Kategorija

Piedāvājumi

Laika līniju dziedināšana

Laika līniju dziedināšanas metodes pamatideja ir par laiku, kur nav iedalījuma pagātnē, kurā nekas nav maināms un labojums, tagadnē un nākotnē, bet gan par to, ka viss pastāv šeit un tagad, kas nozīmē, ka visam ar mums notikušajam ir pieeja arī šobrīd, lai to pārstrādātu. Laika līniju dziedināšana ir Jaunā laikmeta dziedināšanas metode, kas palīdz sadziedēt un transformēt gūtās traumas un nepatīkamās emocijas, kas traucē dzīvot pilnvērtīgu, emocionāli un fiziski veselīgu un labklājību dzīvi pašreizējā laikā.

Ar laika līniju dziedināšanas metodi var dziedināt gan tās traumas, kuras tu atceries, gan ieraudzīt jaunām acīm un izdzīvot jaunām sajūtām tos notikumus, kuri glabājas tavā zemapziņā. Notikušie notikumi netiek mainīti – tiek noņemts emocionālais bloks, pārdzīvojumi, atstājot vien pieredzi. Traumatiskā pieredze nav emocionāli jāpārdzīvo vēlreiz, metode ir saudzīga, - tās laikā notikušais tiek ieraudzīts un saprasts bez emocionālās piesaistes.

Laika līniju dziedināšana palīdz visdažādākajās situācijās: lai atrastu pirmcēloni fiziskām slimībām, sakārtotu problēmas, kas “pārmantojas” dzimtā, sakārtotu sarežģītas attiecības, atbrīvotos no baiļu programmām, dzēstu karmiskos kontraktus, atbrīvotos no negatīviem uztveres modeļiem un citās.

Vēlies, lai par tavu piedāvājumu uzzin plaša auditorija? Sazinies: info@retrits.lv