Neatkarīgas būtnes – domas
Vai esi kādreiz aizdomājies par savām domām? Kā tās nonāk tavā galvā? Par to, no kurienes tās rodas, kāds ir to mērķis, ko tās tev palīdz vai tieši otrādi – bremzē? Kurp tās virzās? Un kur tās pazūd?
Domas ir viļņi, tās pašas par sevi ir neatkarīgas enerģētiskas būtnes-enerģijas. Šie enerģētiskie impulsi ir kolektīvi procesi, tie nepieder nevienam, un pieder reizē visiem. Domas klīst ar mērķi dabūt kādu saimnieku. Neviena doma nav tava līdz brīdim, kamēr tu ieraugi vai pamani to, un tad sāc ar to savienoties identificējoties. Viss, – no tā brīža izveidojas realitāte, kurā šī doma kļūst par tavu un tu, neko nenojauzdams, esi jau pārdomu procesos.
Lai domas domātos, tām ir nepieciešama enerģija. Pati par sevi doma ir nekaitīga, bezspēcīga un neitrāla. Taču tiklīdz tu paņem to sev un kļūsti par tās saimnieku, tā sāk rezonēt ar tavu prātu, apziņu un visu tavu struktūru. Kas nozīmē – gadījumos, ja tevī ir trauma, kas balstīta uz izdzīvošanas instinktiem, tad doma par karu aktivizēs tevī bailes, paniku, nemieru, un laika gaitā sāks traucēt tavai nervu sistēmai.
Katra doma veido tavu realitāti.
Pateicoties “savām” domām, tu veido savu realitāti. Spēku domas var iegūt, tikai savienojoties ar kādu avatāru. Ja tu esi neapzināts, nepievērs pietiekami daudz uzmanības visam tam, kas notiek tavā galvā, tad nav ko brīnīties par to, kādus notikumus tu veido ap sevi.
Tev apkārt ir neskaitāmu viļņu gammas, kas atbilst neskaitāmiem impulsiem. Tas, kādas domas lidinās ap tevi, ir atkarīgs no tava iekšējā stāvokļa, sajūtām. Tātad, ja iekšā ir haoss, arī domas pievilksies destruktīvākas. Tu esi magnēts, kas ar savām sajūtām pievelk attiecīgo frekvenču viļņus un retranslē tās, veidojot savu realitāti.
Kāpēc dažiem ienāk prātā ģeniālas idejas vai tieši otrādi – galva ir tukša un neko jēdzīgu nevar izdomāt? Cilvēka ķermenis ir uztvērējs, antena. Tev apkārt un arī tu pats esi enerģija. Viss ir enerģija. Tev ir iespēja uzķert arī tādus viļņus, kuri nāk no tava Augstākā Es vai Skolotājiem, saņemt atbildes no Visuma vai Absolūta acumirklī. Vai arī refokusēties un atļaut neskaitāmām domām vadīt tavu prātu, izveidojot iekšējo haosu.
Jo “tīrāks” esi, jo skaidrākas domas, apzinātība, tās domājot, un sapratne, vai vispār tev attiecīgā doma ir nepieciešama. Kad ieej veikalā izsalcis, saliec grozā visu pēc kārtas, zaudējot saprātīgu novērtējumu. Vai arī tad, kad esi paēdis, veikalā spēj uzturēties konstruktīvi un ar attiecīgo mērķi. Tāpat notiek arī ar domām. Tev apkārt ir ļoti plašs piedāvājums, taču tas, kam ļauj iekļūt savā galvā, ir atkarīgs no tevis.
Un padomā, kas notiek ar tevi, ja visu dienu domā par kaimiņienes suni vai viņas mašīnu, vai arī to, kā Pēteris tev neforši atbildēja? Kas notiek, ja domās dzīvo pagātnē un simto reizi izdzīvo kādu situāciju, kas nav noritējusi šķietami veiksmīgi? Kas notiek ar tevi, ja dzīvo ar bailēm vai trūkuma sajūtu par savu nākotni?
Sajuti? Ja tu nevēro savas domas, ja tu domā neapzināti vai neapzinies, ko domā, tas nozīmē, ka lielu daļu savas dzīves enerģiju, kas tev tiek dota ik dienu, tu vienkārši atdod, aizvirzot to, prātojot, pārdzīvojot un, protams, formējot nākotni uz tieši tādiem pamatiem, kas atbilst tavām šī brīža domām un sajūtām, ko tu translē.
Šobrīd ļoti svarīgi, kā nekad, ir trenēt savu apzinātību pret savām domām, darbiem, sajūtām un, protams, savu dzīvi kopumā. Viss mainās, vecais iet un vairs nekas nebūs kā agrāk.
Katram ir atdota atbildība par savu dzīvi.
Līdz ar to variants, ka izsprukšu, vairs nestrādā.
Pirmais, ko vari darīt, ir sākt apzināties sevi un savu apkārtni. Izvēlies savas domas, izšķirojot lieko, izmanto iespējas veidot tieši tik kvalitatīvu dzīvi, cik šobrīd tev pietiek jaudas apzināties to. Kļūsti par savas dzīves radītāju vien ar to, ka uzņemies atbildību par notikumiem un stāvokļiem, kuros esi!
Viss sākas ar vēlmi mainīties!
Raksta autore: Irīna Bērziņa / Piesakies konsultācijai