Saglabā savus izvēlētos

Fiziskā un garīgā izaugsme

Esi pašizaugsmes un attīrīšanās procesā un vēlies atrast labākos veselības pakalpojumu sniedzējus?

Retrits.lv piedāvā ērtu un mūsdienīgu risinājumu to apkopošanā, kas īpaši pielāgota katram, kas vēlas apzināt sevi, atrast balansu starp iekšējo un ārējo pasauli un vēlas dzīvot veselīgu un laimīgu dzīvi.

Viss, kas nepieciešams plānošanai vienuviet. Reģistrējoties, plāno ērti un saglabā sev visu nepieciešamo iekšējai un ārējai pilnveidei savā profilā


Reģistrējies un plāno gudri

Reģistrējoties, Tu iegūsi iespēju saglabāt labākos dzīvesstila un veselības pakalpojumu sniedzējus savā profilā, lai ar tiem sazinātos tepat portālā, no pakalpojumu sniedzēja profila, ar tiešu ziņu viņiem.

Plāno savām vajadzībām

Izvēlies piemērotāko pakalpojumu sniedzēju - pirti, dziednieku, retrīta vietu, treneri u.c. Smelies iedvesmu no dažādiem pieredzes stāstiem, saglabājot tos sev atbilstošā tematikā.

Apkopo dažādas idejas

Smelies idejas interesantos rakstos par aktuālām tēmām, sākot no veselības kūrēm, līdz pat netradicionālām dzemdībām un mistikai, kā arī dažādām aktualitātēm pasaules un Latvijas netradicionālajā medicīnā, saglabājot savā profilā.

Attiecībām un ģimenei

Meklē idejas harmoniskai kopdzīvei?

Retrits.lv piedāvā labākos pakalpojumu sniedzējus, kas ļaus jūsu attiecībām plaukt un ziedēt visā to krāšņumā. Dažādi dzīvesstila kouči, atpūtas vietas, kosmētika, brīvdienas divatā, meistarklases jums diviem vai ar bērniem - laba laika pavadīšanai. Dažādas dāvanas un nebeidzams skaits piedāvājumu jūsu garīgajai un emociomālajai attīstībai, bērniem, vecākiem, draugiem, pašizaugsmei, relaksācijai un intimitātei.

Viss kopdzīvei

Viss, kas nepieciešams kopdzīvei, attiecību stiprināšanai, bērniem un pašizaugsmei. Reģistrējoties, saglabā visu nepieciešamo savā profilā


Atrodi sev piemērotako

Reģistrējoties, Tu iegūsi iespēju saglabāt labākos dziedināšanas pakalpojumus, terapijas, skolas un daudz ko citu savā profilā, lai sazinātos ar tiem, pavisam vienkārši - tepat portālā, no pakalpojumu sniedzēja profila, ar tiešu ziņu viņiem.

Dzīvo skaisti - plānojot

Saglabā labākos kopdzīves pakalpojumu sniedzējus savā profilā, lai sazinātos ar tiem sev ērtā laikā vai, lai izveidotu savu retrīta, ģimenes atpūtas vai brīvdienu plānu, sastādot grafiku relaksācijai, skaistumam un sevis pilnveidošanai no dienas uz dienu.

Smelies idejas

Lasi pieredzes stāstus un pārdomas dažādās rubrikās par attiecību jautājumiem, personīgām pārdomām, pieredzēm un ieteikumiem, līdz pat seksualitātes un dzimumdzīves kvalitātes uzlabošanas tēmai, svarīgāko saglabājot lietotāja profilā, lai izlasītu to sev ērtā laikā.

27+

Pakalpojumu sniedzēju veidi

Pievienojies mums

Speciālisti ar 6+ gadu pieredzi internetreklāmā - kopdzīves un dzīvesstila sfērā.

Piedāvājam plašu izvēli ar labākajiem pakalpojumu sniedzējiem, lai padarītu jūsu dzīves baudīšanu vēl ērtāku un piedāvatu uzticamus un pārbaudītus pakalpojumu sniedzējus.