Nosūti ziņu

Sazinies

Ērtāk vairs nevar būt! Sūti ziņu tepat, no pakalpojumu sniedzēja profila!

Sazinies ar savu pakalpojumu sniedzēju uzreiz, tepat no mājaslapas, vai pat vairākiem uzreiz. Šis ir ērts rīks, kā apzināt sev interesējošos pakalpojumu sniedzējus vienuviet.

Kā tas darbojas?

Pavisam vienkārši, ar tiešu ziņu pakalpojumu sniedzējam!

Piemēram, ja dziednieka meklējumos esi atzīmējis savu favorītu un atradis savu īsto “ever”, atliek vien nosūtīt ziņu. Ļoti ērti, turpat no profila, sūtiet tiešo ziņu ar sev interesējošiem jautājumiem, tieši šim dziedniekam.

Ja plānojat veselības kūri vai vēlaties uzdāvināt kursus savai ģimenei / bērniem, piedāvājam ērti atrast dažādus piedavājumus vienuviet, lai jūsu plānošanas procesu padarītu vieglāku un ērtāku.

patīk

Atzīmē savu favorītu un tas saglabāsies tavā profilā

dalies

Pārsūti vai dalies sociālajos tīklos ar draugiem

ziņa

Sazinies ar tiešo ziņu savam pakalpojumu sniedzējam

Vai man jāreģistrējas, lai sazinātos ar pakalpojuma sniedzēju?

Nē, reģistrācija nav obligāta, nosūtīt ziņu var - aizpildot visus laukus un ierakstot sev ērtāko kontaktinformācijas veidu, kādā vēlaties, lai pakalpojumu sniedzējs ar jums sazinās.

Meklē sev nepieciešamo šeit:

Kāpēc reģistrēties?

Ja vēlies saglabāt, izveidot darbu sarakstu un sazināties ar pakalpojumu sniedzējiem sev ērtā un izdevīgā laikā, izmantojiet iespēju reģistrēties. Retrīts.lv piedāvā ne tikai pakalpojumu sniedzēju menidžeri, bet arī kontrolsarakstu, jeb darāmo darbu plānu un dažādus citus ērtus rīkus lietotāja profilā.