Garīgā integrācija nozīmē piedzīvot tās atklāsmes vai dāvanas, kuras esam saņēmuši dažādās praksēs. Zināt nozīmē pieredzēt, tad par garīgo praksi nebūs tikai jādomā, tā būs kļuvusi par mūsu pašu esības daļu.
Darbs 3d, 4d un 5d realitātē. Kā tas izpaužas?
Ko tev nozīmē darbs? Vai tas ir tikai līdzeklis, ar ko savu laiku, spējas un zināšanas iemainīt pret naudu? Vai vārds darbs izsauc galvassāpes un nepatiku? Vai ir vēlme, kaut ātrāk pienāktu piektdiena? Vai tieši otrādi – darbā smelies iedvesmu un tajā ne vien ieliec enerģiju, bet atgūsti to arī atpakaļ, uzlādējot savas baterijas? Varbūt tu pat identificējies ar savu darbu un izjūti kā savu turpinājumu?
Askēze un radošums – vienas upes divi krasti
Askēze ir sena prakse, kuras pamatā ir labprātīgas pašdisciplīnas aktivitātes vai atturēšanās no tām ar nolūku sasniegt augstāku esības stāvokli. Protams, dažādas askēzes formas ir sastopamas visās reliģijās un garīgajās tradīcijās - tas ir katra pravieša un viņa sekotāju ceļš, atšķiras forma un nolūks.
Lemts iekāpt cita kurpēs. Kas ir empātija?
Empātija nav ķermeņa īpašība. Tā piemīt dvēselei. Un tieši tāpat kā daudzas citas spējas, kas piemīt dvēselēm, ne visiem cilvēkiem tā ir attīstīta un ne visi to prot pielietot. Empātija ir ļoti noderīga pasaulei, bet savā būtībā tā nav viegla un gaisīga dāvana.
Izredzētie
Planēta Zeme ir skola, un mēs - skolēni. Cik daudziem no jums šīs enerģijas šķiet par smagu, neizturamu, nepanesamu? Cik daudziem ir pretestība attiecībā uz sistēmu, cilvēku nežēlību, dzīves netaisnību un destruktīvo ietekmi uz vidi? Cik daudzi šo smagumu nes savā sirdī…
Kā ķermenī cirkulē dzīvības enerģija?
Kā dzīvības enerģija cirkulē mūsu ķermeņos? Vai to var saredzēt, sajust, pierādīt? Racionālajam, visu izskaidrot gribošajam un uz empīriskiem pierādījumiem balstītam prātam nav viegli pieņemt neredzamo.
7 lietas garīgā ceļojuma sākumā
Kad sākas cilvēka garīgais ceļojums? Kur zīmēt starta līniju? Vai kāds to zina? Laikam jau ne. Vai tu zini, kur sākās tavs garīgais ceļojums? Kas bija liktenīgais pagrieziena punkts? Var šķist, ka tāds ir bijis, un liela daļa taisnības tajā būs, bet pilīti pa pilītei, odziņu pa odziņai no aizraujošā un dažādām garšām bagātā garīgās pieredzes koka esi saņēmis arī līdz tam.
Dziedināšana, kas mani atveda pie sevis. Rekonekcija
Meklējot, kas gan varētu būt zelta atslēdziņa, lai atbrīvotos no trauksmes, nejauši sastapos ar dziedināšanas veidu, par kuru nebiju līdz tam pat dzirdējusi – tā ir rekonekcija jeb rekonektīvā dziedināšana.
10 dienas tumsā. Kas ir tumšais gavēnis, un kāpēc cilvēki labprātīgi to izvēlas?
Desmit dienas pilnīgā tumsā? Askēze, kuras laikā dienu un nakti pavadi nakts melnā telpā. Viens ar savām domām un viens ar savām bailēm. Kad pirms pāris gadiem pirmo reizi izdzirdēju par šo praksi, mana reakcija bija izbrīns, kā jau ierasts par visu nezināmo un neizzināto.
Dualitāte
Pieņemt savas ēnas puses nenozīmē samierināties ar savām sliktajām īpašībām. Tas nozīmē apzināt tās, ieraudzīt un mēģināt saprast tām iemeslu, saskatīt sakni, tādā veidā sasniedzot jaunu savas attīstības līmeni, brīvību, kas paver jaunas iespējas darīt savādāk.
Ķermenis nekad nemelo. Intervija ar Transpersonālās psiholoģijas skolas vadītāju Igaunijā Jure Biečonski
Intervija ar Transpersonālās psiholoģijas skolas vadītāju Igaunijā Jure Biečonski “Slimību sevī radi tu pats. Un ja tu esi tas, kurš to radīja, tu esi tas, kurš var to iznīcināt,” tā profesors Biečonski.
8 jogas pakāpieni. Uz kura stāvi tu?
Neatkarīgi no tā, vai praktizējat jogu patstāvīgi vai dažkārt atsaucaties sporta kluba grafikā redzamajam nosaukumam un nolemjat izstaipīt stīvos muskulīšus, iepazīstot astoņas jogas pakāpes, pastāv iespēja, ka jogas filozofija nešķitīs tik tāla un sveša, bet gluži otrādi, tik dabiski iekodēta ikvienā no mums.