Pirmo gadu ar mums

Aroma Moon

Augšlazdas, Jaunpiebalga

+371 20307366

LV

Sūtīt ziņu Aroma Moon


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Mani sauc Madara Ķēniņa un esmu Aroma Moon radītāja.

Dzīvoju Jaunpiebalgā, kur top arī mans sirds darbs. Brīdī, kad no dzīvokļa pārvācāmies uz māju, meitai bija 6 gadi un dvīņu puikām vien mēnesis. Pie pašas mājas bija skaista pļava ar brīnišķīgu augu daudzveidību. Esot tik tuvu dabai un augiem, sāka rasties interese par tiem un jautājumi!

Ko tad mēs liekam uz savas ādas?

Ar ko mazgājamies un ar ko smaržojamies?

Rokas tā vien gribēja darboties un viss ātri sastājās īstajās vietās, lai 2021. gada maijā rokās turētu pirmo ziepju gabaliņu! Tolaik dvīņiem bija četri mēneši un mātes lomu biju uzņēmusies apvienot ar sen lolotu sapni - izveidot kaut ko savu un unikālu. Izvēlējos kazas piena ziepju bāzi kopjošā sastāva dēļ, papildināju to ar eļļām, augu sviestiem, pašas vāktiem augiem un ēteriskajām eļļām. Ātri vien tika izmainīts kosmētikas plauktiņa sastāvs un aizstāts ar pašas radītajiem kosmētiskajiem produktiem. Kā galvenās sastāvdaļas kosmētikā izmantoju augu sviestus, eļļas, bišu vasku un ēteriskās eļļas. Ziepēm, sastāvs jau no pirmās dienas palicis nemainīgs, kazas piena ziepju bāze. Daudzas izejvielas iepērku no vietējiem ražotājiem, piemēram, smiltsērkšķu eļļu un citus produktus no smiltsērkšķiem iepērku ekoloģiskā zemnieku saimniecībā Valmieras pusē. Augus ievācu, lasu pati vai sadarbojos ar tuvākajiem augu vācējiem un tēju tirgotājiem.

Ļoti lielu nozīmi piešķiru augu un izejvielu sastāvam, piemēram, oglei, ko iegūstu pēc Saulgriežu rituāliem, un brūnajai aļģei, ko ievācu un apstrādāju pati. Tām ir unikāls un daudzveidīgs sastāvs. Tāpat man ļoti svarīgi ir izmantot ēteriskās eļļas, kas ir dabiskas un tīras. Pagāja laiks, bet atradu savu ēterisko eļļu firmu. Young Living ir uzņēmums, kuram ir globālās saimniecības visā pasaulē un turot rokās šis firmas ēteriskās eļļas es pārliecinos, ka rokās turu tīru dabas esenci, kā arī plašais ēterisko eļļu klāsts man ļauj savos produktos izmantot parastus un neparastus aromātus. 

Tāpat liela nozīme ir dabisko akmeņu rokassprādzēm, ko darinu. Katrs komplekts ir unikāls un vienā eksemplārā, katra rokassprādze atrod savu īpašnieku, jo katram akmenim ir savs vēstījums un īpašības. Lavas akmens uzsūc ēterisko eļļu un rokassprādze smaržo visas dienas garumā un ne vienmēr tai jābūt ļoti skaistai - taisu arī vienkāršas, bet gaumīgas, kas paredzētas ikdienas nēsāšanai.

2022. gada rudenī kopā ar draudzeni un domubiedreni Ilonu Rāvieti radās ideja par meistarklases organizēšanu Jaunpiebalgā. Mēs abas degam par aizrautīgu un piepildītu dzīvi laikos, tāpēc izveidojām pasākumu ciklu sievietēm katrā gadalaika sezonā - "Sievišķīga lauku dzīve". Meistarklasēs meitenes var apgūt un izzināt augu  un citu izejvielu sastāvu un pielietojumu, pašas radīt sev unikālu kosmētiku, protams, atvēlot laiku sarunām un pieredzes apmaiņai. 

Bieži varat mani un Aroma Moon produkciju sastapt Siguldas bio tirdziņā, kā arī Smiltenes, Apes un citos vietējos tirdziņos. Ļoti lielu nozīmi piešķiru sarunai ar klientu, neslēpjot, kur iegūtas izejvielas un ko pati pēc pieredzes iesaku. Aroma Moon produkciju var iegādāties tirdziņos, rakstot FB vai Instagram un atbraucot ciemos uz kādu no meistarklasēm vai vienkārši tāpat padzerot tēju un aprunājoties, uzņemu pie sevis Jaunpiebalgā!

Lai skaisti!

Aroma Moon 

Madara
Citi pakalpojumu sniedzēji