Kā Tu izproti mīlestību? Kas to rada? Kad meklējot īsto un vienīgo, paši kļūstam par šo vienīgo, iemīlamies it visā, iemīlamies Visumā, sevī.
Cieņa attiecībās. To sagaidām, bet vai protam parādīt?
Esam naski uz cieņas pieprasīšanu, taču kā ir ar cieņas izrādīšanu? Cieņpilnas attiecības, vide un komunikācija sniedz mums drošību un ļauj būt autentiskiem. Lasi Ilzes Zviedrītes rakstā!
Toksiskās attiecību piesaistes. Vai saskati kādā no tām sevi?
Vai Tev ir radies jautājums, kādēļ Tev neizveidojas ilgtermiņa attiecības vai arī tās kļūst toksiskas?
Kā novilkt robežas tā, lai neaizvainotu otru?
Kā novilkt robežas tā, lai neaizvainotu otru? Kas ir personīgās robežas? Kā tās noteikt?
Instrumenti Dieva rokās. Saruna ar Zinaidu Braunu
Kad runā par atkarību, tad runā par ģimenes slimību, jo tā skar visus ģimenes locekļus. Nav iespējams, ka atkarība neietekmē pārējos. Par atkarību, līdzatkarību un bērniem disfunkcionālā ģimenē.
Līdzatkarība
Vai zināji, ka tos, kas bērnībā cietuši no līdzatkarības, pieaugušā vecumā sauc par empātiem? Līdzatkarība ir disfunkcionāla, hroniska emocionāla un fiziska atkarība no otra cilvēka uzvedības.
Jaunā laika attiecības
Atzīsti sev savu attiecību motīvus, ieraugi tos. Mīlestība vai izdevīgums? Nevajag melot. Tas vairs nestrādā.
Kā daudzbērnu mammai atrast laiku sev?
Arī supervaroņiem ir nepieciešamas rūpes par sevi. Vai arī Tevi ikdienā nodarbina jautājums: Kā daudzbērnu mammai atrast laiku sev?
Kā ikdienā komunicēt ar emocionāliem varmākām?
Tikt galā ar emocionāliem vampīriem ne vienmēr ir viegli, taču, nosakot robežas un pārvaldot savas komunikācijas prasmes, tu vari pasargāt savu emocionālo enerģiju.
Sieviete līdzatkarīgās attiecībās
Kas tad atliek? Būt par kādu sevis versiju, kas būtu pieņemami vecākam. Nerunāt, nebūt skaļiem, nebūt pamanāmiem, netraucēt. Bet paralēli var rasties bezcerības sajūta.
Laimīgas attiecības
Filmas un romāni rada mūsos ilūziju, ka galvenais ir apprecēties vai sākt kopdzīvi, galvenais ir satikt to īsto un vienīgo cilvēku...
Dzimumattiecības pēc dzemdībām
Cik drīz pēc dzemdībām var atsākt mīlēties? Kādi faktori var izraisīt sāpes intīmās tuvības laikā, ja tās ir ilgstoši pēc dzemdībām?