Pirmo gadu ar mums

Juris Brokāns/ Numeroloģija - Vēdiskā astroloģija/ Taro /Rūnas/ Bikram Joga

Sūtīt ziņu Juris Brokāns/ Numeroloģija - Vēdiskā astroloģija/ Taro /Rūnas/ Bikram Joga


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Vēdiskā numeroloģija

Vēdiskās numeroloģijas konsultācija ietver sevī Dvēseles, Likteņa, vārda skaidrojumus, veiksmīgos datumus un karmiskos uzdevumus. Tiek veikts aprēķins par jebkuru no šiem būtiskajiem aspektiem, un saņemts skaidrojums, ņemot vērā to, kura planēta ir aprēķināta rezultātā.

  • Tu saņemsi arī karmiskos uzdevumus un to skaidrojumus. Katru skaitli apzīmē sava konkrētā Graha (planēta), arī tai saņemsi skaidrojumu. Iekļauti būs tavi mērķi, dzīves misija, aicinājums un piemērotākās profesijas. Tiek aprēķināti veiksmīgie gadi un datumi, labvēlīgās krāsas, nedēļas dienas, akmeņi.
  • Ieskatoties personīgajā numeroloģijas matricā, tiek doti ieteikumi, lai harmonizētu kādu planētu, kas attiecīgi palīdzēs kādā no jomām, par kuru tā atbild. Ja ir bijusi doma mainīt profesiju vai darbu, saviem talantiem tiek dotas galvenās vadlīnijas par piemērotākajām jomām. Attiecīgi harmonizēsi kādu sev svarīgu jomu - darbs, finanses, attiecības.
  • Vēdiskā numeroloģija balstās uz principu, kas nosaka, ka katrs skaitlis no 1 līdz 9 atbilst kādai grahai (planētai). Zinot Grahu (augstāko dievišķo spēku) īpašības, mēs izprotam skaitļu enerģētiku.

 

Šī konsultācija palīdzēs tev veiksmīgi plānot konkrēto gadu, kā arī būs plāns nākamajiem 9 gadiem. Šo konsultāciju vari iegādāties gan sev, gan kā dāvanu kādam. Tā tiek sarakstīta elektroniskā formā un nosūtīta uz Jūsu e-pastu, kuru var ērti pārlasīt jebkurā laikā.


Rezervācija

Nedēļu pirms apmeklējuma


Pakalpojuma cena

Numeroloģiskās konsultācijas cena – 50eur


Norises vieta

Attālinātās konsultācijas izmantojot (Zoom, Whatsapp, fb Messenger) , vai sagatavojot rakstiski un nosūtot elektroniski uz e-pastu


Individuālās konsultācijas

  • Vēdiskā astroloģija / numeroloģija
  •  Taro
  • Bikram joga

 

Vairāk informācijas un aktuālos rakstus , astroloģiskās prognozes var apskatīt Wizard of Destiny.

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji