Pirmo gadu ar mums

Marija Sils/ Nometnes un pasākumi

LV, RU

Sūtīt ziņu Marija Sils/ Nometnes un pasākumi


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Pasākumi, kas ilgst vairākas dienas un noteik ārpus cilvēka ikdienas vides, ir daudz noderīgāki pašizaugsmei, kā dažu stundu vai tikai online vides notikumi.

Manis veidotās nometnes ir 2 veidu:

  1. Transformējošās nometnes - tās es vadu, balstoties uz šamaniski sistēmiskajām un kvantu praksēm, tajās ir noteikta kārtība, kas veicina personības pārtapšanu atbilstoši katra dvēseles ceļam;
  2.  Resursu un izglītojoša tipa pasākumi  - tajās parasti piedalās vairāki prakšu vadītāji,  programma un kārtība ir elastīgākas, daudzveidīgākas, bet ne tik dziļas, vairāk atslogojošas.

Nometnes vairāk notiek vasarā, kad varam darboties dabas vidū, vai nu kādā jaukā Latvijas viesu namā, vai pie manis, Uguņu mežā.

Transformējošo nometņu laikā mēs ļauajmies Dabas garu spēkam, mācāmies vērt vaļā maņas un ieklausīties, ko stāsta un rāda katram esošās uztveres antenas. Mēs dodamies mežā, runāt ar kokiem, akmeņiem un zāles skarām, mēs dodamies arī iekšpasaules meditatīvajos ceļojumos, mēs lasām gaisā un ūdenī, skuju rakstos un ēnu spēlēs, cits cita acīs un savās sajūtās.

Pēc dažām šādām dienām cilvēki aizbrauc mājās atjaunojušies,  līdzsvarojušies, dziļāk jūtoši un redzoši - atliek vien to nest tālāk savās ikdienas dzīves gaitās! 

Izrādās, ka saprast dabas valodu ir daudz vieglāk, kā pirms tam šķitis, ka lielās Pasaules stihijas ir ne tikai abstrakcija, bet reāli, katram pieejami spēki, un visa Daba ir pretimnākoša katram, kas izvēlējies tai uzticēties.


Šovasar notiks 3 transformējošās nometnes:

1. "IENĀKŠANA"

Šamaniskās prakses, maņu atvēršana un kontakts ar dabas spēkiem 21. - 23.jūnijā.
Vairāk lasi te.

  • Pirms šīs nometnes, 20.jūnija naktī - Šamaniskā Saulgriežu rituālā nakts Uguņos. Aicināti cilvēki, kam nav svešas šamaniski sistēmiskās prakses. Vairāk info un pieteikšanās te.

2. "DABISKĀS REALITĀTES ATGŪŠANA "

Divpakāpju transformējošās 6 dienu nometnes jūlijā un augustā.

1.pakāpe "ATBRĪVOŠANĀS" -  te būs iespēja atmest  vecos pasaules skatus un saites, iegūt lielāku skaidrību un iekšeju tīrību.

2.pakāpe "RADĪŠANA" - uz to brauks tie, kas piedzīvojuši 1.pakāpi, lai radītu savu dzīvi no jauna, savaim dvēseles ceļam atbilstošu!
Par "Dabiskās realitātes atjaunošanas nometnēm lasi vairāk te.

3. "CEĻOŠANAS PRAKSE"

Šamanisko prakšu divu dienu pasākums šo procesu vadīšanas apgūšanai - tiem, kam jau ir pieredze šamaniskajā ceļošanā.  Varēsiet iemācīties, kā pavadīt transa ceļojumā sevi un citus, kā strādāt ar grabeklīti un bungām, kā veidot rituālus.
Vairāk info te.

Šīs nometnes domātas pieaugušiem cilvēkiem, kas apzinās savu atbildību pret dzīvi  un tai izvēlēto laiku šai pasaulē.


Resursu pašizziņas nometņu laikā katram ir iespēja gan iekļauties kopējā pasākuma programmā, gan piedalīties tajā daļēji, atbilstoši savai jaudai un interesēm. Šeit, dažādu interesantu meistaru vadībā, var ieskatīties sevī un savas dzīves procesos, var iepazīt dažādas metodes darbam ar sevi un dabu, var piedzīvot dziedināšanās brīžus un atjaunot spēkus.

Arī šeit gadās piedzīvot dziļas pārmaiņas un atklāsmes, jo tās var notikt jebkurā mirklī, kad cilvēks ir atbrīvojies no ikdienas spriedzes un ļaujas veselumu atjaunojošu notikumu plūsmai.

Resursu un pašizziņas nometnes šogad arī būs trīs:

1. "DZĪVES UPE"

Sistēmisko prakšu nometne 7.-9.jūnijā Vidzemē, pie Augstrozes ezera (nav brīvu vietu). Vairāk lasi te.

2. "ZĀĻU SAIETS"

Kurzemē, pašā Tukuma pievārtē,  5.-7. jūlijā nāks kopā 16 dabas zāļu zinātāji, lai dalītos savā pieredzē un vestu dalībneikus tuvāk savai pirmatnējībai un veselumam (ir vēl dažas brīvas vietas).  Visa informācija un pieteikšanās te.

3. "DABA DZIEDĒ"

Dziedniecības prakšu nometne pie Alūksnes 2.-4. augustā (ir brīvas vietas). Šeit varēsiet mācīties sajust dabas aicinājumus un ievibrēt sevi kopā ar augu spēkiem, piedzīvot dziļās elpošanas ceļojumu un skaņu terapiju pļavā, apgūt kinezioloģisko testēšanu un izstaigāt Maģisko ratu. Šī ir kursa "Jaunā laika dziedniecība" atvērtā nometne, kurā aicināti visi interesenti. Vairāk lasi un piesakies te.

Vairāk informāciju varat gūt arī pa tel. +371 29393605 vai e-pastā: zemesvejs12@gmail.com

 
Citi pakalpojumu sniedzēji