā.


Mana dziļā motivācija ir veicināt tevi ieskatīties dziļi sevī, atrast laimes atslēgu, lai tava dzīve būtu vieglāka un laimīgāka. Mans mērķis dot tev iespēju dzīvot harmonijā, baudot šo vienreizējo iespēju – dzīvot!

Vēlies to un vēl vairāk?

Esi gatavs iedvesmojošai un jaunai dzīves kvalitātei!

Pievienojies man šinī ceļojumā, kas var mainīt tavu dzīvi tā, kā vēlies! Kurs ceļojums tev piemerots?

Sīkāku info atradīsi manā mājas lapā.

Ar nepacietību gaidu tikšanos!

P.S. Rosinu iepazīsties ar manu grāmatu “Es un mana draudzene Veģetatīvā distonija”. Tā ir iz dzīves ņemts pašironisks, ar humora pieskaņu rakstīts attiecību romāns. Attiecības ar sevi. Attiecības ar pašizaugsmi. Attiecības ar iekšējo cīņu. Attiecības ar pārmaiņām. Attiecības starp sievieti un vīrieti. Attiecības ar veģetatīvo distoniju.

No sirds uz sirdi vēstījums šai grāmatai ir iedvesmot tevi attīstīties, uzdrīkstēties un nebaidīties no trauksmes, panikas lēkmēm, veģetatīvās distonijas. Pieņem to kā brīnišķīgu dāvanu! Tev tiek sniegta tā ar vēstījumu – stop! Ir laiks rīkoties! Ieskaties sevī! Mainies! Ej jaunu ceļu! Ceļu, kur tu esi patiesi laimīgs!


Rezervācija

Droši raksti Whatsapp, vienosimies par tev ērtu un pieņemamu laiku! Iespējamas arī‚ pēdējā brīža sesijas.


Pakalpojumi

No sirds atbalstīšu tevi un palīdzēšu, ja:

  • vēlies atbrīvoties no bailēm, aizvainojumiem, dusmām, vainas sajūtas, emocionālām sāpēm utm.
  • vēlies saprast, kādēļ jūties neapmierināts, nelaimīgs, ir smaguma sajūta, nav dzīvesprieka, viss kaitina
  • vēlies izprast sevi, celt pašapziņu, uzlabot attiecības, pieņemt lēmumus, mainīt esošo situāciju
  • tev ir trauksme, panikas lēkmes, depresīvi stāvokļi, veģetatīvā distonija
  • vēlies izveidot savu personīgo emocionālo balansa karti
  • vēlies individuāli jogot, veikt elpošanas prakses, meditēt
  • doties kopā retrītos ‘JOGO un NŪJO” uz Austriju, Tiroli
  • piedāvāt savai komandai Business Yoga – ikdienas jogas nodarbības, elpošanas prakses, meditācijas darba vietā
  • piedāvāt komandas saliedēšananās pasākumus Business Team Yoga
  • un vēl, - būšu atbalsts, mentors darba un dzīvesvietas maiņai uz Vāciju Austriju, palīdzēšu sagatavoties darba intervijai, sastādīt CV vācu valodā, individuāla darba vakances piemeklēšana, pārrunu veikšana ar potenciālo darba devēju, palīdzība dzīvesvietas piemeklēšanā, pārcelšanās, reģistrācijas gadījumā, tulkošanā u.c

Pakalpojuma cena

Ļauj mums noskaidrot tavas vēlmes, vajadzības un pārrunāt iespējamā coaching sesijas, nodarbības cenu.

Pirmā telefonkonsultācija bez maksas.
Citi pakalpojumu sniedzēji