Kategorija

Piedāvājumi

Uzturs

Mūsu veselību un dzīves kvalitāti ietekmē dažnedažādi faktori. Bet ir daži visbūtiskākie, kas veido pamatu. Viens no tiem ir kvalitatīvs, dabīgs un veselīgs uzturs. Ir atšķirība, vai cilvēks pārtiek no ķīmijas pārsātinātiem produktiem vai bioloģiski audzētiem eko produktiem. Ir teiciens: “Tu esi tas, ko tu ēd”, un tas ir tuvāk patiesībai nekā izklausās, ja klausāmies pavirši.

Viena no ķermeņa veselības atjaunošanas un uzturēšanas metodēm ir uztura terapija. Uztura terapija pieejama gan speciālista vadībā mājas režīmā, gan kā rehabilitācijas metode un viena no atveseļošanās metodēm sanatorijās un citās medicīnas iestādēs. Uztura terapijas laikā tiek ievērots noteikts uztura režīms.

Kad nepieciešama uztura terapija?

Ir pieejami dažādi diētu veidi un ēdienkartes, atkarībā no klienta veselības stāvokļa un vajadzībām – uztura terapija pēc onkoloģiskām saslimšanām, uztura terapija svara samazināšanai vai svara atgūšanai, vielmaiņas intensitātes sakārtošanai, cukura diabēta slimniekiem, kuņģa zarnu trakta saslimšanu ārstēšanai, sirds slimību pacientiem, pacientiem pēc operācijām, kā arī citos gadījumos.

Vēlies, lai par tavu piedāvājumu uzzin plaša auditorija? Sazinies: info@retrits.lv