1 gadus ar mums

Bhakti Marga Latvija

Reinmuižas, Katlakalns, Ķekavas pagasts

+371 26579949

bhaktimarga.lv

LV, RUS, ENG

Sūtīt ziņu Bhakti Marga Latvija


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Piedāvājam dažādas prakses, kas veicina sevis izzināšanu, ļauj sajust savu sirdi, savu dvēseli, saprast, kas patiešām esi un ko vēlies. Savienoties ar pirmavotu un kļūt apzinātam. Mainīt to, kā piedzīvo savu dzīvi, jo katrs dzīves mirklis var būt piepildīts ar mīlestību.

Piedāvājam meditācijas prakses un mākslas nodarbības gan klātienē, gan tiešsaistē, vēdiskus rituālus, ko iespējams apmeklēt katru dienu Katlakalnā vai pasūtīt izbraukuma rituālu.

Plaši izplatītas ir dzimšanas dienas jagnas - uguns rituāli. Uguns rituāls palīdzēs tev piepildīt kādu nodomu, jo ugunij piemīt varens attīrošs spēks, un līdz ar to tiek atbrīvota arī vieta jauniem notikumiem.

Piesakies jau izziņotam pasākumam vai raksti mums personisku ziņu - veidojam grupas arī pēc pieprasījuma.

  • Iepriekšējā sagatavošanās nav nepieciešama.
  • Pakalpojuma cena ir atkarīga no pakalpojuma.

Prakses ir domātas ikvienam, jo sevis izzināšana ir būtiska katram. Jo ātrāk tu sāc izprast sevi, jo dziļāk vari izbaudīt dzīvi. Vari iet pa dzīves straumi bez raizēm un bailēm. Meditācijas palīdz nomierināt prātu, savākties, iemācīties labāk koncentrēties, kas noderēs gan mācībās, gan darbā. Bet galvenais - tas atklāj tavu iekšējo potenciālu un dzīves jēgu.

Just lovePiedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji