Pirmo gadu ar mums

Elina Vas

+371 26194109

LV, EN

Sūtīt ziņu Elina Vas


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Laipni lūgti Taro pasaulē.

Iedziļinoties Taro, atklājas kā kārtis var izmantot ne tikai  kā gidu ikdienas situācijās, bet tās piedāvā vīziju par apkārt notiekošajiem procesiem un katra īpašo lomu tajā. 

Tās atslēdz, saslēdz un izgaismo un tās kalpo kā rīks, kas palīdz orientēties realitātes sarežģītajos slāņos.

Piedāvāju taro konsultācijas. Un ja vēlies pats lasīt savas kārtis un iegrimt dziļāk dvēseles ceļu meklējumos, aicināts uz grupu apmācībām kabalītiskajā taro. 

Sākam jaunu kursu 23.11.23. – “Taro dziļie Pamati”­­ | T A R O mysteries by Elina Vas

PRIVĀTI

Taro lasījumi ir saruna par tevi. Ar taro palīdzību var rast atbildes dažādās jomās. No tām var gūt ieskatu jautājumos saistībā ar dzīves ceļu,  dvēseles savienojumiem un to blokiem, tās var dod virzienu, kad grūtības, var rast atbildes praktisku jautājumu risināšanā, arī attiecību un jūtu lietās.

Taro lasījumus tiešsaistē:

  • Taro konsultācija – 1.5 h – 50 EUR
  • Īsā taro konsultācija – 40 min – 30 EUR
  • Četru konsultāciju padziļināta saruna “Gars/Sirds/Prāts un Zeme” – 4 X 1 h – 100 EUR
  • “ Ekspress ” – 20 min – BEZMAKAS ( 1x )

Atkārtotai konsultācijai 30% atlaide

  • Papildus taro lasījumiem, piedāvāju arī privātu apmācību Taro un Rietumu mistērijās, pielāgotu klienta vēlmēm ( sīkāk interesēties privāti )

Tiekamies tiešsaistes platformā – WhatsApp vai Google meet

Iespēja arī saņemt ierunātu audio ziņu + kāršu izlikumu foto

Izmantoju kabalistiskā taro kavas:

  • Klasisko Raidera-Vaita kavu ar Pamelas Smitas kāršu zīmējumiem un mūsdienu versiju
  • Pamelas Īkinss ( Pamela Eakins ) “Tarot of the Spirit” kavu ar Džoisijas Īkinss kāršu gleznojumiem.


GRUPU APMĀCĪBA

“Taro dziļie Pamati”­­ | T A R O mysteries by Elina Vas

25 nodarbību kurss, ceturtdienu vakaros no 18:30 – 21:30

SĀKUMS: 04.01.24 ( Tiešsaistē )

Taro mistēriju vakaros mēs atvērsimies senajām pasaules mistērijām.  Un atklāsim Taro seno izcelsmi un tiešo saistību ar Rietumu mistēriju dvēseles skolām. Mēs mācīsimies lasīt katras kārts simbolus, intuitīvi atpazīt zīmes un vēstījumus. Mēs  praktizēsim kā izmanot kārtis ikdienas dzīves kontekstā un kā tās var asistēt dziļākos transformāciju procesos.

Šis T A R O nodarbību cikls ir veltīts visām 78 Taro kavas kārtīm. Gan Mazajam Arkānam – Numuru (1-10) un Ģimeņu (Galma) kārtīm, gan arī Lielajam arkānam – Trumpju jeb Lielo iniciāciju kārtīm.

Liela nozīme Taro kāršu skaidrojumiem būs Kabalistiskā Dzīvības koka studijām un Vīziju kosmoloģijai (Visionary Cosmology).  Papildus tam, iepazīsim kāršu enerģijas, kuras veido katru kārts tēlu tieši tādu, kāds tas ir: caur ebreju alfabēta burtu, numeroloģisko un astroloģisko gudrību, mistisko inteliģenci.


Iknedēļas trīs stundu nodarbība sastāvēs no :


  • Teorijas daļas un nelielas diskusijas
  • Meditācijas par kārts tēmu
  • Taro kāršu likšanas un lasīšanas laika
1.Teorijas daļa

Apskatīsim plašu informāciju par  tradicionālajām taro kāršu nozīmēm ikdienas dzīves sakarā. Skatīsimies kāpēc Taro dēvējam par Kabalistisku un kur uz Dzīvības koka ‘dzīvo’ katra kārts un kādas kāršu nozīmes izriet no tā. atklāsim tos Spēkus, kuri veido katru kārts tēlu tieši tādu kāds tas ir.

2.Meditācija

Ceļš ko ejam nav tikai teorētisks.  Kārtis nevar iemācīties tikai ar prātu, tās ir jāsajūt un jāpiedzīvo. Meditācija ir prakse, kur mēs atveramies realitātei ārpus intelektuālā prāta. Katra meditācija ir veltīta apziņas aspektam, dvēseles mācībai, ko katra kārts pārstāv.

3.Taro kāršu likšanas un lasīšanas laiks

Mēs paņemsim rokās katrs savu taro kāršu kavu un mācīsimies izmantot jaunās zināšanas, lai izskaidrotu ārējās parādības, lai jautātu, izlemtu, atklātu. Mēs brīvā atmosfērā dalīsimies ar saviem lasījumiem. Apskatīsim dažādus izlikumu veidus. Sapratīsim kā neapjukt nozīmēs, interpretācijās un lasīšanas tehnikās. Un kā brīvi ļauties intuīcijai tās lasot.

Tas būs transformējos apziņu mainošs piedzīvojums.

Tiksimies tiešsaistes platformā.

Pēc katras tikšanās reizes saņemsi rakstisku materiālu par noteiktajām kārtīm.

Ieguldījums: 30 EUR par reizi.  Piesakoties līdz 21.12.23 – 25 EUR par reizi.

SĀKUMS: 04.01.24

Sīkāks info un pieteikšanās, rakstot : welovemystic@gmail.com vai WhatsApp/ Telegram – +371 26 194-109


PAR ELĪNU VAS

Taro praktiķe un  pasniedzēja, Spīgana autore, miera antropoloģe, bet dziļākajā būtībā mistēriju pētniece un praktiķe. Cauri gadiem Elīna Vas ar savu partneri mūziķi Čārliju Vas rada un vada retrītus, skaņu rezonanses rituālus un pasaules mūzikas koncertus. Viņu aktivitātēm var sekot – We Love Mystic FB un IG.  

Nozīmīga ietekme uz Elīnas taro ceļu ir Rietumu misticisma centram “Pacific Mystery School". Tur autores, Rietumu mistēriju pārzinātājas Pamelas Īkinss (Pamela Eakins, Ph.D.) vadībā jau dekādi studē un praktizē senās pasaules mistērijas ko glabā- Rietumu misticisms, Kabala un Taro.  Ar Taro zināšanām Elīna Latvijā dalās lasot tās privāti, kā arī vadot seminārus Taro mistērijās Trīspadsmit sapņotāju namā.


Elīna ir A.U.R.A hipnozes / RAAH Reiki dziedināšanas metodes praktizētāja privāti un grupās.  Papildus garīgajām disciplīnām, Elīnai ir maģistra grāds sociālajā antropoloģijā. Viņas zinātniskā un privātā interese vienmēr ir bijusi saistīta ar iekšējā un ārējā miera pētīšanu. Savos pasaules ceļos uz Dienvidameriku, Himalajiem, Taizemi Elīna Vas ir mēģinājusi atklāt veidus kā transformēt dzīvi uz mierpilnāku. Padziļināti pētījusi pasaules miermīlīgās kopienas, pasaules “new age” strāvojumus, terevāda budismu Taizemē.

Elīnas Vas pasaules redzējums un mistiskā pieredze par realitāti publicēta sešās dzejas grāmatās. Krājumi publicēti ASV, kur apkopoti dzejnieču (Sisters of the Holy Pen) dzejoļi angļu valodā: (1) Pandemic Corona: Poems of Shock, Fear, Realization, & Metamorphosis (2020); (2) Death: Deep Reflections (2020); (3) Sacred Earth: Dreaming the Future (2020); (4) Liberty: 2021; (5) Justice (2021); (6) Sancuary (2021).

Daloties ar senajām mistērijām, Elīnas vēlme ir palīdzēt katram atklāt savu dziļāko būtību, kas rezonē ar vien augstākās brīvības un miera vibrācijās.


TESTEMONIJAS PAR TARO KURSIEM:

“Paldies, Elīna, par Taro kursu. Jau kādu laiku viens no maniem instrumentiem ir OSHO dzena taro. Klasiskais taro mani neuzrunāja, kaut gan struktūrā ir daudz līdzības. Tieši Kaballistiskā pieeja atvēra manas zināšanas un iedrošināja, saliekot kopā ciparus, stihijas, cilvēcisko un pārpasaulīgo, filozofiju un zināšanas par Taro struktūru dziļi holistiskā skatījumā un ceļā caur Dzīvības koku.

Iedrošinoši, rosinoši un atbalstoši, no vienkāršā uz sarežģīto, caur savas zemapziņas izziņas darbu un praktisku darbošanos.

Ļoti spēcinošas arī meditācijas, lai labāk sajustu egregora iedarbību savā laukā. Iesaku un rekomendēju!” (Ilga Gavare)


“Paldies Elīnai par to, ka ieveda mani šajā kabalistiskā Taro pasaulē. Tas ļāva iepazīt Dzīvības koku, elementus, arhetipus! Līdz tam uz to visu skatījos ar bijību, kā kaut ko lielu, nepazīstamu, bet vilinošu, bet pēc kursiem jūtos kā daļa no visa! No Elīnas var smelties ne tikai dziļas zināšanas un viņas pieredzi, bet arī absolūtu un patiesu mīlestību, arī atbalstu. Šie Taro kursi pie Elīnas bija un ir mans lielākais ieguvums pēdējo gadu laikā!” (Inga)


“Būt kopā ar Elīnu un Taro kārtīm bija fantastiska un ļoti dziļa pieredze! Bijām kopā gandrīz gadu - mazajos un tad lielajos arkānos.Katru nodarbību izzinot dzīvības koka sfēru, pašu kārti, Elīnas vadītu meditāciju, tad darbojoties praktiskā nodarbībā ar pašām kārtīm. Šīs zināšanas nav vienkārši izlasītas grāmatā, tas, ko Elīna pasniedz ir Taro zināšanu apkopojums, kas ir izgājis caur sirdīm un tās mainīja manu dzīvi. Esi tam gatava! Taro ir visuma dots instruments manā ceļā! Un Elīna ir visuma dots skolotājs šī instrumenta saprašanai un iemīlēšanai! Ja Taro Tevi sauc, tad ej! Paldies” (Diāna)


"Man arī ir pieredze ar Taro kursu pie Elīnas. Pirmo reizi pieredzēju, ka meditācija strādā arī attālināti, tiešsaistē. Un jā...Taro mācību dienu es gaidīju kā svētkus, kas iedeva par paprāvu kripatiņu vairāk sevis mīlēšanas sajūtu. Tā ka...ļoti iesaku paplašināties paldies, Elīna!" ( Meža Eva )

 

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji