Pirmo gadu ar mums

JOLANTA KŪLA / KUSTĪBU MEDITĀCIJA / KAKAO / MAK

LV

Sūtīt ziņu JOLANTA KŪLA / KUSTĪBU MEDITĀCIJA / KAKAO / MAK


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

KUSTĪBU MEDITĀCIJA ir apzinātas elpas, kustības un tēlainības prakšu apvienojums.

Šī apzinātības prakse sazemē, līdzsvaro, nomierina un atjauno. Kustību meditācijas laikā vienkāršām kustībām mēs kopā nokļūsim mirklī "šeit un tagad", sajūtot savu ķermeni, apzinoties tā mijiedarbību ar apkārt esošo vidi, iztēlojoties, apzinoties, sajūtoties.

Meditācijas laikā es Tev stāstīšu par zemes spēku, mieru, emocijām un ūdens plūsmu, par domām, vējiem un drosmi, par drošību, mājām un mīlestību, par deju un ķermeni, par dabu, par uguns kuru, un ... visu citu, kas tajā mirklī būs klātesošs un būtisks. Īpaši spēcīgi šī prakse darbojas brīvā dabā.

Ļoti iespējams, ka tīri dabiski un intuitīvi arī Tu iemīlēsi kustību meditāciju un tā kļūs par Tavas ikdienas sastāvdaļu.

PIEDĀVĀJUMĀ:

  • KUSTĪBU MEDITĀCIJA individuālas KAKAO ceremonijas ietvaros (skat.zemāk);
  • AKTUĀLOS PIEDĀVĀJUMUS GRUPĀM skat. pasākumu kalendārā un/vai IG profilā

! tapšanas stadijā ir video/audio materiāls, kas būs iegādājams kustību meditācijas praktizēšanai sev ērtā vietā un laikā (informācija sekos)


KAKAO ir spēcīgs augs, brīnumains pavadonis un brīnišķīgs instruments, kas bioķīmiski, enerģētiski un meistarīgi ļauj sajust virzienu atpakaļ sevī, tālāk prom no virspusējā. Tuvāk sev.

Kakao "atver sirdi, to tu jau būsi dzirdējis/-usi. Tas ir process, kas notiek ne tikai tēlaini, bet arī fiziski, šī auga bagātīgajam saturam mijiedarboties ar cilvēka ķermeni. Taču pats būtiskākais - Tava sirds atvērsies Tev pašam/-ai, jo tiks veltīts laiks un telpa, lai to sadzirdētu.

Kakao "ceremonija" ir saruna. Ar sevi, starp mums, arī bez vārdiem. Tas ir stāsts.

Es tikai pastāstīšu to, ko es zinu, ko esmu sapratusi un pieredzējusi, bet savu kakao stāstu Tu piedzīvosi pats/-i. Tev nepieciešamie spēcinājuma un ceļavārdi, vai atbildes visticamāk jau ir Tevī pašā. Kakao var būt logs ar mazliet pavērtu aizkaru, uzasināts zīmulis vai klusa dziesma, kas jāsadzird, jāierauga un jāpieraksta.

PIEDĀVĀJUMĀ:

  • INDIVIDUĀLAS KAKAO CEREMONIJAS brīvā dabā savā vaļā Ventspilī un Kuldīgā

( kustību meditācija + kakao + MAK; 2-3 stundas/ 60 EUR )

  • AKTUĀLOS PIEDĀVĀJUMUS GRUPĀM skat. pasākumu kalendārā un/vai IG profilā

"Ceremonija" ir procesu kopums, kas nobriest prātā un izplešas visā ķermenī. Tā saviļņo un kaut ko mūsos maina. Un tās nodoms jeb aktuālais jautājums mūsos ir klātesošs jau kādu laiku. Notikums, kas liek par sevi manīt un nedod mieru, doma, kas apsēdusi vai sajūta, kas nospiedusi. Neatrisināts pavediens. Tava "ceremonija" jau ir sākusies pirms es pagatavoju Tev kakao tasi. 


Stāsti, tēli, simboli, asociācijas un metaforas ir vēl viena no manām aizrautībām un rīkiem.

MAK jeb metaforiski asociatīvās kārtis ir universāls instruments, attēli bez vienotas nozīmes un skaidrojuma. Tas ir tilts starp abām smadzeņu puslodēm un ceļš uz atbildēm zemapziņā.

PIEDĀVĀJUMĀ:

  • darbs ar MAK individuālas KAKAO ceremonijas ietvaros (skat.augstāk);
  • MAK konsultācija ONLINE (1-1.5 h/ 30 EUR).

#darbsarsevi - pašizzināt sevi, ieraudzīt sevi iekš un ārpus ikdienas drāmas un lomu spēles 

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji