1 gadus ar mums

MEDITĀCIJU UN ELPOŠANAS PRAKŠU DIENASGRĀMATA

LV

Sūtīt ziņu MEDITĀCIJU UN ELPOŠANAS PRAKŠU DIENASGRĀMATA


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

KUR IEGĀDĀTIES?

Iepērcies ērti internetveikalā rosenbergandbirdcherry.com

vai

sūti ziņu tepat (skatīt saziņas formu pa kreisi) norādot:

 1. Vāka dizainu DEBESIS vai MEŽS
 2. Skaitu
 3. Savu telefona numuru
 4. Savu Omniva vai DPD adresi

 

Meditāciju dienasgrāmatas cena ir 17 eiro + piegāde uz pakomātu 2,50 eiro

Ar kodu RETRĪTS, pērkot 2 dienasgrāmatas, cena 30 eiro.


PAR MEDITĀCIJU UN ELPOŠANAS PRAKŠU DIENASGRĀMATU

Dienasgrāmata pieejama divos dizainos – gaišā versija DEBESIS, bet zaļā versija MEŽS. Saturs abām versijām ir identisks.

Ko Tu šajā dienasgrāmatā atradīsi?
 • Ērtu izkārtojumu pierakstiem pēc prakses 90 dienām
 • Katru dienu Tevi pārsteigs viens jautājums sevis dziļākai izpētei vai iedvesmas vārdi
 • Katru dienu – vietu dienas pateicībai
 • Uzziņu – ko Tu iegūsi meditējot
 • Uzziņu – ko Tu iegūsi pierakstot
 • Uzziņu – populārākie elpošanas vingrinājumi
 • Prakšu atskaites tabulu
 • Pašterapijas procesu 90 dienu garumā


Ir vispārzināms fakts, ka mūsu emocionālo labsajūtu, fizisko veselību un labbūtību ietekmē tas, kāds ir mūsu mentālais stāvoklis, cik daudz rūpju un lutināšanas sev veltām un cik ļoti spējam būt šeit un tagad, izbaudīt un izjust šo brīdi, apzinoties, ka mirkļi ar sevi no gaisa gluži nekrīt, ka tie pašam mērķtiecīgi jāorganizē. Es zinu, kāds šķērslis var būt pašdisciplīnas trūkums. Tieši tā ir ar mani, tādēļ šo dienasgrāmatu, kas būs Tavs palīgs, iepriecinājums, atbalsts un terapija, esmu radījusi gan Tev, gan sev.  Lai ieviestu jaunu rituālu (pat patīkamu), ir daudz jāstrādā. Lai rastos ieradums, vajadzīga vismaz 21 diena, kurā Tu šo rituālu regulāri atkārto. Tajā ir neaptverams un jaudīgs spēks. Ja esi izvēlējies šo ceļu – meditēt un/vai veikt apzinātu elpošanu ‒, ar Tevi kopā būs šī dienasgrāmata, kurā varēsi pierakstīt katru meditācijas vai elpošanas rituāla reizi, savas domas, vērojumus, sajūtas, emocijas, vīzijas u.c. Un, kādudien pārlasot šīs piezīmes, Tu atradīsi savas jautājumu puzles trūkstošo gabaliņu, kuru citādi pavisam cilvēcīgi aizmirstu. Arī tad, ja meditāciju un apzinātu elpošanu jau kādu laiku regulāri pielieto, veicot pierakstus, Tu iegūsi jaunu dimensiju, kurā atklāt sevi.

Esmu šo dienasgrāmatu papildinājusi ar iedvesmas vārdiem un ne pārāk viegliem jautājumiem sev, lai Tavs transformācijas un pašterapijas ceļš izdotos vēl pilnīgāks un jaudīgāks.


Kas ir ROSENBERG & BIRDCHERRY

Esmu Meditāciju un elpošanas prakšu dienasgrāmatas autore Ieva, arī RETRĪTS rakstu autore. Man ir bijusi izaicinājumiem pilna dzīves pieredze un tam sekojoša ilggadēja trauksme, kas atvedusi līdz pašizaugsmes ceļam, kurš aicina aizvien pārsteidzošākos, atklājumiem un brīnumiem pilnos ceļos un takās, saprotot, ka tas ir bezgalīgs process. Kā vienu no saviem jaudīgākajiem rīkiem, esmu atklājusi meditāciju, bet, kā jau tas mēdz būt radošajām dvēselēm, nedraudzējos ar pašdisciplīnu. Tādēļ likumsakarīgi, ka nonācu līdz idejai radīt zīmolu un produktu, kas palīdzēs gan Tev, gan man pašai ieviest šo neaprakstāmo rituālu ikdienas praksē.

 

Rosenberg & Birdcherry ir par pašizaugsmi, apzinātību, sevis mīlestību. Lai top un piepildās mums visiem!

Mīlestībā

Ieva

 

ROSENBERG & BIRDCHERRY meditāciju un elpošanas prakšu dienasgrāmatas iegādājies šeit.


Lasi:

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji