Numeroloģiskās noskaņas decembrī
Šī gada pirmais decembris – noslēdzošais mēnesis – iesākās tādā zīmīgā dienā – svētdienā, Pirmajā Adventē. Atkal kā ik gadu, ir sācies Ziemassvētku brīnuma gaidīšanas laiks! Gan jau arī tie, kas jūtas tik pieauguši un nopietni, un brīnumiem vairs netic, klusītēm uz kaut ko tādu tomēr cer. Var jau teikt, ka Ziemassvētki kļuvuši komercializēti, kur viss tiek balstīts tikai uz to, ar kādu tad dāvanu viens otru varēs vairāk pārsteigt, bet tas tomēr ir katra paša lēmums, kā pret to attiekties.
Ticēt mīlestības brīnumam, atvērt savu sirdi un dalīties, dāvināt viens otram to visskaistāko un visdārgāko, savas sirds siltumu, mīļu apskāvienu, sirsnīgu sarunu vai vienkāršu klātbūtni, kad klusumā var sajust, kā otram cilvēkam pukst sirds – tas ir kaut kas daudz vairāk par jebko, ko cilvēks cilvēkam var sniegt.
Numeroloģijā jebkurš skaitlis ir gan simbols, gan vesels stāsts, kas papildinājumā ar citiem, to paplašina, paskaidro detalizētāk, vien jāļaujas šīs informācijas plūdumam, neko negaidot, bet tikai uztverot. Tā nav matemātika, kur parasti ir tikai viena pareizā atbilde. Vai tevi interesē, kāds šis noskaņu stāsts veidojas šomēnes?
Gada noslēdzošo mēnesi decembri raksturojošās enerģijas ciparos ir 8 2 3, kurus var sarēķināt:
1) visus gada skaitļa ciparus reducē līdz vienam ciparam, – 2024 = 2 + 0 + 2 + 4 = 8 (cipars 8 – šī gada pamattēma);
2) otro novembra mēnesim atbilstošo ciparu iegūst, pie aprēķinātā gada skaitļa 8 pieskaitot decembra kalendārā mēneša kārtas skaitli 12, tātad: 8 + 1 + 2 = 11; 1 + 1 = 2;
3) un trešais cipars – decembra mēneša kalendārais kārtas skaitlis 12 = 1 + 2 = 3.
Šo gadu daudzi ir nosaukuši, maigi izsakoties, par ne to vienkāršāko, kas precīzāk būtu – par īpaši sarežģītu. Astotnieka gads nekad nav bijis vienkāršs, un diez vai kāds varētu pateikt, ka viņam ir bijis garlaicīgi – te kalnā augšā, te – ja pievērsi acis un novērsīsi kaut uz brīdi modrību – kā skaties tik, ka jau ripo lejā! Nu īsti amerikāņu kalniņi, pa kuriem braucot, – te jākliedz aiz sajūsmas, te – aiz šausmām, un patiesi laimīgs esi vien tad, kad atkal vari stāvēt ar savām kājām uz zemes.
Šī gada enerģijas visu un visus ir izpurinājušas, to ietekmē ir nācies daudz ko mainīt un sakārtot gan savā attieksmē, – pret sevi, attiecībām, veselību, darbu, kas nu kuram ir bijis aktuālāk, gan arī fiziski kaut ko mainīt. Tā kā šie ir cilvēka dzīves galvenie stūrakmeņi, tad, protams, mainot vienu, mainās arī viss pārējais. To nedarot pašam, tas, kas nebūs dzīvotspējīgs, tāpat nomirs dabīgā nāvē.
Vai katrā astotnieka gadā, kas ir reizi deviņos gados, mēs piedzīvojam tādas vētras kā šogad? Tomēr jāatzīst, ka šis gads tomēr ir daudz jaudīgāku transformāciju laiks, kuras vēl papildus aktivizē Saules vienpadsmit gadu cikla pārmaiņu enerģijas. Viens to visu izjūt vairāk, otrs – mazāk, – tas viss ir atkarīgs arī no cilvēka apzinātības un daudzām citām individuālām kvalitātēm.
Kā gan varētu šī gada noslēdzošo mēnesi nodzīvot vieglāk un patīkamāk?
Cipara 8 enerģija dod iespēju ne tikai turpināt traukties ar pilnu jaudu, bet arī mazliet piebremzēt, atceroties, dzīves gudrību: “Lēnāk brauksi, – tālāk tiksi”. Mierīgi un bez steigas – tas nebūt nenozīmē – čammāties un vilkties visiem astē, bet gan – sajust, cik raiti var ritēt darbs, kad tas tiek darīts metodiski, soli pa solim, cik gan ar to katrs savām nervu šūnām tā varam palīdzēt izdzīvot! Jo, trauksmaini visu laiku kaut kur steidzoties, cilvēks visbiežāk tā var pazaudēt līdzsvaru, kam tad var sekot arī kritiens. Izdarīt to labāko, nešaustot sevi, ka varēja jau vēl labāk, neiekrist galējībās, izvēloties šoreiz labāk zelta vidusceļu, nevis cenšoties paspēt izdarīt vēl visu, kas nav paspēts iepriekšējos mēnešos.
Cipars 2 tā vien aicina uz sirsnīgu sarunu, kur ikviens tiek uzklausīts, pieņemts un atbalstīts. Uzklausīt – tas ir veltīt otraram visu savu uzmanību, nevis to darot, skrollot telefonu vai mizot kartupeļus. Pieņemt – tas ir nesniegt par visu savus viedos komentārus, ja otrs to nelūdz. Atbalstīt – ja cilvēks ir uzklausīts un pieņemts, tad tas jau ir atbalsts, bet var arī pajautāt, vai otrs vēlas dzirdēt arī mūsu redzējumu par šo situāciju. Bieži vien kāda no pusēm mēdz aizmirst, ka saruna – tas ir dialogs nevis monologs, kur katrs ir gan klausītājs, gan teicējs.
Cipars 3, kas organiski iederas gada noslēguma tēmā, palīdz visu harmonizēt, lai ikvienam būtu patīkami un ērti, un nekādā gadījumā, domājot par citiem, neaizmirst par sevi pašu! Var aktualizēties vēlmes radoši izpausties visdažādākajos veidos, lai sev apkārt radītu svētku sajūtu. Parasti uz Ziemassvētku laiku izcept kādu piparkūku vēlas pat tie, kas to dara reti. Un labāk darīt tik, cik tas sagādā gandarījumu un prieku, – ja tā nav, tad labāk nedarīt, bet atrast sev kādu citu nodarbi. Darīt tā, lai svētku gaidīšanas un tiem gatavošanās prieks nepārvēršas par kārtējo projektu, kas tikai vēl vairāk papildina nebeidzamo darbu un pienākumu sarakstu.
Šī mēneša cipariņu stāsta kopsavilkums varētu būt – atrast vai atjaunot savā dzīvē līdzsvaru – starp sevi un apkārtējo pasauli, – ja patiksim sev – , tad arī citiem; ja novērtēsim sevi, – tad arī apkārtējie mūs novērtēs. Visu laiku atcerēties šo svētku īsto jēgu – par patiesu mīlestību un sirds siltumu, – par to dāvāšanas prieku!
Līdz ziemas saulstāvjiem dienas garums vēl turpina samazināties līdz pat 21. decembrim, kad sākas astronomiskā ziema. Un tad jau atkal gaisma sāk atgūt savas uz laiku zaudētās pozīcijas. Gada vistumšākajā laikā mēs ikviens ar savu iekšējo mīlestības gaismu palīdzam noturēt kopējo līdzsvaru, ar to daloties, paša sirsniņā tās paliek arvien vairāk un vairāk!
Pateicība, mīlestība, pacietība un līdzjūtība, lai vienmēr ir mūsu ceļabiedri!
Raksta autore: numeroloģe Vineta Riekstiņa