

Kādas asociācijas rodas izdzirdot vārdu rituāls? Ja esam vārdam paklausīgi, tad, protams, to uzreiz definējam kā secīgu darbību kopumu, kas tiek atkārtotas noteiktā laikā un vietā un ar zināmu nodomu. Tik daudz runājam par nepieciešamību sasaistīt, integrēt dažādus lielos vārdus savā mazo soļu ikdienā, ka ar jēdzienisku skaidrojumu paliek par maz.

Spēka dzīvnieks
Vai esi jebkad domājis, ka arī dzīvnieki ir mūsu garīgie pavadoņi, un tie nav “sastopami” vien šamanisma piekritēju tradīcijās?

Četras dabas stihijas. kura dominē tevī?
Zeme, ūdens, gaiss, uguns. Četras dabas stihijas un elementi mūsos, kas daudz par mums pastāsta. Visas šīs stihijas ir tevī. Ne tikai viena.

Kā, izmantojot jaunās enerģijas, sasniegt cerēto ātrāk?
Šobrīd telpa un enerģijas ir transformācijas procesā, un precīzu instrukciju, kā ar tām darboties, nedos neviens, jo tādas vienkārši nav. Ir beidzies tas laiks, kad ir strikti noteikumi un sistēmas, ir beidzies laiks, kad “vajag”.

Mežonīgs svētums jeb kā integrēt garīgās atklāsmes ikdienā
Garīgā integrācija nozīmē piedzīvot tās atklāsmes vai dāvanas, kuras esam saņēmuši dažādās praksēs. Zināt nozīmē pieredzēt, tad par garīgo praksi nebūs tikai jādomā, tā būs kļuvusi par mūsu pašu esības daļu.

Darbs 3d, 4d un 5d realitātē. Kā tas izpaužas?
Ko tev nozīmē darbs? Vai tas ir tikai līdzeklis, ar ko savu laiku, spējas un zināšanas iemainīt pret naudu? Vai vārds darbs izsauc galvassāpes un nepatiku? Vai ir vēlme, kaut ātrāk pienāktu piektdiena? Vai tieši otrādi – darbā smelies iedvesmu un tajā ne vien ieliec enerģiju, bet atgūsti to arī atpakaļ, uzlādējot savas baterijas? Varbūt tu pat identificējies ar savu darbu un izjūti kā savu turpinājumu?

Askēze un radošums – vienas upes divi krasti
Askēze ir sena prakse, kuras pamatā ir labprātīgas pašdisciplīnas aktivitātes vai atturēšanās no tām ar nolūku sasniegt augstāku esības stāvokli. Protams, dažādas askēzes formas ir sastopamas visās reliģijās un garīgajās tradīcijās - tas ir katra pravieša un viņa sekotāju ceļš, atšķiras forma un nolūks.

Kā ķermenī cirkulē dzīvības enerģija?
Kā dzīvības enerģija cirkulē mūsu ķermeņos? Vai to var saredzēt, sajust, pierādīt? Racionālajam, visu izskaidrot gribošajam un uz empīriskiem pierādījumiem balstītam prātam nav viegli pieņemt neredzamo.

Bērniem jāmāca domāt, nevis ko domāt*. Alternatīvas sistēmas skolai
Bet arī ar mums, vecākiem, ir noticis lielais klikšķis, kas aicina domāt – vai sistēmas skola tiešām ir piemērota mūsu bērniem? Ko no iemācītā viņi paņems līdzi savā pieauguša cilvēka dzīvē? Cik daudz mēs paņēmām līdzi? Kas mums no tā noderēja? Man personīgi – teju nekas… Un kāpēc lai maniem bērniem noderētu tas, kas nenoderēja pat man, iepriekšējai paaudzei?

7 lietas garīgā ceļojuma sākumā
Kad sākas cilvēka garīgais ceļojums? Kur zīmēt starta līniju? Vai kāds to zina? Laikam jau ne. Vai tu zini, kur sākās tavs garīgais ceļojums? Kas bija liktenīgais pagrieziena punkts? Var šķist, ka tāds ir bijis, un liela daļa taisnības tajā būs, bet pilīti pa pilītei, odziņu pa odziņai no aizraujošā un dažādām garšām bagātā garīgās pieredzes koka esi saņēmis arī līdz tam.

Dziedināšana, kas mani atveda pie sevis. Rekonekcija
Meklējot, kas gan varētu būt zelta atslēdziņa, lai atbrīvotos no trauksmes, nejauši sastapos ar dziedināšanas veidu, par kuru nebiju līdz tam pat dzirdējusi – tā ir rekonekcija jeb rekonektīvā dziedināšana.

10 dienas tumsā. Kas ir tumšais gavēnis, un kāpēc cilvēki labprātīgi to izvēlas?
Desmit dienas pilnīgā tumsā? Askēze, kuras laikā dienu un nakti pavadi nakts melnā telpā. Viens ar savām domām un viens ar savām bailēm. Kad pirms pāris gadiem pirmo reizi izdzirdēju par šo praksi, mana reakcija bija izbrīns, kā jau ierasts par visu nezināmo un neizzināto.
PIESAKIES PIE MŪSU SADARBĪBAS PARTNERIEM
Neesi pārliecināts, kurš sadarbības partneris ir Tev piemērotākais?
Sazinies ar mums