TOP

Pirmo gadu ar mums

Ilona moon/ Sievišķas jaudas koučs

LV, EN

Sūtīt ziņu Ilona moon/ Sievišķas jaudas koučs


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Vai tu vēlies atklāt savu īsto ES, sievišķo būtību, kurai ir tik liela jauda, ka var radīt tādu dzīvi, kādu vēlies.

Tu to vari! Mana somatiskā koučinga metode apvieno prakses no tūkstošiem gadus senām mistiskām tradīcijām - Tantras un Dao, un jaunākos zinātniskos atklājumus, kā notiek cilvēka transformācija! Ar šīs metodes palīdzību Tu varu atvērt un aktivizēt savu potenciālu, realizēt sevi kā sieviete, justies savā pilnā spēkā un transformēt savu dzīvi, kurā jūties kā galvenā varone.


Vai šis Tev ir pazīstams?

 • Tu šobrīd jūties iztukšota, pārstrādājusies, nogurusi darot visu iespējamo, lai paspētu visu visiem;
 • Tev ir grūti sevi likt priekšplānā, un atpūsties, parūpēties par sevi, kad tu to vēlies. Tu gandrīz jūties vainīga par to!
 • Bet Tev ir samērā viegli par sevi negatīvi izteikties, nosodīt sevi, atrast vainas sevī, kas jāizlabo.
 • Tev ir gandrīz neiespējami pateikt “NĒ”. Tu jūti lielu atbildību par cilvēkiem sev apkārt, viņi uz Tevi paļaujas. Kurš cits ja ne tu!
 • Tu jūties neredzama. Tāda sajūta, ka vīrs, vīrieši mani vairs neredz, neskatās uz mani ar ieinteresētību, iekāri.
 • Tev ir sajūta, ka Tu esi radīta kaut kam vairāk. Bet Tev nav ne jausmas ar ko sākt, kā to atklāt un kā nokļūt tur, kur jūties - es dzīvoju savu dzīvi!

Uz mirkli izēlojies:

 • Tu apzinies savu neierobežojami plašo vērtību un sievišķīgumu. Tu jūties realizējusies kā sieviete, jūties mīlēta, iekārojama, baudas piepildīta. 
 • Tev varis nav jābūt vienmēr stiprai, tā kas uzņemas atbildību par visiem, visu kontrolē, plāno, jo savādāk viss sabruks. Tu jūties atslābusi, brīva, kontaktā ar savu ķermeni, un brīvi ļaujies dzīves plūsmai. 
 • Tev ir viegli ļauties lutināšanai. Nejūties parādā par to, ka par tevi parūpējas, apdāvina, dod. 
 • Tev ir dziļš kontakts ar sevi, ko vēlies no dzīves, un jūti nesalaužamu pārliecību, ka tas ir iespējams. Un to droši virzies pretī savai vēlamajai dzīvei.
 • Tev ir viegli runāt par savām vajadzībām un vēlmēm. Tu lūdz atbalstu, kur to jūti vajadzīgu. Tu pasaki “Nē”, tur kur nevēlies ieguldīt sevi un savu laiku. Laiks sev ir tava saraksta augšpusē.

Kā tas izmainītu Tavu dzīvi?

Es varu apgalvot, ka tas ir iespējams.
Esmu pieredzējusi pati savā dzīvē un citu sieviešu dzīvē pārmaiņas, kuras pašām pirms koučinga ar mani likās neiespējamas.

Es piedāvāju dziļi transformējošu koučinga programmu “Sieviete savā jaudā”, kas palīdz Tev sajust un savienoties ar savu patieso ES, savu kodolu, un sākt dzīvot dzīvi, kādu vienmēr esi sev vēlējusies”!


Klientu vārdi:

Es ieraugu savu dzīvi jaunā kopbildē

Kouču mūsdienās ir it kā ļoti daudz. Ilona no viņiem atšķiras. Ļoti. Veids kā viņa katru reizi prot atvērt ir apbrīnojams. Manas sesijas vienmēr ir dziļas un transformējošas. Atklājumi izgaismo zināmas situācijas jaunā gaismā un Ilonai izdodas savienot dažādus notikumus parādot kā kopējā bilde liekas kopā. Viens AHA moments seko citam.

Ar Ilonu ir droši. Ir rezultatīvi. Ir pārsteidzoši.

Un tā sievišķā aspekta turēšana fokusā ir nenovērtējama.


Pirmajā sesijā vien guvu atbildes uz jautājumu, kuru nevarēju 15 gadus saprast

Dziļa pateicība Tev Ilona par maģisko procesu. Tik harmoniski, droši un jaudīgi.. ka man trūkst vārdu.

Pirmās sesijas laikā piedzīvoju atklāsmi par jautājumu, kuru sev biju uzdevusi gandrīz 15 gadus. Es neesmu “modusies” vakar,strādāju ar sevi jau ilgtoši un lno sirds lepojos ar savu transformācijas procesu, bet šo vienu- savu attiecību jautājumu nespēju sakārtot, jo neizpratu kur slēpjas nenotikšanas atslēga. Tikai viena sesija, manā gadījumā pirmā un mani burtiski krata mana atklāsme.

Paldies. Paldies. Paldies.


Kas ir koučinga programmā?

 • 3 mēneši transformējošs koučings uz Tavu mērķu piepildīšanu
 • Mēs tiksimies 60 - 90 minūtes online, programmas laikā 12 reizes
 • Telegram personīgais čats, kurā es Tevi atbalstīšu visas koučinga programmas laikā
 • Ekskluzīvi bonusi: elpošanas prakses, dziedinošas prakses un rituāli.
 • Starp sesijām Tev būs īpāsi Tava mērķa piepildīšanai vajadzīgās prakses un uzdevumi.
 • Visas prakses un meditācijs Tev pēc tam vēl kalpos ilgi, jo tās ir dziļi transofrmējo Tev paliks uz visu dzīvi kā neatņemam daļa un zināšanas

Kā notiks sesijas?

1 tikšanās reizē mēs izkristalizēsim Tavu kodola vēlēānos, kuru vēlies realizēt savā dzīvē. Mēs uzstādīsim mērķus un iezīmēsim potenciālos šķēršļus ceļā uz rezultātu.

2 tikšanās reizē veiksim īpāši jaudīgu 5 sajūtu praksi, kurā Tu piedzīvosi savu vēlēšanos. Vienlaicīgi, šajā procesā mēs iepazīsimies ar dziļākajiem blokiem un šķēršļiem, kas šobrīd neļauj Tev šo vēlēšanos realizēt.

Katra nākošā sesija tiek vadīta balstoties uz to, kāda ir Tava vēlēšanās, kur šobrīd atrodies, un kas ir precīzākais un efektīvākais instruments Tieši Tev. Koučinga programma tiks izstrādāta un pielāgota tieši Tev.

Katrā tikšanās reizē ir dziļš, transformējošs process, kurš sākumā ir vairāk fokusēts uz to, lai atbrīvotu no saknē bāzētām traumām un blokiem. Un pēc nepieciešamības tiek liktas klāt prakses, kas stiprina Tavu jaudu sākt savu vēlēšanos realizēt.

Pirmās trīs reizes man palīdz izveidot Tava transformācijas ceļa karti, un visu trīs mēnešu laikā es Turu uzmanībā virzību pa šo karti uz priekšu.

Aktivizējot savu vēlēšanos, Tavā dzīvē var aktivizēties sajūtas, notikumi, pamosties pagātnes traumas, kuras visas ietveram transformācijas procesā. Tāpēc Tev būs pieejama komunikācija ar mani Telegram čatā ikdienā pēc nepieciešamības.


Tavs sievišķās jauda atvēršanas koučs, Ilona Moon!

Sievietes patiesša jaudas atvēršana ir mans dziļs dvēselisks aicinājums.

Esmu divu bērnu mamma un esmu attiecībās ar vīrieti, kurš mani lutina un rūpējas par manu labsajūtu. Šobrīd kā nekad agrāk esmu atradusi savu ceļu. Tā pamatā ir ļoti labi pazīt savu patieso ES, un justies viegli to izpaužot un starojot pasaulē.

Tas, kur esmu šobrīd, ir gara transformējoša ceļa rezultāts. Esmu izaugusi dziļos laukos, kur mūsu ģemene - 6 cilvēki dzīvoja vienā mazā istabiņā. Tur bija teju iespējams izvietot visiem gultas. Mājā vienmēr bija auksts un mitrs.

Un tā kā mans tētis nedzīvoja ar mums, es atceros, kā maziņa būdama, Ziemassvētku naktī izskrēju ārā no mājas, un izteicu viskvēlāko vēlēšanos savā dzīvē “Es vienmēr būšu precējusies ar vienu vīrieti, un maniem bērniem vienmēr būs Tēvs”.
5 gadus atpakaļ es izšķīros un līdz ar šo notikumu pilnībā sagrāvu savu iluzīju par dzīvi.

Un lai gan savu pašizaugsmes ceļu esmu sākusi 15 gadus atpakaļ, šis notikums mani pamodināja sava patiesā Es atrašānā un atvēršana. Un tas bija tik jaudīgi, ka sajutu dziļu aicinājumu radīt telpu arī citām sievietēm šo ceļu pie sevis atrast. Ātrāk, vieglāk, vienkāršāk, jaudīgak!

Esmu izgājusi, apguvusi neskaitāmus kursus par sievietes jaudu, dievišķo sievieti, autentiskumu, sievieti un attiecībām.

Esmu tūkstošiem stundas meditējusi, praktizējusi, mācījusies visu uz savas ādas.

Šobrīd esmu ieguvusi 2 koučinga sertifikātus.

Un jūtos dziļi pagodināta atbalstot sievietes ceļā uz sievišķās jaudas atvēršanu!

Nodot daudzu gadu laikā iegūtu zināšanu esenci caru privāto koučingu!


Kā es palīdzu Tev sasniegt paliekošus un dziļi transformējošus rezultātus?

Koučinga pamatā ir somatiska pieeja.

Tas nozīmē, ka mēs iedziļināsimies un mainīsim cēloņu sakni ķermeņa un enerģētiskā līmenī. Metodes, kas transformē prāta līmenī dot sākotnēju izrāvienu. Taču ar šo metodi, Tavi rezultāti būs paliekoši.

Vienota veselumā pieeja

Mana metodoloģija apvieno tantriskās un daoistu tradīciju mistiskās prakses apvienojumā ar jaunakajām zināšanām par to, kā notiek transformācija, kā darbojas nervu sistēma.

Īpaša frekvence sesijas laikā

Esmu apguvusi īpāšas frekvences turēšanu sesijas laikā. Tas palīdz Tev atvērt Tavu dziļāko būtību, Tavu dvēseles balsi. Šī ir atslēga uz paliekošu transformāciju.


Koučings ar mani ir domāts Tev, ja:

 • Tu vēlies atvērt savu patieso Es. Vēlies justies brīvi un droši izpaust savu patieso es, izteikt savas vēlēšanās un vajadzības.
 • Transformēt dzīvi no pārstrādāšanās uz atļauties būt lutināta. No nogurdinoša skrējiena cauri dzīvei, izpatikt visiem un visur, uz relaksētu sajūtu, atļaut sev pieņemt, un izstaor sievišķu valdzinājumu.
 • Tu vēlies izmaiņas tagad. Tev ir apnicis gaidīt un atlikt savas vajadzības. Tu vairs negribi iet uz kārtiejiem kursiem, kuriem nav rezultātu.
 • Tu esi gatava pārkāpt pāri slieksnim, kur Tu sevi liec priekšplānā. Tu sāc apzināties, ka tavas vēlēšanās ir mega svarīgas. Un pasaulē ir vieta tām būt un realizēties.
 • Tu vēlies iemiesot un izstarot savu sievišķību, pārliecību. Vairs negribu būt nemanīta, vēlos justies brīvi būt starojoša un redzama!

Piedāvājums

Tu esi savas dzīves galvanis projekts!

Tas kāda Tu ej cauri dzīvei, rada Tavu dzīvi!

Sieviete savā jaudā koučinga programma

Izvēlies apmaksu:
Izdevīgi: 960Eur vienā maksājumā

Elastīgi: 176Eur 6 maksājumos

Vēlies iepazīties un uzzināt visus interesējošos jautājumus, notestēt metodoloģiju? 
Piesakies uz izrāviena zvanu - 60min sesija Tev dāvanā!

JaudasSesija

Tad kad jūties iestrēgusi situācija, neskaidrība par lēmuma pieņemšanu, vajadzīgs izrāviens, skaidrība un virzība uz priekšu, piesakies uz jaudas sesiju, kuras laikā varēsi iegūt jaunu skatu no malas un skaidrus soļus par tālāko virzību.

90min/90Eur

Piesakies uz JaudasSessiju šeit. 

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji