Pirmo gadu ar mums

Ciparu psiholoģija - Tavas dzīves stratēģija

LV, RUS

Sūtīt ziņu Ciparu psiholoģija - Tavas dzīves stratēģija


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Ciparu psiholoģijas zinātne: Kā tā var mainīt Tavu dzīvi?

Daudzi cilvēki savas dzīves laikā uzdod jautājumus: kāds ir mans mērķis un kas man jādara, lai būtu laimīgs, realizēts un gūtu panākumus šajā dzīvē?

Saskaņā ar ciparu psiholoģijas zinātni, atbildes uz šiem jautājumiem ir “šifrētas” dzimšanas datumā, tāpēc tajā ir iekļauta ļoti liela dzimšanas datuma nozīme.

Un atšifrējot šo kodu, var saprast, ko darīt, kā uzvesties, no kādiem ieradumiem atteikties, lai izkļūtu no prāta programmām.


Kas tā ir par zinātni un ko vēl var mums pastāstīt mūsu dzimšanas datums.

Ciparu psiholoģija ir Radža jogas nozares apvienojums ar senām vēdiskajām zināšanām, kuras prakse pastāv jau vairākus tūkstošus gadu. Radža joga – karaliskā joga – joga, kurā darbs notiek ar apziņu, ieskaitot meditāciju un pašanalīzi.

Ciparu psiholoģija ir zinātne par prāta disciplīnu un dvēseles attīstību un realizāciju, atbildot uz jautājumu kā vislabāk realizēties dvēselei, atklājot katram cilvēkam individuālu personības rīcības stratēģiju . Ar tās palīdzību tiek harmonizētas visas dzīves sfēras, panākts līdzsvars, panākta pozitīvas enerģijas atklāšana un izpildīta cilvēka individuālā misija.

Latvijā šī zinātne ir tūkstošiem gadu sena un savā ziņā tas ir pavisam jauns virziens 21.gadsimtā.

Interesanta šīs zinātnes iezīme ir tā, ka zināšanas var iegūt tikai no mutes mutē, jo nav sarakstītas mācību grāmatās un zinātniskie traktāti, lai gan zinātne ir vairāku tūkstošu gadu sena.


Kas ir ciparu psiholoģijas zinātne?

Var rasties iespaids, ka ciparu psiholoģija ir sava veida numeroloģija, piemēram, psihomatricas interpretācija pēc dzimšanas datuma vai Pitagora kvadrants. Bet tas tā nav. Numeroloģija runā par cilvēka iedzimtajām īpašībām, pozitīvajām vai negatīvajām pusēm.

Ciparu psiholoģija aplūko katru skaitliski enerģētisko vērtību no divām pusēm: tā var būt gan pozitīva, gan negatīva, atbildot, kas jādara, lai izpaustu tieši pozitīvās vērtības. Tā priekšā pasaka, kādas enerģijas trūkst un kā tās kompensēt un iedarbināt, tādā veidā atklājot cilvēkam viņa misijas realizāciju, kas nesīs mūžīgo enerģijas piepildījumu.

Mūsu potenciāls visbiežāk ir apslēpts tieši dziļi nomaskēto, negatīvo iezīmju un zemapziņas ego programmu transformācijā, kuras cilvēkam pašam ir ļoti sarežģīti apzināties, jo tās ir dziļi apslēptas un maskējās zem cilvēka patiesajiem talantiem.

Vienkārši sakot, šī zinātne dod cilvēkam nevis vienkāršu raksturojumu, bet īstu ceļvedi un padomus, kas viņam palīdzēs realizēt sevi: no dvēseles misijas, no cilvēka nodarbošanās un biznesa, kas būtu vēlams, līdz attiecību uzlabošanu ar cilvēkiem sabiedrībā, ģimenē un saviem bērniem, tādā veidā sniedzot cilvēkam patiesu, ekoloģisku, visefektīvāko, katram individuāli pieskaņotu transformācijas procesu.


Ar ko ciparu psiholoģijas zinātne ir efektīvāka par daudzām mums jau zināmām metodēm darbā ar cilvēka personīgo izaugsmi?

Izmantojot klasiskās metodes, kā piemēram klasisko psiholoģiju, koučingu un citu līdzīgu metožu pieeju, viss balstās uz psihologa, kouča vai cita veida speciālista zināšanu līmeņa un viņa profesionālām iezīmēm, jo šis process viss iziet tieši no viņa profesionālās kvalifikācijas.

Izmantojot ciparu psiholoģijas zinātni, viss process ir balstīts tiešu uz cilvēka iedzimtajiem dotumiem, talantiem un negatīvajiem aspektiem nevis uz to cik profesionāli koučs vai psihologs spēs atklāt un izvilkt kādas konkrētas situācijas iemeslus.

Tas viss jau ir redzams skaitļot, kāpēc un kā cilvēks sevi noved konkrētā situācijā un kā no tās izkļūt.

Tieši šī iemesla dēļ cilvēkam nav nepieciešams nākt uz neskaitāmām konsultācijām vai psihologa sesijām. Viņam pietiek vienu reizi apmeklēt šāda veida konsultāciju, lai saņemtu  visas atbildes savām dzīves situācijām un pielietot dzīvē atslēgas, lai tās izmainītu sev vēlamā virzienā.

Visus, kas ir patiesi ieinteresēti sava potenciāla atklāšanā, dvēseles realizācijā un dzīves dzīvošanā uz pilnu jaudu, aicinu vienu reizi atnākt uz konsutlāciju, lai iegūtu sapratni par sevi, par to, kas Tevi bremzē un aptur, par to, kā vislabāk realizēt sevi un uzkāpt uz mūžīgās enerģijas ģenerēšanas ceļa, lai palīdzētu savai dvēselei maksimāli apgūt visu, kas šajā dzīvē ir paredzēts.

Konsultācija sniegs Tev atbildes uz galvenajiem dzīves jautājumiem un ļaus izveidot jaudīgu tavas dzīves turpmāko stratēģiju.

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji