Kategorija

Piedāvājumi

Telpu enerģētiskā attīrīšana

Mūsu pasaule veidota gan no redzamās – materiālās vielas, - gan no cilvēka acīm nesaskatāmās – nemateriālās vielas. Visi jūtam atšķirību, cik spēka, prieka pilni jūtamies sakārtotā, tīrā telpā, un kā – netīrā, nekārtīgā, pilnā lieku mantu, kuras gadiem netiek izmantotas. Savu telpu tīrām un kārtojam ikdienā. Tīra telpa, kurā viss ir harmonisks un sakārtots, kurā nav krāmu, krāsu un lietu mudžekļa, atbrīvo telpu arī mūsu enerģijai. Attīrīta telpa iespaido mūs kā psiholoģiski, tā mentāli un garīgi.

Tieši tāpat, kā attīrīt un sakārtot telpu materiālā līmenī, vērts sakārtot telpu arī enerģētiski – attīrīt to, lai atbrīvotos no negatīvās enerģijas jeb transformētu to un atbrīvotu vietu mums labvēlīgajai. Ik pa laikam attīrīt māju no negatīvās enerģijas var arī pats, bet tas prasa rūpīgu iedziļināšanos, kādiem paņēmieniem un kādiem līdzekļiem to veikt. Tādēļ var būt gana ērti “lielo tīrīšanu” uzticēt speciālistam.

Kā zināt, ka mājās nepieciešama enerģētiskā attīrīšana? To pateiks priekšā jūsu sajūtas – ja ienākot mājās, enerģija izsīkst, parādās aizkaitināmība, nogurums, telpas nomāc, notiek regulāri strīdi un slimošanas, ir miega problēmas, arī augi nīkuļo. Enerģētiskā attīrīšana lieti noder ne vien savā dzīvojamā telpā, bet arī, piemēram, darba vidē, kur apgrozās daudz cilvēku.

Vēlies, lai par tavu piedāvājumu uzzin plaša auditorija? Sazinies: info@retrits.lv