Pirmo gadu ar mums

Ieva Feifere / Rūnas

LV

Sūtīt ziņu Ieva Feifere / Rūnas


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

Kas ir rūnas?

Rūnas ir seno ģermāņu alfabēts. Bet rūnas nav tikai vārda skaņa, tas ir noslēpums, ko tās nes pat līdz šodienai. To maģiskā nozīme ir gadsimtiem sena un veiksmīgi to spējam iznest arī mūsdienās. Tas ir nebeidzams spēks, kuru var izzināt visu mūžu. Nav vienas taisnības par rūnu vēsturi, bet katrs runalogs zin to, ka tās pačukst tikai vienu patiesību katram.

Par mani.

Esmu Ieva. Cilvēks, kurš jau no bērnības ir juties savādāks. Cilvēks, kurš bieži ir vērsies pret debesīm ar jautājumu: “Kas es esmu? Kas man ir jādara?” Atpazini sevi?

Kad skolas laikā meitenes zīmēja uz burtnīcu malām sirsniņas, es zīmēju citplanētiešus un zīmes. Nē, ne tādēļ, ka mani kāds nolaupija vai deva ziņas no Kosmosa, bet gan tādēļ, ka tas mani neizskaidrojami vilināja un interesēja. Un es gribēju būt nolaupīta - 2010. gadā ar mani to izdarija rūnas.


Kā strādāju?

Attālināti. Ir nepieciešama fotogrāfija un konkrēti jautājumi rūnām. No manis saņemsiet rakstisku atbildi, ieteikumus, risinājumus, īpaši jums izmeklētu dienas rūnu, kura palīdzēs ikdienas gaitās vai arī rūnu formulu/matricu, kura dos maksimālu jaudu mērķa sasniegšanai. Rūnas nekad nemelo!

Kas ir rūnu diagnostika?

Rūnu diagnostika nozīmē cilvēka vai situācijas apskati, lai noteiktu un izstrādātu rīcības plānu problēmas novēršanai. Maģijā tas nozīmē cilvēka vai tās situācijas skatīšanu dažādos virzienos:

  • attiecības
  • darbs
  • veselība
  • nākotnes izpēte
  • u.c- viss, kas satrauc prātu, sirdi.

Tikai baltā maģija.

Rituālus veicu ar sertificētām, kalibrētām, no Himalaju kalna iegūta mēness akmens rūnām. Dārgakmeņu rūnas ir fenomenālas un vienreizējas, jo tās sevī apvieno likteņa pareģošanu, aizsardzību un dziednieciskuma efektu / IG @luxury_runes /

Pakalpojuma cena 25€-50€ (atkarībā no rituāla apjoma). 


Kā ar mani sazināties?

Instagram vai ieva.runas@gmail.com.

Instagram ir mans personīgais profils, kur jūs mani varat iepazīt arī kā cilvēku, jo manuprāt tikai tā rodas saikne un uzticība, dažkārt pat draudzība. Uz tikšanos!

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji