Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Likteņa matrica aprīlī dzimušajiem

Aprīlis. Likteņa matricā 4. enerģija

Aprīlī dzimušo cilvēku dzīves princips: tas, kurš neprot pats pakļauties, neprot arī vadīt citus.

Aprīlī dzimušo 4. enerģija apzīmē vīrišķo, Jaņ, ugunīgo enerģiju – visu apņemošais stiprais spēks, kas gatavs efektīvi darboties. Izpausme, kas palīdz meklēt risinājumus un uzņemties atbildību par sevi, savu darbību un rīcību, kas vēlāk transformējas, kā atbildības uzņemšanās pār citiem. Ir bezbailīgi līderi, citu motivatori. Enerģija sniedz daudz iespēju, resursu, perspektīvu virzienu uz varu un vietu sabiedrībā. Šie cilvēki ir tendēti uz "kaut kā sasniegšanu" un mērķtiecīgi iet uz to. Aprīlī dzimušos var salīdzināt ar sengrieķu Zeva (debesu, pērkona) un Areja (kara) dievu enerģijām. Ugunīgi, entuziastiski, patīk izaicinājumi. "Cerība mirst pēdējā" – lai ir jūsu kredo un dzīves vadmotīvs.

4. enerģijas galvenais princips: vara virs zemes. Cilvēkiem ar šo enerģiju ir labas darba spējas, atbildība, vēlme sakārtot un pilnveidot savu apkārtni. Viņi prot vadīt citus cilvēkus, dot uzdevumus, prasīt no viņiem rezultātus. Dabas dota organizatoriskās un saimniekošanas spējas, bieži piemīt interese par valsts pārvaldes darbu vai politiku. Pati dzīve bīda šos cilvēkus priekšplānā, piešķirot viņiem visus pārvaldes mehānismus. Cilvēks ar šo enerģiju visur tiecas ieviest savu kārtību, jebkurā lietā visu sistematizēt un sakārtot. Ja cilvēks, ar šo enerģiju, pieņēmis kādu lēmumu, tad viņš mērķtiecīgi iet uz savu mērķi. Bieži viņus darbā dēvē par "mammām vai tētiem", jo viņi uzņemas rūpes par saviem kolēģiem un padotajiem. Spēcīga loģika. Viņi ir izpalīdzīgi, nosvērti, nesatricināmi. Mēdz būt ietiepīgi: neskatoties uz šķēršļiem var doties pretī izvēlētajam mērķim, tomēr samērā bieži viņiem ātri apnīk iesāktie darbi. Samērā grūti pieņem citu viedokli. Tā kā 4. enerģija saistīta ar uguni, ātri aizkaitināmi, impulsīvi, mēdz pārspīlēt.

Neskatoties uz spēcīgo, ugunīgo enerģiju, Likteņa matricā uz sargeņģeļa punkta tā apzīmē viedu pārvaldi, bez agresijas, dusmām, kontroles (viņiem jātiecas uz to, jo pats par sevi šis nav viegls uzdevums). Viena no 4. enerģijas veiksmes atslēgām ir sava ego pārvarēšana, materiālās pasaules kaislību (naudas, mantas, varas u.c.) transformēšana un pārvēršana enerģijā par labu daudziem.

Enerģija sniedz tēvišķu aizsardzību (šī aizsardzība var realizēties arī materiāli caur tēvu, sievietēm vīru vai kādu citu vīrieti). Sievietēm jāatceras, ka viņām sevī "jāattīsta" sievišķība, maigums un jāmācās būt sievišķīgi spēcīgai. Sievietei ar 4. enerģiju jāapzinās savas vīrišķīgās līdera īpašības un jākļūst atbrīvotākai, brīvākai, vijīgākai – līdzīgākai sievišķīgām enerģijām. Sievietes ar šo enerģiju brīvi jūtas vīriešu kompānijā. Bieži pašas ģērbjas kā vīrieši, patīk sportiskais stils, īsi mati, strādā "vīrišķīgās profesijās". Tomēr jāatceras, ka sievietēm neskatoties uz 4. enerģijas spēku, šī enerģija nozīmē savas sievišķības kopšanu un lielas varas, atbildības daļas nodošanu stipram vīrietim, kas pilda līdera lomu viņas dzīvē.

4. enerģijas vīrietim piemīt īpaša, unikāla stingrība, kurai gribas pakļauties. Parasti 4. enerģija vīrieša kartē nozīmē, ka tēvs pusaudžu gados viņu audzinājis ļoti stingrā garā, neatkarīgi no tā, vai pats tēvs pēc savas dabas bijis stingrs vai nē. Tā ir iniciācija pieaugušo kārtā, vīriešu neapzināta (citreiz apzināta) cīņa par varu, sieviešu uzmanību. Šīs enerģijas vīrietim visu laiku gribas kādu aizsargāt, kādu iekarot, kādam palīdzēt.

Aprīlī dzimušie enerģētiskā līmenī saistīti ar tēvu, viņi ieradušies, lai palīdzētu risināt kāda cita jautājumus, šajā gadījumā tēva, īpaši strādāt ar tēva dzimtas vīriešu daļu. Te pat nav runa par fizisku problēmu risināšanu, bet vairāk enerģētisku, jo tie uzdevumi, ar ko netiek galā tēvs, kaut kādā aspektā izpaudīsies paša dzīvē.

Aprīļa enerģija liecina, ka dzimtā trūkst uzņēmīgu un atbildīgu cilvēku un aprīlī dzimušais ieradies, lai demonstrētu šīs īpašības. Ir dzimuši līderi, drosmīgi, spēj aizstāvēt savu ģimeni. Viņu uzdevums, lai vai kādas ēnas tajā nebūtu, neatteikties no savas ģimenes, pieņemt to, censties palīdzēt, jo ne viss ir tā, kā mēs to redzam pašlaik 4. enerģiju aktivizē sarkanie-brūnie toņi.

  1. Akmeņi: jašma, granāts, rubīns, variscīts, radonīts. ! Ne katrs var nēsāt akmeņus, kuru cietība ir 10-8 vienības. Cilvēkam vispirms jāatbilst akmeņu - skolotāju līmenim.
  2. Ercenģeļi: Čamuils, Sandalfons. Sargeņģeļi (pēc A. Medvedeva): Alsit (1.04.-5.04.), Alaulem (6.-10.), Almahaš (11.-15.), Allelah (16.-21.), Alakah (22.-26.), Alkabat (27.-01.05.).

Pievērs uzmanību: Kopējie ieskati parāda tikai nelielu daļu no jūsu personības!


Raksta autore:

Marina Deļikatnaja-Buša / Piesakies konsultācijai

 

Ja vēlies uzzināt, ko numeroloģija vēsta tieši par tevi, piesakies numerologa konsultācijai:

https://retrits.lv/dziedinasanas-prakses/numerologija

Citi Raksti