Izvelc kārti Pūķa gadam!
PŪĶA GADS
Pēc ķīniešu horoskopa šis ir Pūķa gads, kas sākas 2024. gada 10. februārī un beidzas 2025. gada 28. janvārī. Pūķis ir piektais no 12 gadu dzīvnieku cikla un vienīgais, kas ķīniešu zodiakā nav reāls dzīvnieks, bet mītiska būtne. Tas sastāv no 9 dzīvniekiem, tostarp čūskas ķermeņa, brieža ragiem, vērša galvas, krokodila mutes, ērgļa nagiem un zivs zvīņām. Pūķim ir ļoti laba reputācija ķīniešu kultūrā, un tas jau kopš seniem laikiem pārstāv labvēlību un impērijas spēku.
Pūķa gadā dzimušajiem ķīnieši piedēvē spēku, vitalitāti un šarmu, šie cilvēki parasti ir līderi un iedvesmo citus. Tāpat pūķi izceļas ar uzticību, viltību un gudrību un spēj sasniegt neiedomājamas lietas, ja vien uzskata to par vajadzīgu. Pūķis ir veiksmīgākā un spēcīgākā no visām zodiaka zīmēm un šogad nāk kopā ar koka elementu. Koka pūķis nes mums radošumu un zinātkāri, tam patīk ienirt un izmēģināt savus spēkus dažādās dzīves jomās, un viņš parasti nāk klajā ar ļoti oriģinālām idejām, kuras tas arī īsteno.
Ķeltu tradīcijās pūķis ietver pārmaiņas un transformāciju, gudrību, bezgalību, ilgmūžību un pārvietošanos telpā, pārdabiskus spēkus. Pūķa spēks ir nomest ādu un iznākt kā jaunai, pārveidotai būtnei. Pūķis sniedz mums sīvu aizsardzību, un tam piemīt īpaša spēja pievienot papildu spēku jebkurai mūsu darbībai. Pūķis pārstāv pārdabisko un bezgalīgo tevī.
Pūķis šamaniskajā pasaules redzējumā kā spēka dzīvnieks, kā enerģija nes sevī aizsardzību, rūpes, taisnīgumu, sava spēka apziņu un spēju to pārvaldīt, kristālskaidrus nodomus un milzīgu uzticību. Pūķis spēj arī iznīcināt, lai vietā varētu rasties kas pilnīgi jauns. Lai ar pūķi varētu sadraudzēties, ir nepieciešams briedums un spēja pārvarēt grūtības, pastāvēt par taisnību un savām vērtībām. Ja esi pierādījis sevi kā uzticamu, tad pūķis būs tavs sabiedrotais līdz laika galam.
Pūķa vēstījumi iedvesmas kārtīs “Mēs visi esam zvaigznes”
Pūķa spēcīgā enerģija būs īpaši klātesoša šajās jomās, palīdzot tev tās transformēt un pārveidot, ja vien tev pietiks drosmes uz tām paskatīties bez ilūziju, pieprasījumu un pārmetumu plīvura.
36. MĪĻAIS. MĪĻĀ
- Ko stāsta viņš?
- Ko stāsta viņa?
- Kas viņus vieno, kas šķir?
Mīlestība, satikšanās, mūžība.
Viņu dvēseles viena otru atpazina, vēl ilgi pirms satikās abu skatieni. Vilkme bija nepārprotama – neizsakāmi plaša, neaptverami dziļa, tā kā milzu straume nesa viņus vienu otram pretī, pašiem to nesaprotot un neapzinoties. Abu dvēseles nākušas no vienām mājām, tāpēc kopā būt ir tik mierpilni un viegli. Savā ziņā pat pašsaprotami. Viņu satikšanās nevarēja nenotikt, tā bija mūžības ceļā nolemta. Mīlestība klusi un lēni ielavījās katrā šūnā, katrā domā, katrā elpas vilcienā, katrā satikšanās reizē, līdz abi savienojās un paši kļuva par mīlestību.
Kārts liecina par mīlestības enerģiju tev apkārt, arī tad, ja šobrīd to neredzi un neapzinies. Mīlestības plūsma ir mūžīga un mums vienmēr pieejama, ja vien mēs spējam tai atvērt savu sirdi un ļaut patiesi just. Nebeidzamā straume mūs ieskauj un nes pretī mums pašiem, satiekot ceļā otru, patiesībā tuvojamies savam centram.
Jautājumi sev:
- Ko man nozīmē mīlestība?
- Kā es izjūtu mīlestību savā dzīvē šobrīd?
- Kāda ir mana mīlestība pret sevi un citiem?
Afirmācijas: Es ļauju sev mīlēt. Es ļauju sevi mīlēt. Es ļaujos un uzticos mīlestības straumei.
33. GRENADIERIS
- Kas tev ir svarīgākais šajā gleznā?
- Kādas asociācijas tev raisa pupuķis?
- Ko grenadieris tev vēlētos pateikt?
Vīrišķā enerģija, struktūra, mērķis.
Grenadieris šobrīd nav kaujas laukā, viņš ir pārnācis mājās, lai dziedinātu savas rētas, lai gatavotos nākamajai kaujai, nākamajam ārējās pasaules uzdevumam. Viņš ir kareivis un viņa uzdevums ir stratēģiski izplānot nākamo manevru, izvirzīt mērķi, loģiski un pārliecinoši uz to virzīties. Tam viņš ir radīts un to viņam patīk darīt. Viņa padomdevēji, melnais strazds un raibais pupuķis, atnes vēstis, kas palīdz izanalizēt informāciju un pieņemt lēmumus. Tomēr šobrīd grenadieris ar sarkanu rozi rokās ir pārnācis mājās pie savas sirdsdāmas. Viņam ir nepieciešama atpūta, viņš negrib ne par ko domāt, neko nerisināt, neko iekarot. Viņš vēlas veldzēties sievišķajā maigumā un rūpēs, lai dziedinātu savas rētas, lai atjaunotos un jau rīt atkal dotos pasaulē pārvarēt jaunus izaicinājumus.
Kārts aicina apzināties sevī savu vīrišķo daļu, dvēseles maskulīno pusi. Mūsos neatkarīgi no dzimuma mīt gan iekšējais vīrietis, gan iekšējā sieviete. Lai justos harmoniski, šīm enerģijām jābūt līdzsvarā. Kārts aicina palūkoties, kā šobrīd savā dzīvē izjūti vīrišķo enerģiju – struktūru, mērķtiecību, lēmumu pieņemšanu. Vai tev viegli tas padodas vai gluži pretēji? Vai šīs enerģijas ir par daudz vai par maz?
Jautājumi sev:
- Kā es sevī jūtu vīrišķo enerģiju?
- Kā es šobrīd dzīvē plānoju savus mērķus, kā tos sasniedzu?
- Ko es varētu darīt, lai sevī līdzsvarotu vīrišķo enerģiju?
Afirmācijas: Mana iekšējā sieviete un iekšējais vīrietis ir līdzsvarā. Es pieņemu savu vīrišķo daļu un tās izpausmes.
8. DROSMĪGAIS BUMBIERIS
- Kādas asociācijas tev raisa bumbieris?
- Ja tu būtu gleznā, kur tu atrastos?
- Kā bumbieris šobrīd jūtas?
Drosme būt pašam, uzdrīkstēšanās, uzticība sev.
Drosmīgais bumbieris stabili balstās uz abām kājām, nekas nespēs viņu no šīs vietas izkustināt. Kreisā roka pārliecinoša ielikta sānos, labā demonstratīvi tur nūju ar melnbalta tauriņa spārniem, kājās uzvilcis strīpainas īsbikses, kas visā krāšņumā atsedz apaļās, dzeltenās formas. Viņš ir pārliecināts un lepns par sevi, viņš parāda sevi pasaulei tādu, kāds ir. Un pasaule to ierauga un mīl viņa unikalitāti. Viņš negrib būt ne zaļais arbūzs, ne iecienītā zemene, ne veselīgais gurķis, viņš ir bumbieris, uzticīgs pats savai būtībai un sūtībai. Tauriņa spārni uz nūjas vēsta par pacelšanos pāri ierastajam, pieņemtajam, normālajam. Par kāpura ceļu līdz graciozajam lidonim. Galvā ir cepure, un viņš to noņems tikai tad, kad pats uzskatīs par vajadzīgu. Viņš ir gatavs doties uz priekšu tieši tāds, kāds ir, un dāvāt sevi pasaulei. Viņš nebaidās no nepieņemšanas vai atraidījuma, jo pats zina savu vērtību un paliek sev uzticīgs.
Kārts aicina ieraudzīt savu unikalitāti un to izpaust pasaulei. Tā rosina ieraudzīt savus īpašos talantus, klusos aicinājumus, aizmirstos vaļaspriekus un sekot tiem. Paskatīties uz sevi no malas un ieraudzīt, vai dzīvo tādu dzīvi, kā pašam gribētos, vai tomēr vajadzības ir apspiestas un sen aizmirstas guļ dziļā sirds nostūrī, gaidot, kad tiks ieraudzītas.
Afirmācijas: Es drīkstu būt es pati. Es drīkstu darīt tā, kā ir labāk man pašai. Būt pašai ir droši.
Jautājumi sev:
- Kad es uzdrīkstos būt es pati?
- Ko jau sen esi vēlējusies darīt, taču vienmēr kāda cita vajadzības šķitušas svarīgākas?
- Vai tu uzdrošinies brīvi paust savu viedokli un vajadzības?
Raksta autore: Ilze Zviedrīte / Ziemeļu vārti