Kategorija

Piedāvājumi

Labbūtības klubs

Ir pagājis gads, kopš RETRĪTS piedāvā jums saturu ar visdažādakajām tēmām par pašizaugsmi un apzinātu dzīves veidu. Taču noteikti ir zināma arī sajūta, kad prasās vēl pēc kāda praktiska ieteikuma vai prakses, arī gribas ar kādu par šo visu padalīties vai padiskutēt… Un ne vienmēr mums blakus ir cilvēki, kas ir tikpat aizrautīgi par pašizaugsmes tēmām kā jūs paši.

Tāpēc, svinot savu pirmo dzimšanas dienu, esam sagatavojuši jums dāvanu - jaunu interaktīvu programmu RETRĪTS LABBŪTĪBAS KLUBS! 

https://www.buymeacoffee.com/labbutibasklubs

Iegādājoties ikmēneša kluba abonementu tikai par EUR 5.00 vai EUR 8.00 mēnesī, jums būs iespēja kļūt par Labbūtības kluba biedru, saņemt papildu saturu, praktiskus vingrinājumus, piedalīties diskusijās, uzdot jautājumus praktizētajiem, iedvesmoties, atbalstīt vienam otru un atrast līdzīgi domājošos! Piedāvājam divu tipu abonementus - LABBŪTĪBAS KLUBA DALĪBNIEKS un EKSPERTS:

DALĪBNIEKS

Pašizaugsme Tev ir vēl samērā jauna dzīves sastāvdaļa, un Tu meklē, kas ir tās pārliecības, novirzieni un prakses, kuras jau pamatīgāk nostiprināt savā dzīvē, - tad DALĪBNIEKA programma ir radīta tieši Tev - lēnām, soli pa solim vedīsim šajā aizraujošajā ceļojumā. Kopā vienmēr ir drošāk un jautrāk!

>> Mēness ceļvedis - vai esi piedzīvojis situācijas, kad ir dienas, kurās viss iet no rokas, un tad ir dienas, kad viss ķeras, pinas, atceļas un pārceļas? Tā jau likās, mēs arī! :) Tāpēc esam sagatavojuši iknedēļas Mēness ceļvedi, kas palīdzēs noorientēties, kad strādāt melnu muti, kad manifestēt vai meditēt, kad taisīt atslodzes dienu, un kad parūpēties par sevi vai vienkārši nedarīt neko. (Izsūtīsim katru piektdienu nākamajai nedēļai).

>> Iedvesmas brīdim - ir mūsu labāko iedvesmas materiālu apkopojums, ar kuru dalīsimies reizi mēnesī, un kurā minētas grāmatas, intervijas, meditācijas un citi avoti, kas var noderēt turpmākajā pašizaugsmes ceļā. (Izsūtīsim mēneša 1. nedēļas ceturtdienā).

>> Labsajūtas kods - gribas pavingrot, pameditēt vai aiziet uz kādu elpošanas nodarbību, vai gluži otrādi, - piedāvājuma daudzums liek samulst un apjukt - kam tad īsti veltīt savu laiku un resursus? Šis ir piedāvājums Tev! Patiesībā jau pietiek tikai ar 15 minūšu ikdienas praksi, lai būtiski uzlabotos mūsu pašsajūta, tādēļ katru mēnesi nosūtīsim Tev vienu 15 minūšu video ar kādu praksi (piem., vingrinājumiem, meditāciju, elpošanu vai citu), ko varēsi veikt katru dienu savas pašsajūtas uzlabošanai. Pirms video materiāla izsūtīšanas RETRITS.LV Instagram kontā būs īss live ar prakses sagatavotāju par to, kāda ir šīs prakses nozīme mūsu kopējās labsajūtas veicināšanai. (Izsūtīsim mēneša 3. nedēļas ceturtdienā).

EKSPERTS

Tev jau ir zināma pieredze un rūdījums pašizaugsmes ūdeņos, rodas pārdomas, ko vēl būtu vērts pamēģināt? Jeb pēc visa, ko esi sajutis un pieredzējis, saproti, ka jautājumu tāpat ir vairāk kā atbilžu.... Vai tieši otrādi - jau ir izveidojies savs pasaules redzējums, ar ko gribās dalīties un apspriest ar citiem, tad EKSPERTA programma ir tas, ko Tu meklē! Tev būs piekļuve visiem DALĪBNIEKU līmeņa materiāliem, plus papildus šādas iespējas:

>> Mēneša iedvesmotājs - katru mēnesi Zoom tiešraidē tiksimies ar kādu praktizētāju, iedvesmotāju, ar kuru visi kopā bez tabu diskutēsim par izvēlēto mēneša tēmu mūsu apziņas horizonta paplašināšanai! Dažas dienas pirms Zoom tiešraides RETRĪTS Instagram kontā būs īss live, kurā iepazīstināsim ar mēneša viesi un ieskicēsim Zoom tiešraides tēmu, lai varam sajust tās rezonansi sevī un apdomāt jautājumus. (Zoom diskusija būs mēneša 2. nedēļas ceturtdienā).

>> Mēneša pārsteigums - eksperti katru mēnesi saņems arī pārsteigumu no mūsu sadarbības partneriem - tie var būt dažādi atlaižu kodi, vai, piemēram, bezmaksas piekļuve lekcijām, apmācībām, pasākumam, vebināram. Labs pārsteigums ir tāds, ka tas ir priecīgs un negaidīts! :) (Izsūtīsim mēneša 4. ceturtdienā).

 


PATĪKAMS BONUSS!

Procesi noris daudz priekpilnāk un veiksmīgāk, ja mums apkārt ir līdzīgi jūtošie, domājošie un darošie, tādēļ abu programmu abonentiem ir piekļuve slēgtajai

Labbūtības kluba domubiedru grupai Facebook platformā, kurā visi Labbūtības kluba biedri varēs iedvesmot, dalīties un atbalstīt viens otru šajā skaistajā piedzīvojumā!

Šis ir RETRĪTS LABBŪTĪBAS KLUBS, kurā Tu vari smelties iedvesmu, idejas un atbalstu pašizaugsmei.

Izvēlies sev atbilstošāko piedāvājumu un tiekamies LABBŪTĪBAS KLUBĀ!

Kļūsti par dalībnieku TE:

https://www.buymeacoffee.com/labbutibasklubs