Kategorija

Piedāvājumi

Fen šui

Fen šui ir ķīniešu mācība par telpas un ainavas organizāciju un tās ietekmi uz cilvēku, bet skatot vēl dziļāk – par dzīvošanu saskaņā ar apkārtējo pasauli, pareiza dabas elementu un enerģijas līdzsvarošana. Iekārtojot savu mājokli pēc fen šui principiem, tā piepildās ar labo enerģiju, kas ar mums mijiedarbojas vislabvēlīgākajā veidā.

Mājokļa radīšana pēc vislabākajiem enerģētiskajiem principiem sākas jau ar tā atrašanās vietas izvēli. Lai tajā ienāktu pozitīva enerģija, jāpievērš uzmanība, lai arī apkārtne ir iespējami tīra no negācijām, lai mājokļa tuvumā nav slimnīcu, militāru objektu, kapu, cietumu, graustu u.tml. Savukārt būvniecībai iesaka izmantot iespējami dabiskus materiālus, kā koku, metālu, akmeni.

Pēc fen šui principiem ir būtiski, lai telpas ir gaišas, plašas, piepildītas ar dabīgo gaismu un svaigu gaisu, tīras, kārtīgas, ieturētas minimālisma stilā, bez krāmiem, - lai enerģija var brīvi plūst.

Fen šui māca gan to, kā un kur vislabāk novietot būtiskas mēbeles, piemēram, gultu guļamistabā vai bērnistabā, gan arī, kā piesaistīt labklājību, papildinot mājokli ar jaukiem elementiem: svaigu ziedu kompozīcija, ja tos novieto mājas centrālajā daļā, piesaista veselību un labklājību; naudas plūsmu var stimulēt ar redzamā vietā novietotu stikla trauku, kurā ir monētas (der arī naudas imitācija), savukārt, ja vēlies, lai tavā dzīvē ienāk mīļotais cilvēks, gulta jāatbīda no sienas, lai atbrīvotos vieta, kur ienākt mīlestībai.

Vēlies, lai par tavu piedāvājumu uzzin plaša auditorija? Sazinies: info@retrits.lv