Pirmo gadu ar mums

Ginga Stone

www.gingastone.com

LV, EN

Sūtīt ziņu Ginga Stone


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Ginga Stone - rotaslietas ar amuleta spēku!

Alķīmijas amulets ir tavs atbalsts, lai pastiprinātu tavu iekšējo enerģiju un palīdzētu ātrāk realizēt tavus sapņus dzīvē.

 
KAS IR ALĶĪMIJAS AMULETS?

Alķīmijas amulets ir ļoti personisks. Tas tiek programmēts tev personīgi, uzzinot tavas enerģijas vibrācijas. Tā ir viena no lielākajām dāvanām, ko vari SEV pasniegt!

Šo amuletu tev nav nepieciešams uzlādēt vai attīrīt. Amulets pats visu laiku uztur aktīvu enerģijas plūsmu.

Alķīmijas amulets paātrina tavu vēlmju realizēšanos 10-20 reizes. Amulets tev sniegs tik daudz, cik tu būsi gatavs un palīdzēs tev pielāgoties jaunajai enerģijai, kas ienāks tavā dzīvē.

 
KĀDUS AMULETUS VARU IZVEIDOT?

Mīlestībai - satiec savu dvēseles radinieku, kurš parādīs tev patieso mīlestību.

Naudai - neitralizē tavus naudas blokus un ļauj plūst brīvai naudas enerģijas plūsmai. Tas sniegs tev jaunas idejas, iespējas un klientus, palīdzēs tev pieņemt pareizos lēmumus.

Veselībai - ļauj tavai vitalitātei brīvi plūst un dāvā tev labu veselību.

Elektromagnētiskā lauka aizsardzībai - šis amulets neitralizē negatīvo starojuma ietekmi uz tavu ķermeni.

Aizsardzībai un harmonijai - palīdz mazināt trauksmi, slimības, depresiju. Tas palīdz saglabāt skaidru prātu, izvairīties no manipulācijām un negatīvām domām.

Telpas harmonizācijai - amulets pārveidos telpas enerģiju pozitīvā, harmoniskā atmosfērā, lai telpā esošie cilvēki justos droši un mierīgi. Aizsargājiet savu apkārtni no negatīvas ietekmes, skaudības un  naida.


KAS IZGATAVO ŠOS AMULETUS?

Es-Ginga! Tas bija pirms vairākiem gadiem, kad es atradu ceļu uz ezotēriskām praksēm. Tikai tad es sapratu, ka tas vienmēr ir bijis manā dzīvē. Alķīmiju izvēlējos kā savu ceļu, un viss pārējais notika tā, kā bija paredzēts.

Es radu rotaslietas un pārveidoju to amuleta enerģijā, lai palīdzētu realizēt tavus sapņus un vēlmes. Katrs amulets ir individuāli izgatavots un programmēts atbilstoši tavai enerģijai. Alķīmija ir visspēcīgākā pieeja, kas ir pierādījusi sevi enerģijas līdzsvarošanā, karmisko ceļu mainīšanā un amuleta programmas īstenošanas paātrināšanā.

Dievišķā enerģija nekad neatstāj mūs vienus. Dažreiz mēs sevi bloķējam, bet amulets ir tas, kas atdod spēku un harmonisku enerģijas plūsmu. Tas ļauj tev piesaistīt labo tavā dzīvē.

Lai labāk iepazītos, aicinu tevi pievienoties manam Instagram kontam Ginga_Inga, kur stāstu par amuletiem un alķīmiju vai GingaStone, kur atradīsi manis radītos amuletus. Kā arī visus amuletus var iegādāties manā veikalā www.gingastone.com

Es šodien svinu kopā ar tevi! Šī ir diena, kad tu mainīji SAVU dzīvi!

Citi pakalpojumu sniedzēji