Pirmo gadu ar mums

Sandija Zeltiņa| Numerologs| Karmiskās numeroloģijas konsultācijas| Skaņu meditācija

LV

Sūtīt ziņu Sandija Zeltiņa| Numerologs| Karmiskās numeroloģijas konsultācijas| Skaņu meditācija


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Pat ļoti vienkāršas un šķietami sīkas darbības un lēmumi maina Tavu nākotni jau šobrīd. Tava dzimšanas diena, mēnesis un gads pastāsta par visām enerģijām, kuras Tev ieliktas šūpulī. Tās Tu vari dzīvot negatīvā vai pozitīvā gultnē, taču vissvarīgāk ir noturēt tās līdzsvarā. Un karmiskā numeroloģija pastāsta kā to izdarīt.  

Nekas nav nolemts, cilvēkam vienmēr ir vismaz trīs izvēles – nedarīt un būt noliegumā, palikt neitrālam un nereaģēt vai izvēlēties kustēties un darīt.

Tieši caur karmisko numeroloģiju redzu, kā katra cilvēka dzimšanas datumā ietverts ļoti apjomīgs informācijas daudzums, kas pastāsta par visām cilvēkam svarīgajām jomām – viņu pašu, attiecībām, saderību visa veida attiecībās, dzimtu, naudu, pašrealizēšanos, biznesu, veselību un dvēseles misiju – kādēļ cilvēks šeit ir atnācis. Kad cilvēks sācis meklēt atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem, vēlas noskaidrot, kurā virzienā savā pašrealizācijā doties, meklē  apstiprinājumu pieņemtajiem lēmumiem, meklē virzienu, vēlas saprast attiecību potenciālu, uzlabot savu dzīvi, sākt ko jaunu, iepazīt sevi, savus talantus, sakārtot attiecības ar mīļotajiem/vecākiem/biznesa partneriem/draugiem/bērniem, izprast viņus, saprast, kurp viņus virzīt, lai laikus pamanītu to, kas viņiem padodas un no sirds patīk un daudz ko citu – numeroloģija ir īstais instruments, kur šo meklēt.


Dodos arī izbraukumos ar skaņu meditāciju

Gan pie bērniņiem (skolā, pie klases – mieriņam, atpūtai, līdzsvaram, harmonizēšanai. Sākumā pastāstu par instrumentiem, kurus spēlēšu, pēcāk spēlēju skaņu meditāciju), gan arī pie pieaugušo grupiņām (citādi pavadīta dzimšanas/vārda diena, citi īpaši notikumi). Par iespējām, lūgums sazināties caur Instagram @sandijazeltina, Facebook Sandija Zeltiņa vai pa tālruni 29160177.


Piedāvāju online numerologa konsultācijas:

  • Gada karte individuālajam gadam

Tu vari sev uzdāvināt vērtīgu dāvanu dzimšanas dienā – sava jaunā gada sadalījumu pa mēnešiem un uzzināt, kam tieši jāvērš sava uzmanība katrā no sava gada mēnešiem. Kā arī, ko Tu vari darīt lietas labā, lai katru sava jaunā gada mēnesi nodzīvotu visharmoniskāk un pirms savas nākamās dzimšanas dienas sajustu spēku pieplūdumu, smietos no laimes, saņemtu jaunus piedāvājumus, satiktu savus cilvēkus un sajustu, ka veiksme iet roku rokā ar Tevi.

*eur 70

  • Tu, kā personība un veicamie uzdevumi dzimtas labā

Konsultācijā uzzināsi savu raksturojumu, talantus, spēka avotus, kā vari savas vājības ievirzīt pozitīvā gultnē, kāpēc esi piedzimis tieši šajā ģimenē un dzimtā, kas ir galvenie uzdevumi, kuri jāizpilda attiecībā uz savu izcelsmes ģimeni, tādējādi harmonizējot attiecības ar ģimeni, vecākiem un pilnvērtīgi atjaunojot savu enerģijas plūsmu, lai iespētu attīstīties un pašrealizēties visās savās dzīves jomās.   

*eur 70

  • Pašrealizācijas, naudas kods un Dvēseles misija

Konsultācijā uzzināsi savu galveno pašrealizācijas kodu, saņemsi informāciju par to, kurus aspektus apvienojot, naudas pelnīšana nāksies ar prieku. Tāpat, saņemsi informāciju, kādas darbības veicamas, lai iekustinātu sava pašrealizācijas un naudas koda enerģijas. Visbeidzot iespēja paskatīties, kas ir Tavas Dvēseles lielā misija – ko Tu esi atnācis iedot un atstāt šai civilizācijai.

*Šī konsultācija ir noderīga arī jauniešiem, kuri vēlas pieņemt lēmumu, kurā jomā iegūt izglītību un vēlāk strādāt.

*eur 90

  • Attiecības un partneru saderība

Konsultācijā uzzināsi kāds Tu esi attiecībās, kas ir Tavas vājās puses un kā tās ievirzīt pozitīvā gultnē. Kāds partneris Tev der, kur un kad ir vislielākās iespējas šo partneri satikt, lai veidotos ilgtermiņa attiecības. Ja esi attiecībās, saņemot partnera datus, iespēja apskatīt attiecību saderību – kāpēc esat satikušies, galvenos iespējamos konfliktu iemeslus, ieteikumus, lai šīs attiecības harmonizētu, labāk saprastu viens otru.

*eur 80

  • Attiecības ar bērnu

Konsultācijā uzzināsi savu attiecību saderību ar bērnu, kāds ir bērna uzdevums attiecībās ar vecākiem, kam pievērst uzmanību audzinot savu bērnu, kādi ir bērna talanti, kuros pulciņos virzīt, lai attīstītu viņa talantus, atbalstītu un nelauztu bērnu, kā komunicēt ar savu bērnu, lai viņš uztvertu un dzirdētu savus vecākus.

*eur 70

  • Tavs veiksmes kods

Konsultācijā uzzināsi, kas ir Tavs veiksmes kods - lielie uzdevumi, kurus izdzīvojot pozitīvā gultnē, mainīsi sevi un līdz ar to mainīsies arī apstākļi Tev apkārt. Patiesībā šī ir tāda ceļa karte visai Tavai dzīvei, kur galvenie Tavas dzimšanas kodi un praktiskas rekomendācijas pastāsta, kas darāms, lai burtiski uzreiz ievirzītu savu dzīvi pozitīvās pārmaiņās.    

*eur 80

  • Kāpēc tā notika? Kas man no tā jāmācās?

Konsultācijā iegūsi atbildi uz šo savu jautājumu, kad tāds rodas, jebkurā dzīves sfērā.  

*eur 70

  • Saderība ar biznesa partneri

Konsultācijā uzzināsi, kāda ir jūsu saderība tieši veidojot biznesa attiecības, kādi varētu būt galvenie konfliktu iemesli un kādu pienesumu viens otram varēsiet sniegt caur šo sadarbību.  

*eur 100

  • Potenciālā darbinieka atlase konkrētam amatam

Katra darba devēja sapnis ir pieņemt darbā darbinieku, kurš lieliski tiks galā ar uzticētajiem darba pienākumiem. Savukārt, darba ņēmējs vienmēr cer, ka šis darbs viņam sniegs prieku, gandarījumu un iekšēju apmierinātību par padarīto. Katrs vēlas būt savā vietā, ar prieku celties un katru dienu iet uz darbu ar smaidu uz lūpām. Lai abas puses saņemtu maksimāli labāko iespējamo rezultātu, numeroloģija var nākt talkā.

*3 kandidātu apskate, eur 150

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji