Pirmo gadu ar mums

Juris Brokāns/ Vēdiskā Astroloģija - Numeroloģija/ Taro /Rūnas /Bikram joga

Sūtīt ziņu Juris Brokāns/ Vēdiskā Astroloģija - Numeroloģija/ Taro /Rūnas /Bikram joga


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Vēdiskā astroloģija, arī zināma kā Jyotish, balstās uz vēdiskajām tradīcijām un filozofiju. Šīs astroloģijas mērķis ir ne tikai atklāt cilvēka karmu, dzīves uzdevumus un likteni, bet arī norādīt, kā izmantot planētu enerģijas mūsu labā. Vēdiskajai astroloģijai ir arī praktiskā puse – joga, upaijas, mantras un arī jantras, kas piedāvā daudzus veidus kā kompensēt un uzlabot kādas planētas (grahas) periodu darbības un noskaņas.

Katram no mums ir savs individuālais un unikālais dzimšanas brīdis, caur kuru tiek skatīta astroloģiskā karte. Astroloģija ļaus noteikt cilvēka galvenos uzdevumus, palīdzēs sasniegt harmoniju un - pats galvenais – astroloģija palīdzēs atrast savu Laimes atslēguVēdiskā astroloģija ir visvecākā un ilgstošāk izmantotā astroloģijas sistēma pasaulē, balstoties uz zvaigznēm un zvaigznājiem – Nakšatrām.

Katram cilvēkam ir viens horoskops uz visu mūžu, kas atklāj to, kādi ir cilvēka dzīves uzdevumi un to, kā atrast savu Laimes atslēgu.

Konsultācijas laikā tiek izmantota Vimshottari metode, ar kuras palīdzību tiek aplūkoti personīgie planētu periodi. Tiem ir ļoti būtiska ietekme, jo attiecīgi katrai planētai ir sava noskaņa un uzdevumi, ko tā dod tajā laikā. Tas, kas šajos procesos notiek ir tas, ka mainās mūsu domāšanas procesi.

Kā viens no būtiskākajiem ir Sade Sati laiks. Jebkura planēta un tās stāvoklis, kur tā atrodas astroloģiskajā kartē, spēlē ļoti īpašu lomu.  Mūsu domāšanas procesi mainās šajā laikā. Vēl būtiska nozīme ir planētu tranzītiem. To ietekme spēlē lomu noskaņas veidošanā, kā arī ietekmē kādus konkrētus mājas aspektus un tēmas, par kurām atbild. Jebkuras planētas tranzīts, ienākot kādā konkrētā sfērā, to aktualizē un attiecīgi arī notikumus.

Lai pieteiktos uz konsultāciju, sūti savu dzimšanas datumu, precīzu laiku un vietu - destinywizardof@gmail.com


Mans ceļojums ezotēriskajā pasaulē aizsākās jau 2016. gadā, kad devos uz Bikram jogas apmācībām Indijā. Tika pavadīti divi mēneši, intensīvi mācoties Bikram Choudhury Guru vadībā. Laiks, ko pavadīju tur, bija vārdiem neaprakstāms. Tā bija fantastiska, vienreizēja pieredze, un to padarīja vēl īpašāku fakts, ka tā arī bija vienīgā reize, kad šīs apmācības tika rīkotas pašā jogas dzimtenē. Tika apgūta gan Indijas kultūra, gan dziļāka izpratne par jogu, asanām un to labvēlīgo iedarbību uz mūsu ķermeni un organismu kopumā. Pēc sertifikāta iegūšanas es strādāju kā bikram jogas skolotājs Latvijā, kā arī vairākās studijās Austrijā. Šī pieredze man atvēra acis uz lielo jogas pasauli un iemācīja to, ka ikkatrai jogas nodarbībai piemīt spēja mūs labvēlīgi ietekmēt.


Karstā joga / Bikram joga

Karstā joga / Bikram joga pēdējos gados ir kļuvusi ļoti populāra. Tā piedāvā daudz vairāk priekšrocību nekā tradicionālā joga, piemēram, tā mazina stresu, uzlabo vielmaiņu un elastību. Bikram jogas noslēpums ir tas, ka tā notiek karstā telpā, 40*C temperatūrā un 40% mitrumā. Mums jau patīk siltums, jo esam pirts mīļi. Kā šī karstā joga var jums palīdzēt? Tās mērķis ir nodrošināt relaksāciju, stresa mazināšanu, kā arī uzlabot fizisko sagatavotību. Siltā telpa var padarīt jogas praksi izaicinošāku, taču daži no ieguvumiem ir tā vērti, it īpaši, ja ir stress.


Rezervācija

Nedēļu pirms apmeklējuma


Pakalpojuma cena

Vēdiskās Astroloģijas konsultācijas cena - 50 eur 


Norises vieta

Attālinātās konsultācijas izmantojot (Zoom, Whatsapp, fb Messenger) , vai sagatavojot konsultāciju elektroniskā veidā un nosūtot uz e-pastu


Individuālās konsultācijas

  • Vēdiskā astroloģija / numeroloģija
  • Taro / Rūnas
  • Numeroloģija
  • Bikram joga

Vairāk informācijas un aktuālos rakstus , astroloģiskās prognozes var apskatīt Wizard of Destiny.

 

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji