Numeroloģiskās noskaņas oktobrī
Lai gan nav vairs tik tālu līdz gada noslēgumam, ar oktobra iestāšanos ir parādījusies sajūta, ka viss tā pa īstam tikai nupat ir sācies!
Gads iesākās ar janvāra mēnesi, ar ciparu 1 – mums katram bija savi nodomi, kā un ko šogad gribējām darīt, ko īstenot. Tā nu visus iepriekšējos mēnešus notika šo jauno apņemšanos realizācijas periods, pagājušais mēnesis, septembris, bija kā savdabīgs katalizators, kurā tika sijāts un vētīts, kas ir izdevies, un kas – ne, jo viens no pagājušā mēneša trim raksturojošajiem cipariem bija 9 (7 7 9). Ar septembra mēnesi iesākās arī jaunais mācību gads, bet parasti tā laikā vēl notiek “tautas staigāšana”, – kāds kaut kur vēl nav paspējis iestāties, vai kaut ko no vajadzīgā iegādāties, un tikai ar oktobri parasti viss tā pa īstam sākas. Tas pats notiek arī pēc vasaras atvaļinājumiem, – septembrī vēl gribas izbaudīt atvasaru, līdz iestājas astronomiskais rudens (šogad tas bija 23. septembra rītā), un līdz ar to – arī lapkritis, kas visu atdzīvina ar rudens košajām krāsām. Un kur nu bez tik mīļajiem kastaņiem, ar ko atkal var pielasīt pilnas kabatas!
Taču cipars 1 ir vien mēneša kopējās gammas viena no trim komponentēm, šī gada oktobra vispārējo numeroloģisko fonu var raksturot ar trim skaitļiem – 7, 8, 1, kuri veidojas:
1) Visus gada skaitļa ciparus reducē, līdz paliek viens cipars: 2023 = 2 + 0 + 2 + 3 = 7 (cipars 7 – šī gada pamattēma).
2) Otro septembra mēnesim atbilstošo ciparu iegūst, pie tikko iegūtā gada skaitļa pieskaitot kalendārā mēneša kārtas skaitli, kas oktobrī ir 10, tātad: 7 + 10 = 7 + 1 + 0 = 8.
3) Septembra mēneša kalendārais kārtas skaitlis ir 1 (kas veidojas no 10 = 1 + 0 = 1).
Ja paskatīsimies atpakaļ, kā iesākās šis gads, tad atklāsim, ka arī janvāra mēneša noskaņas var izteikt ar šiem pašiem trim skaitļiem – 7, 8, 1. Vai tas ir kaut kāds dežavu? Teiciens déjà vu tulkojumā no franču valodas nozīmē “jau redzēts”. Dežavu raksturo to dīvaino sajūtu, kad zini – situāciju, kurā atrodies pašreiz, esi piedzīvojis jau iepriekš. Tas ir kā atcerēties tagadni. Vai tas ir iespējams? Domājams, ka ikviens ko tādu savā dzīvē kaut reizi ir piedzīvojis.
Par oktobra mēneša desmito kārtas numuru, kas veido ciparu 1, gribētos teikt, ka tas jau ir “gudrāks vieninieks”, šī mēneša laikā ir iespēja piekoriģēt to, ko neesam paguvuši, vai arī kādu citu iemeslu dēļ neizdarījuši jau gada sākumā. Šomēnes atkal, tieši tāpat, kā uzsākot šo gadu, kaut ko iesākt vai vispār darīt gribēsies pēc maksimuma principa – vai nu “iet uz visu banku”, vai arī nedarīt neko, – cipars 8 viduvējības neatzīst, bet vai tā jau reiz šogad nav bijis? Un kāds sanāca rezultāts? Lai gan ir ļoti svarīgi neiekrist galējībās, jo pārcentība rada saspringumu, spriedzi, kas var izvērsties pavisam ne tā, kā sākotnēji bija iecerēts, jo ciparam 8 piemīt īpašība “apmest kūleni” – gaidītais rezultāts var izrādīties arī pilnīgi pretējs. Bet varbūt gada sākumā uzsāktais neizdevās, jo tomēr netika izdarīts maksimums, – tas labākais iespējamais? Jo cipars 8 sola – ja darīsi no sirds, ar pilnu atdevi, tad ir iespējams izcils rezultāts, bet, esot paviršam un darot pa roku galam, var rasties arī zaudējumi.
Cipars 8 sola, ka šomēnes garlaicīgi nebūs.
Ir sagaidāmi gan enerģijas kāpumi, kad visu gribas darīt, piedzīvot, un tad nez no kurienes entuziasms var noplakt, – tas biežāk izpaužas tad, ja nenotur līdzsvaru – var izmest arī no trases, kad dzīve ir uzņēmusi pārāk straujus apgriezienus, un esi nokļuvis kādā asākā pagriezienā. Tādēļ vislabākais būtu darīt no sirds un atbildīgi, bet nesastrēbt arī karstu, – katram procesam ir vajadzīgs tam paredzētais laiks, nevajadzētu divu dienu darbu saplānot vienā, kā tas visbiežāk notiek.
Cipars 8 ir karmas cipars. Šomēnes, kā saka, viss notiek “ar Dievu uz pusēm”, – tas gan ir vienmēr, bet šomēnes to var nākties vairāk piefiksēt. Karma ir kā alga par padarīto. Ja patreiz dzīve iepriecina, jūties apmierināts ar to, kas tev ir, kādā situācijā esi, tad tā ir tava alga, bet, ja pārņem sajūta, ka dzīve ir netaisna, un arī apkārtējā pasaule gāžas virsū ar kādu notikumu vai pat veselu to virkni, kas it nemaz neiepriecina, tad arī tā ir tava alga. Tiek atjaunots līdzsvars, ir jāizlīdzina tevis paša iepriekš pieņemto lēmumu, rīcības vai arī bezdarbības rezultātā radušās sekas. Tādēļ vienam šis var būt izaugsmes laiks, kad dzīve piedāvā jaunas iespējas, piemēram, interesantāku darbu, jaunus klientus, labāku atalgojumu, bet kāds cits teiks, ka, maigi izsakoties, ir piedzīvoti arī labāki laiki.
Un, protams, šī gada dominējošā fona enerģija, cipars 7, nekur nav pagaisusi arī šomēnes. Vislabākais, kā šo enerģiju realizēt – kad dzīve piedāvā jaunu izaicinājumu, jau iepriekš pieminēto paaugstinājumu darbā, kāda jauna projekta uzsākšanu. Tas ir tieši tāpēc, ka esi to nopelnījis, tā nav nejaušība, tādēļ esi atvērts jaunai informācijai, ieklausies, varbūt tā ir domāta tieši tev! Informācija, jaunas zināšanas tev var noderēt – jaunus pienākumus, kādu jaunu projektu uzsākot, mācies, izzini, jautā, un paļaujies, ka esi tieši īstajā laikā un īstajā vietā!
Ik gadu pēdējie trīs noslēdzošie mēneši – oktobris, novembris un decembris – atkārto gada sākuma pirmo triju mēnešu enerģijas.
Katram gan tas notiek atšķirīgi, jo ir jāņem vērā savi individuālie gada uzdevumi un resursi, lai tos īstenotu, bet kopējais fons atkārtojas. Visums mums dod iespēju sakārtot to, ko neesam izdarījuši. Tā ir arī kā iespēja izlabot “grābekļus”, jo mums jau ir pieredze, vai arī gada sākumā uzsākto virzīt tālāk, lai tas kļūtu pamanāms plašākā sabiedrībā.
Tev ir iespēja atklāt jaunu ceļu – savā apziņā, nokļūstot arvien tuvāk sev, savam centram, ja vien būsi vērīgs, vai arī fiziskajā telpā, dodoties tur, kur vēl nekad nav būts. Ja atkal uzpeld tās tik labi zināmās bailes par to, vai tas vispār ir iespējams, un “es taču tik daudz nezinu”, “kā es tikšu ar to visu galā”, atceries, ka informācija vienmēr atnāk tad, kad esi tai gatavs, un ceļš atklājas pamazām, vienīgi pa to ejot. Mēs taču nekad iepriekš neredzam, kas ir tur, aiz nākamā pagrieziena, – tikai esi vērīgs un nenoguli to!
Būt pateicībā par visu, kas ir, – tā ir vislabākā komunikācija ar dzīvi, tā mums vienmēr atbild! Ir sācies veļu laiks, kas aicina atcerēties par savām saknēm, – arī tas ir palīdzējis kļūt par to, kas esam šodien. Būt pateicībā un lūgt savu senču spēku. Atbalsts un stiprinājums vienmēr tiek dots! Būt savienojumā ar savu augstāko Es, un ar saknēm dziļi Zemē, sajūtot savu garīgo vertikāli…
Es lūdzu… Es pateicos… Es dzīvoju, es radu…
Būt kustībā – tas ir būt dzīvam. Es turpinu iet savu unikālo dzīves ceļu.
Raksta autore: Vineta Riekstiņa