Pirmo gadu ar mums

Marika Ziemele, Vēdiskais astrologs, psihologs

+37129663141

LV, RU

Sūtīt ziņu Marika Ziemele, Vēdiskais astrologs, psihologs


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

Apzinoties dzīves uzdevumus un talantus - uzlabo savu likteni!

Vēdiskās astroloģijas konsultācijas ir iespējamas online videozvanā Whatsapp, Zoom platformā vai klātienē - Mārupē.

Esmu sertificēts vēdiskais astrologs ar bakalaura grādu praktiskajā psiholoģijā. Paralēli esmu apguvusi kursu Ājurvēdā un vēdiskajā numeroloģijā.

Savās vēdiskajās astroloģijas konsultācijās es ļoti bieži pielietoju arī psiholoģiskās metodes. Vēdiskā astroloģija palīdz apzināties savus karmiskos uzdevumus, ļoti precīzi parāda sfēras, kuras cilvēkam būs saspringtas šajā dzīvē, piedāvājot konkrētus risinājumus tam. Toties psiholoģija spēj ļoti efektīvi papildināt tos ar konkrētām, pārbaudītām metodēm. Manuprāt, Vēdiskā astroloģija un psiholoģija ļoti labi sader kopā. Savās konsultācijās arī pielietoju vēdiskās numeroloģijas zināšanas.

Populārākās tēmas manā praksē

 • Cilvēka personība. Kā vis veiksmīgāk attīstīt savu personību. Kuras ir tās dzīves sfēras, kuras ir noteicošās, lai persona veiksmīgi augtu garīgi.
 • Dzīves uzdevuma (Dharma) apzināšanās, kas ir svarīgākais mūsu iemiesošanās iemesls.
 • Profesija, kuras ir tās dzīves sfēras, kas mums ļauj sasniegt maksimumu. Kur mēs varēsim ieņemt statusu sabiedrībā, kur mūs pamanīs un novērtēs sabiedrība.
 • Attiecības - visa veida. Partnerattiecības starp laulātajiem - kādēļ mēs esam kopā, kādas mācības mums ir jāapgūst . Katrs partneris mums ir skolotājs.
 • Attiecības ar bērniem. Katrs bērns piedzimstot aktivizē savai mātei kādu dzīves sfēru, tas ir kā uzdevums mātei pret bērnu. To apzinoties, mēs varam veiksmīgi palīdzēt bērnam attīstīties, un palīdzēt arī sev realizēties.
 • Attiecības starp kolēģiem, kā mēs viens otru varam efektīvi papildināt. Izveidot veiksmīgu kolektīvu, sadarboties.
 • Ļoti interesanta tēma ir dzimta, senči. Mēs izskatām cilvēka dzimtas saknes, ko dzimta ir nodevusi tālāk kā talantus un kādas sfēras ir pienākums, uzdevums pret savu dzimtu, lai tā attīstītos citā, augstākā līmenī. Lai mums dzimta palīdzētu dzīvē, arī mums tai ir jāpalīdz attīstīties ar savu ieguldījumu.
 • Resursi, nauda. Apzinoties savus personīgos resursus, mēs spējam efektīvi virzīt tos sabiedrības labā - profesijā, darbā, attiecībās ar citiem cilvēkiem. Kas ir tās lietas, kas atbalsta manu pašvērtējumu (resursu). Konsultācijā es palīdzu cilvēkam saprast no kurienes nāk viņa pašvērtējuma atbalsts. Darot kādas konkrētas lietas, tiek paaugstināts pašvērtējums, resursi un, likumsakarīgi, arī finanses. Ja cilvēks nav iemācījies ikdienā saskatīt savus personīgos resursus, tad profesijā ir grūti izpausties.
 • Gada horoskops. Zinot to, kas būs šā gada aktuālā tēma, cilvēks var efektīvāk sadalīt spēkus sava mērķa sasniegšanai gada laikā.

Mana pārliecība: jo vairāk mēs atdalamies no sava dzīves uzdevuma (dharma), jo vairāk mūsu dzīvē ienāk problēmas - gan psiholoģiskas gan fiziskas.

 

Rezervācija

Pēc konsultācijas pieteikuma, gaidīšanas laiks 1-3 nedēļas.


Apmeklētāju skaits / vecuma ierobežojumi

Konsultēju pieaugušos, pārus, bērnus saistībā ar māti un tēvu. Kamēr bērns nav pieaudzis, vēdiskā astroloģija vairāk ir attiecināma uz vecākiem, kam piedzimis šis bērns.


Pakalpojums / Cena

Pilnajā vēdiskās astroloģijas konsultācijā tiek aptvertas galvenās dzīves sfēras - 60 eiro (konsultācijas ilgums - kamēr ir jautājumi.) Viena tēma - 40 eiro ( tiek skatīts horoskops kopumā, jo tiek ņemta vērā visaptveroša cilvēka personība).


Norises vieta, nosacījumi, iepriekšēja sagatavošanās

Lai sniegtu konsultāciju vēdiskajā astroloģijā ir nepieciešami sekojoši dati: dzimšanas gads, mēnesis, datums, precīzs dzimšanas laiks un vieta.

Ja nav zināms precīzs dzimšanas laiks, piedāvāju dzimšanas laika rektifikāciju, kur kopā izejam cauri svarīgākajiem dzīves notikumiem.

 • Rektifikācija ir darbietilpīgs process
 • Pakalpojuma maksa 70 eur 
 • Pakalpojums tiek sniegts online
Citi pakalpojumu sniedzēji